Jump to content

Radiohead


SRLE

Recommended Posts

Ne znam da li ste culi do sad:

 

"Radiohead ubuduće samo na internetu

 

Britanska grupa Radiohead počeće promociju novog albuma predstavljanjem dve nove pesme u emisiji "From The Basement", koja će moći da se gleda isključivo na internetu.

 

U toj emisiji biće predstavljene pesme "Down Is The New Up" i "Videotape". Pesme će biti objavljene na novom albumu, čiji naziv još nije poznat.

 

"Emisija From The Basement je zanimljiva samim tim što je nastala kao plod želje da se direktno obratimo našim slušaocima, i izbegnemo da nam se u posao mešaju egocentrični producent ili direktor", rekao je frontmen Tom Jork u svojoj emisiji.

 

Svi obožavaoci Radioheada će od 18. decembra moći besplatno da skinu sa interneta i nove pesme omiljenog benda."

 

Jedva cekam da cujem ove nove pesme. :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

konachno sam doshla do Thomovog solo albuma...shta da vam kazem?nisam ni ochekivala akustichne komade u stilu High and dry-a haha i otprilike sam znala shta me cheka.dakle , Thom je praktichno koristio isti ritam sa nekog trash muzichkog programa na kompu, to sve prati minimalisticha melodija i on peva, hm , rekla bih , u nekom chudnom old rock style fazonu.album , je , naravno genijalan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Prica se da ovo ljeto trebaju doci u Pulu.Sto ih ovi nasi nesrecnici vec jednom ne dovedu,jebali ih Stonsi. :violent:

 

To za Pulu je samo u potencijalu, iz poluprice "znam nekog ko poznaje Edovu suprugu" itd itd.. No bio bi super da dodju u Pulu, zapravo bilo bi predivno..

 

Na komentar za Stonse nema sta da se doda osim da su Stonsi atrakcija, da ne kazem cirkuska. dok ne znam da li bi na RH doslo 10.000 ljudi..A i to je mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Koliko ja znam, nema.

 

Elem:

 

Radiohead balet!

 

Balet zasnovan na muzici sastava Radiohead premijerno će biti prikazan na festivalu u Edinburgu u avgustu ove godine. Balet pod nazivom ‘Ride The Beast’ sadržaće ukupno pet pesama benda, a balet će otvoriti pesma ‘Fitter Happier’ sa albuma ‘OK Computer’.

Koreograf baleta je Stephen Petronio koji je ranije sarađivao sa umetnicima kao što su Lou Reed, Laurie Anderson, Rufus Wainwright i James Lavelle. ‘Ride The Beast’ prikazivaće se u Edingburgu od 18. do 20. avgusta.

 

Hehe... :bigblue: Sto bi ovo bilo zanimljivo pogledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...