Jump to content

Radiohead


SRLE

Recommended Posts

Nema veze sto je minimalan,recimo i novi album Queensa je vecinom minimala pa je opet relativno dobar album...nije stvar u originalnosti nego se radi o tome da se bend distancirao od gitarskog zvuka i sve sto radi sada su neki bezidejni pokusaji da se napravi nesto a bice i da je Yorke sve uzeo u svoje ruke i usrao.Mada dobro ima jos nade za njih..posle ocajnog Kid A je usledio odlicni Amnesiac nadam se da ce se ta prica ponoviti ovde i sa sledecim izdanjem mozda...

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ukusi...meni je ocaj...Hail to the thief ima par super pesama ali mislim da je generalno slab album a ovaj "in Rainbows" mi je totalno njesra jbg....valjda ce da se dozovu pameti na sledecem albumu :)

brate...gde si nashao da poredish qotsa i radiohead...

 

pa poredim ih samo po pitanju minimalistickog pristupa inace bendovi svakako ne mogu da se porede jer je svaki iz neke desete price s tim sto je album Queensa dobar :rockdevil::))

 

 

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusa se,slusa;nista bez 5-6 natenane preslusavanja...

 

A stvarno, gde da ti KID A ne valja!? Posle OK COMPUTER-a, sigurno najvredniji. Album koji ima National Anthem, Idiotheque (moji fav.), Optimistic, Everything In... i ovo je dovoljno...

 

Uz to, niko ne pominje cini mi se HAIL TO THE THIEF; to je jedan fenomenalan album, samo mu treba dati vremena. Poslusajte samo Glastonbury 2003, puno stvari su tu odsvirali, sjajno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok album, možda malo podseća na amnesiac jer zvuči kao kompilacija b strana, ali ne opravdava hype i vreme koje je im je trebalo da ga snime. nije mi jasno šta će ih više toliko u bendu kad se ni ne čuju (druga gitara?), a posle godinu i po dana snimanja očekivao bi čovek malo bogatije aranžmane (bez gudača pls) i malo manje praznjikavu i sterilnu produkciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo da sam ovaj bend uvek izbegavao, ali jednom sam sedeo

kod drugarice (koja inace sece vene na njih) i isla je neka laganica muzika,

koja mi se neverovatno svidela... Ispostavilo se da je to druga polovina ovog novog

albuma, i evo vec par dana pred spavanje samo slusam Rainbow :mrgreen:

Preterano dobro, cak sad jurim da preko nekih vezica ga nabavim na vinilu :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...