Jump to content

Radiohead


SRLE

Recommended Posts

  • 6 months later...

pre mozhda 3 ili 4 meseca sam ih prvi put chula

za sada imam sve regularne albume *i smenjuju se svako toliko u winampu smile.gif *celi, zasebni

 

Amnesiac *poslednjeg sam ga chula, je album koji "izvlachi"

bar sam ja dobila utisak da su pochele da mi rade vijuge za koje nisam znala da postoje

*i stomak* leptirici pre bih rekla

dok sam ga slushala

 

OK computer je odlichan kao i The Bends

Kid A nisam toliko svarila

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma radiohead mi je najomiljenija grupa laugh.gif

tako da ne treba da komentarisem nista... a i kao da vas to pretjerano zanima. mislim cucete sve najbolje od jednog obozavatelja ovog benda.

 

zamolio bih nekoga, ako ima, da mi posalje njihovu demo pjesmu 'the chains' jer mi samo ona fali sa ove liste www.greenplastic.com/lyrics

 

inace preporucujem da posjetite najbolji radiohead fan site www.greenplastic.com kojeg je producentska kuca namjeravala da zatvori, ali clanovi radiohead-a su bili protiv toga:). ali sajt je stvarno vrh. tip je ludak, vjerujem da ga apdejtuje svakog dana. i sadrzi masu informacija... nevjerovatno!

 

i Majo kad si vec prokomentarisala spot 'street spirit' i ocjenila ga dobrom ocjenom preporucujem ti da odgledas 'knives out'. vrhunski bolesan spot smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre mozhda 3 ili 4 meseca sam ih prvi put chula

za sada imam sve regularne albume *i smenjuju se svako toliko u winampu smile.gif *celi, zasebni

 

Amnesiac *poslednjeg sam ga chula, je album koji "izvlachi"

bar sam ja dobila utisak da su pochele da mi rade vijuge za koje nisam znala da postoje

*i stomak* leptirici pre bih rekla

dok sam ga slushala

 

OK computer je odlichan kao i The Bends

Kid A nisam toliko svarila

 

potrebno je slusati sve redom. pablo honey i the bends to se lako svari:) ok computer se mora svarit:) album koji je dobijao desetke na najboljim svjetskim sajtovima zasnovanim na kritikama albuma i sl... (jedan od njih www.pitchforkmedia.com ) ali bez njih se ne moze svarit kid a, a bez kid a ne moze amnesiac. ja sam oba prilicno brzo svario. vjerovatno mi bolje leze:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

potrebno je slusati sve redom. pablo honey i the bends to se lako svari:) ok computer se mora svarit:) album koji je dobijao desetke na najboljim svjetskim sajtovima zasnovanim na kritikama albuma i sl... (jedan od njih www.pitchforkmedia.com ) ali bez njih se ne moze svarit kid a, a bez kid a ne moze amnesiac. ja sam oba prilicno brzo svario. vjerovatno mi bolje leze:)

 

prvi sam chula OK Computer *sa originala* bilo je slinjenje po bukletu i bukvalno izbuljene ochi u nazive pesama

onda grebovanje i smaranje danima sa tim albumom

tek sam se "navikla" na njih, odmah mi je isporuchen Kid A,

josh uvek ga nisam "shvatila" do kraja *treba mi malo vremena*

uglavnom kada mi je drugarica donela The Bends *zazirala sam, zbog Kid A-a, medjutim totalno su razbili na tom albumu

sledeci je bio Pablo Honey *moram reci da odatle sam samo Creep slushala

da bi na kraju dobila Amnesiac u ruke *jao jao jao jao, zalepila sam se za disk *toliko mi se svideo da sam morala da ga narezhem kao audio disk hehe

ne vadim ga iz pleyera

Share this post


Link to post
Share on other sites

al smo se odjednom raspricali o radioheadu biggrin.gif

a super, eto i ja sam dosla do amnesiaca i hail to the thief-a (zahvaljujuci blondie's friendu) i vrte se u mom plejeru vec... neko vrijeme smile.gif i super su u komadu, naravno, ne tvrdim vise da obozavam samo ok computer i the bends, ali i dalje su mi favoriti biggrin.gif i amnesiac i hail... imaju predivne momente, mada i par koje nisam bas 'svarila'...ustvari, nisu me bas dotakli, myxamatosis npr...

sve u svemu, jedva cekam da odem na njihov koncert aaaa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace moram reci da me Creep

uzasno uzasno smara.

Mada radio verison creep -a nije los. Cudna je to verzija. biggrin.gifa:

 

a kakva je razlika izmedju te dve verzije? nisam dugo slusao, ali koliko se secam radio edit se razlikuje samo po tome sto nema ono fucking (special), vec very.... ili sam se ja to istripovao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

al smo se odjednom raspricali o radioheadu biggrin.gif

a super, eto i ja sam dosla do amnesiaca i hail to the thief-a (zahvaljujuci blondie's friendu) i vrte se u mom plejeru vec... neko vrijeme smile.gif i super su u komadu, naravno, ne tvrdim vise da obozavam samo ok computer i the bends, ali i dalje su mi favoriti biggrin.gif i amnesiac i hail... imaju predivne momente, mada i par koje nisam bas 'svarila'...ustvari, nisu me bas dotakli, myxamatosis npr...

sve u svemu, jedva cekam da odem na njihov koncert aaaa!

 

jel to dolaze radioheadi u jugu? ja ovamo u podgorici ne mogu bit u toku nikako : jebes pg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace moram reci da me Creep

uzasno uzasno smara.

Mada radio verison creep -a nije los. Cudna je to verzija. biggrin.gifa:

 

a kakva je razlika izmedju te dve verzije? nisam dugo slusao, ali koliko se secam radio edit se razlikuje samo po tome sto nema ono fucking (special), vec very.... ili sam se ja to istripovao....

 

uk verzija ima very umjesto fuckin... englezi su pristojni ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...