Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Jeste da me niko nije pitao ali... icon_smile.gif

 

For You, I've Crossed Oceans of Wine, The Heartless (duža verzija), Salt in Our Wounds, Pretending, Love You Like I Do, It's All Tears, Right Here In My Arms, Your Sweet 666, Too Happy To Be Alive, Our Diabolikal Rapture, neizbežan Join Me, Heaven Tonight, Gone With The Sin, Again...i da ne dužim više, sa novog albuma Under The Rose, Vampire Heart i Killing Loneliness....e da, i Behind The Crimson Door wub.gif

 

icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se izvinjavam, ali nisam bila ovde sto godina, tako da - sta ce him na rocky??? icon_confused.gif

 

i viliju je diiivan glas u bittersweet, samo onaj mali sa perjem sve kvari  biggrin.gif

To se i ja pitam...ali razuman odgovor još nije pristigao.

 

Mislim da njihov spoj zvuči prilično dobro...odnosno, Ville je u svakom slučaju doneo sklad pesmi...

 

 

Zaboravih Bury Me Deep Inside Your Heart icon_redface.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd' malo medicine, narode.

 

hemoroidi se javljaju kao posledica jako dugog sedenja. a zivot u busu mi je nekako asocijacija za sedenje, tako da je moguce gajiti hemoroide na turneji.

 

btw, mislim da je vest kompletni trash. imao je on akcije da prica gluposti i ne zna sta prica.

on uvek prica gluposti, pocev od toga da mu je kurac desetak cm i tako dalje....

 

a najbolje da od obicnog sedenja u tour busu izlaze hemoroidi, onda bi to bila cesta bolest svih muzicara....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propast je pocela sa Deep Shadows, traje i pri tom ubrzava...Ne mislite valjda da je Valo u stanju da otpeva pesme sa RR i GLS? Pa da mi plate ne bi im dosla na cert! Podcenjuju ljude bacajuci im plitke ljigavstine, pa ko nasedne. Lepo je sto svi imaju ozbiljne bendove a ovim se plasiraju na MTV, ali svako normalan ko zna sta je HIM bio ranije ce smatrati uvredom ove gluposti. Mislim da bi trebali da pocnete da cenite sebe, i ne odusevljavate se necim sto je prosecna pateticna bljuzgarija. Ukusi su razliciti, i to je ok- ali ne zaboravite da vas izbor govori dosta o vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je sto svi imaju ozbiljne bendove a ovim se plasiraju na MTV, ali svako normalan ko zna sta je HIM bio ranije ce smatrati uvredom ove gluposti.

 

Ukusi su razliciti, i to je ok- ali ne zaboravite da vas izbor govori dosta o vama.

Slušam HIM od početka i ne mogu reći da se osećam uvređenom.

 

Šta govori? Da volim ljubav iako boli? Like I didn't know it...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propast je pocela sa Deep Shadows, traje i pri tom ubrzava...Ne mislite valjda da je Valo u stanju da otpeva pesme sa RR i GLS? Pa da mi plate ne bi im dosla na cert! Podcenjuju ljude bacajuci im plitke ljigavstine, pa ko nasedne. Lepo je sto svi imaju ozbiljne bendove a ovim se plasiraju na MTV, ali svako normalan ko zna sta je HIM bio ranije ce smatrati uvredom ove gluposti. Mislim da bi trebali da pocnete da cenite sebe, i ne odusevljavate se necim sto je prosecna pateticna bljuzgarija. Ukusi su razliciti, i to je ok- ali ne zaboravite da vas izbor govori dosta o vama.

icon_uhoh.gif wow icon_uhoh.gif

koliko mrznje oko benda ciji uticaj i muzika to sigurno ne zasluzuju...

uvek su imali ljigave ljubavne textove na prvu loptu i to je ono sto kod HIMa valja...

mislim da se nista nije promenilo na poslednja 3 albuma sem sto je Vallov glas (iz studija) cistiji..

i produkcija bolja...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da kenjate kako je Him biO veliki, pa pukao i tako dalje.... icon_razz.gif

 

pa, jebi ga, nikad nije biO veliki prE svega, a zatim, shta, i jedno i drugo je poP-rock, samo je ovO josh komercijalnija i uobichajenija varijanta....kvalitativni Pad - nope....ista je to kita u sustini....

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_uhoh.gif  wow  icon_uhoh.gif

koliko mrznje oko benda ciji uticaj i muzika to sigurno ne zasluzuju...

uvek su imali ljigave ljubavne textove na prvu loptu i to je ono sto kod HIMa valja...

mislim da se nista nije promenilo na poslednja 3 albuma sem sto je Vallov glas (iz studija) cistiji..

i produkcija bolja...

Nemoj da mi kolutash ocima!

1 Ne radi se o mrznji uopste, vec misljenju nekoga ko ih prati od pocetka

2 Kakav crni uticaj, kakve zasluge??? Ranije su bili za postovanje-sada tesko

3 Procitaj malo sve textove pa ces videti da nisu samo ljubavni, imali su neki smisao. A od DSBH naovamo je bljuzgarija da gora biti ne moze!

4 Glas je bolji? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ma daj... Produkcija je dobra i kod narodnjaka i MTV zvezdica, pa shta?

Edited by Sunsetter

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kakav crni uticaj, kakve zasluge??? Ranije su bili za postovanje-sada tesko

3 Procitaj malo sve textove pa ces videti da nisu samo ljubavni, imali su neki smisao. A od DSBH naovamo je bljuzgarija da gora biti ne moze!

Bili su? Smisao?

 

ph34r.gif

 

 

 

 

 

 

laugh.gif Dobra fora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da mi kolutash ocima!

1 Ne radi se o mrznji uopste, vec misljenju nekoga ko ih prati od pocetka

2 Kakav crni uticaj, kakve zasluge??? Ranije su bili za postovanje-sada tesko

3 Procitaj malo sve textove pa ces videti da nisu samo ljubavni, imali su neki smisao. A od DSBH naovamo je bljuzgarija da gora biti ne moze!

4 Glas je bolji? icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif Ma daj... Produkcija je dobra i kod narodnjaka i MTV zvezdica, pa shta?

icon_rolleyes.gif - ovo je kolutanje

icon_uhoh.gif - je zbun

 

I ja ih pratim od pocetka i mislim da je cool sto su se uzdigli na nivo MTV zvezda.

Ako decu odvikavaju od tr00 muzike - jos bolje...

bice manje debelih goticara...

Textovi su uvek bili krsh nego si ti verovatno malo odrastao pa to tek sad kapiras,

a za ranije albume si emotivno vezan pa ne zelis sebi to da priznas..

Svaki bend treba da ima vr` produkciju..pa i narodnjaci...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propast je pocela sa Deep Shadows, traje i pri tom ubrzava...Ne mislite valjda da je Valo u stanju da otpeva pesme sa RR i GLS? Pa da mi plate ne bi im dosla na cert! Podcenjuju ljude bacajuci im plitke ljigavstine, pa ko nasedne. Lepo je sto svi imaju ozbiljne bendove a ovim se plasiraju na MTV, ali svako normalan ko zna sta je HIM bio ranije ce smatrati uvredom ove gluposti. Mislim da bi trebali da pocnete da cenite sebe, i ne odusevljavate se necim sto je prosecna pateticna bljuzgarija. Ukusi su razliciti, i to je ok- ali ne zaboravite da vas izbor govori dosta o vama.

vidis ovako: na poslednjem koncertu na kome sam bio, 31.12.2004. u tavastia clubu su svirali i stare pesme i zvuce jednako dobro kao i ranije. ville ima oscilacije u glasu na svakom live nastupu i to je lutrija. idu od fenomenalnog do ocajnog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...