Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

 

I ja ih pratim od pocetka i mislim da je cool sto su se uzdigli na nivo MTV zvezda.

Ako decu odvikavaju od tr00 muzike - jos bolje...

bice manje debelih goticara...

Textovi su uvek bili krsh nego si ti verovatno malo odrastao pa to tek sad kapiras,

a za ranije albume si emotivno vezan pa ne zelis sebi to da priznas..

Svaki bend treba da ima vr` produkciju..pa i narodnjaci...

~ To nije uzdizanje vec komercijala

~ Ne lupetaj. Raniji albumi su bili dobri, za razliku od ovog djubreta.

~ Za razliku od nalozenih klinki koje gaje nadu da ce HIM doci u BG i da ce se izvristati iz publike, kao i jadnika koji Him koriste za muvanje istih; znash postoje ljudi koji imaju svoj zivot i svoje misljenje. Btw ako mi se svida rad nekog benda slusacu ga, pa shta i ako sam emotivno vezana za neku pesmu?

~ Slazem se da je za bend korisna dobra produkcija, ali ako je to sve sto je dobro onda nisu uradili nista korisno.

 

31.12.2004. u tavastia clubu

 

~ Dobrodosli u 2006. Imao je vremena da upropasti glas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

~ To nije uzdizanje vec komercijala

~ Ne lupetaj. Raniji albumi su bili dobri, za razliku od ovog djubreta.

~ Za razliku od nalozenih klinki koje gaje nadu da ce HIM doci u BG i da ce se izvristati iz publike, kao i jadnika koji Him koriste za muvanje istih; znash postoje ljudi koji imaju svoj zivot i svoje misljenje. Btw ako mi se svida rad nekog benda slusacu ga, pa shta i ako sam emotivno vezana za neku pesmu?

~ Slazem se da je za bend korisna dobra produkcija, ali ako je to sve sto je dobro onda nisu uradili nista korisno.

-Ha,ha..komercijala..moj omiljeni izraz...

cim se nesto proda ne valja..grow up...

to sto se vas mali bend iz zadnjeg dzepa izdigaoi sad svi znaju za njega ne znaci da su se sami muzicari promenili..

jer nisu...

-Novi albumi su dobri samo nisu jos `svareni`

za DSABH su svi pricali da ne valja kad je izasao..sad se svi kunu u njega...a pljuju DL..stvar mode...

- da dodju u Bgd ja bi ih gledao...a nisam klinka biggrin.gif

- Uostalom HIM je uvek bio tralala bend koji je osnovan da bi clanovi dosli do riba/tipova...

ne znam cemu toliko filozofiranje o tako malom bendu???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim HIM,ali mi se poslednji album preterano ne dopada...Malo su me razocarali...Bolji su bili predhodni...Nadam se da ce sledeci biti bolji od ovoga.

 

Budi neke uspomene na pocetak gimnazije icon_redface.gificon_redface.gif

zashto ne volish Dark Light???? icon_confused.gif

zashto niko ne voli Dark Light???? icon_confused.gif

e ja volim icon_razz.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj,HIM..... icon_redface.gif

 

Nekada davno sam se potajno lozila na njega... Join me in death ice spot je doprineo tome... icon_redface.gificon_redface.gif Obozavala sam da sa jednom drugaricom slusam muziku i bedacim se uz mnoge pesmice sa razorblade-a icon_redface.gificon_smile.gificon_smile.gificon_da.gificon_smile.gificon_wink.gif Kako mi sve to sada deluje daleko... icon_sad.gif

 

Sada dugo nisam slusala HIM,a nisam cak videla ni jedan spot za pesme sa novog albuma.Poslednji spot koji sam videla je bio ''Funeral of hearts'' icon_redface.gificon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...