Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

sta lupate? na wings singlu je remix and love said no, wings of a butterfly i live verzija vampire heart... poison heart ima u akusticnoj verziji sa certa u berlinu 2000. i mislim da je obrada, seticu se i koga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta lupate? na wings singlu je remix and love said no, wings of a butterfly i live verzija vampire heart... poison heart ima u akusticnoj verziji sa certa u berlinu 2000. i mislim da je obrada, seticu se i koga...

shta si ti konzumirao kad ne mozesh da se setish neke HIM informacije icon_confused.gificon_razz.gificon_wink.gif

 

posion heart je obrada ramones-a

...i bonus je na japanskom izdanju

 

"HIM will shoot soon a brandnew version of Killing Loneliness video. The reason for remake is simply : original video wasn't good enough for american markets and now it's about to be refilmed..

 

new edition of Killing Loneliness video will direct Nathan Cox, previously known as Marilyn Manson, Linkin Park and Korn video director."

Edited by mai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fanta says:

deer hunter - HIM NA EXITU 06!

Mika says:

ne verujem!!

Mika says:

to cemo da vidimo

Fanta says:

ne verujem ni ja...mislim da zajebava

Mika says:

fantoooooooooooooooo

Mika says:

pise him dolazi u blicuuuuuuuuuuu

Fanta says:

biggrin.gif

Fanta says:

jupi!!!!!!!!!!!

Mika says:

jeeeeeeeeeeeeeeej

 

 

 

Darkeri svih zemalja ujedinite se, skupljajte pare i... dođite u Novi Sad! Kako „Blic“ ekskluzivno saznaje, na „Egzitu 06“, koji se održava od 6. do 9. jula, nastupiće i popularni finski bend HIM, koji će predvoditi kontroverzni pevač Vile Valo. Grupa HIM će na Tvrđavi nastupiti u subotu, 8. jula, a budući da će na otvaranju „Egzita“ svirati bend „Franc Ferdinand“, nema sumnje da će na ovogodišnje ovogodišnjem festivalu svi ljubitelji pravog gitarskog zvuka biti zadovoljni.

 

HIM je jedan od najaktuelnijih evropskih bendova i osvaja karakterističnim zvukom gitare i specifičnim Valovim glasom. HIM je do sada objavio pet albuma, a proslavio se nakon albuma „Love Metal“ iz 2003. godine i „Dark Light“ koji je objavljen prošle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci moram gothicarke i na exitu da gledam sad.

 

cuo sam da ce The Roots doci, do ce biti cool.

 

 

Za toliko para koliko kapiram da HIM kosta, mogli su nesto iskusnije da izmuvaju...ali znas kako to vec ide, Srbija, svi maksimalno neupuceni koliko kod da se tripuju da jesu.

 

 

www.roskilde-festival.dk

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...