Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

stvar je u tome sto je HIM malo prvi koji je probio neke standarde popularnosti u toj prici. ostali onda deluju kao rip off, bilo da jesu ili da nisu. samim tim, HIM je velicina, sto je i trebalo dokazati.

a nisi primetio da nesrecni ville kopira chris isacov stil pevanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

...jer prave vrednosti su hevi-metal-hej-hard-n-heavy-ho-znoj-metAAAAAAl-griva iz praistorije..

 

Nastup ce biti defintivno poseceniji i od FF-ovog .. i bilo cijeg (ako ne racunamo dance arene i blah gde ce biti svako i koga zanima i kome je dosadno) ove godine a bolje je da tece i 15godisnji vaginalni sekret nego 15godisnji znoj i mast sa kose mladih tr00 black-tash-iron-maiden stvorenja.. pukeface.gif ..ili ne daj boze 30ogodisnji, jos gore..

Ne seri.To je sve što imam da kazem na ovu "genijalnu" izjavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BSVD- icon_razz.gificon_razz.gif NIkad wub.gif

 

Inache- mislim da je izlurono raspravljati na temu HIM vs. heavy metal.

Mika je samo rekla * koliko ja mislim *, u svakom sluchaju hiperbolisala, ali je i tako..

Kao...sad.... vi se svi zli metalci, koji slushaju Kreator or whatever icon_uhoh.gif... a HIM nije zao.,.i ne peva UbijUbijUbijToJeDoJaja i zato je pukeface.gif

 

Ne mislim da je HIM vrhhhhh kvaliteta, naprotiv..ne mislim ni eda su neshto extremno kvalitetni.

ALI:

 

pevljivi su, dopadljivi su za slushanje, Ville ima specifichnu boju glasa *mmm*....i pevaju o ljubavi..jes' na malo priglup nachin kada se prevedu pesme, ali sve u svemu to shto su se iskomercijalizovali- ok, svaka im chast.

 

Eto!

bwa.

Odoh da slusham HIm wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

@BSVD- icon_razz.gificon_razz.gif NIkad :wub:Inache- mislim da je izlurono raspravljati na temu HIM vs. heavy metal.

Mika je samo rekla * koliko ja mislim *, u svakom sluchaju hiperbolisala, ali je i tako..

Kao...sad.... vi se svi zli metalci, koji slushaju Kreator or whatever icon_uhoh.gif... a HIM nije zao.,.i ne peva UbijUbijUbijToJeDoJaja i zato je pukeface.gif

 

 

Slazem se da je glupo porediti heavy-metal i HIM,uostalom ona/j ko je to započeo/la bi toga trebalo da je svestan.I pljuvati jedno,a uzdizati drugo,glupo je i nepotrebno,jer ukusi su različiti.

 

Mislim da se niko ovde nije nazvao "zlim metalcem",niti pomenuo da sluša Kreator(koji niti ne spada u HM),isto tako da "ubij,ubij,to je do jaja" nije odlika HM tekstova. icon_uhoh.gif I svakako ne zvuči mnogo različito od "baby,join me in death". icon_smile.gif

 

Ma,nije ni vazno. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve gume??? jajca bre icon_smile.gif i to ja prva icon_smile.gif

 

Slazem se da je glupo porediti heavy-metal i HIM,uostalom ona/j ko je to započeo/la bi toga trebalo da je svestan.I pljuvati jedno,a uzdizati drugo,glupo je i nepotrebno,jer ukusi su različiti.

 

pivopije.gif

heavy metalci...mrsh na heavy metal teme icon_da.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gificon_smile.gif

lepo osmisljeno...mada vise volim pesme na srpskom...

ali

I begged for release from the tears,

But, instead, they turned into a river.

 

nice,very nice...objavi jos koju

 

 

 

 

 

i onda smo shvatili tvoje kriterijume za poeziju i umjetnost uopste icon_smile.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...