Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Razlika u malom delu mozga kod ovih sto vole guns'e ... veci deo nedostaje....

 

jeeee ja sam amerikanac imam dugu kosu i skroz sam u rock fazonu.aaaaa ajde besnite sad svi wallbash.gif

 

 

debilno pukeface.gif vise su izlizani....

 

slusam ja njih ali, HIM wub.gif

znaci ne verujem....

 

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika u malom delu mozga kod ovih sto vole guns'e ... veci deo nedostaje....

 

jeeee ja sam amerikanac imam dugu kosu i skroz sam u rock fazonu.aaaaa ajde besnite sad svi wallbash.gif

 

 

debilno pukeface.gif vise su izlizani....

 

slusam ja njih ali, HIM wub.gif

daaaaaaaaaj

ja volim i jedne i druge... i ne mogu da odlucim koji bend vise volim...

 

gunsi su bili.... i negu se ponoviti... ali nas to ne sprecava da ih volimo....

 

a sto se pozeraja tice..... uvek je postojao, uvek ce postojati.. razlikuje se samo nacin na koji se ispoljava....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno moja omiljena grupa.Imam dosta njihovih pesama i moram da kazem da zvuce fantasticno.Ipak ima pesama koje nisam imao priike da cujem kao sto su Dark secret love ,Borelius,Oceans of wine.Molio bih nekoga ko ima te pesme da mi posalje na e-mail ili postom.

Takodje zeleo bih da pitam da li neko slucajno ima pesme sa albuma Dark light kao sto su Poison heart,The Cage ili Venus in our blood?

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo. divno, nemam jedini album koji sam preslušala petstohiljadaputa, njihov. (razorblade romance)

Taman sam se htela podsetiti šta to beše pogubljena srednjoškolka (lepo vreme).

Drago mi je što dolaze, možda i odem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne voJish :bebasmajlikojiseduri: user posted image

reci cu te maaamiii  evotigana.gif

oni su veJiki!

 

user posted imagejesu mama mi je Jekla user posted image

 

 

user posted image

user posted image

 

icon_wink.gifpivopije.gif

 

Lepo. divno, nemam jedini album koji sam preslušala petstohiljadaputa, njihov. (razorblade romance)

Taman sam se htela podsetiti šta to beše pogubljena srednjoškolka (lepo vreme).

Drago mi je što dolaze, možda i odem.

znam kako ti je..... kod mene isti slucaj sa GLSV666

kupovala sam ga 2 puta, jednom mi dala drugarica.... jednom sam narezivala.... i sad ga nemam icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno moja omiljena grupa.Imam dosta njihovih pesama i moram da kazem da zvuce fantasticno.Ipak ima pesama koje nisam imao priike da cujem kao sto su Dark secret love ,Borelius,Oceans of wine.Molio bih nekoga ko ima te pesme da mi posalje na e-mail ili postom.

Takodje zeleo bih da pitam da li neko slucajno ima pesme sa albuma Dark light kao sto su Poison heart,The Cage ili Venus in our blood?

[email protected]

eh .. imam sve biggrin.gif , ali te stare pesme su mi ko zna gde (nikako da sredim diskove), a the cage i venus in our blood imam, ali na onom special edition, tako da sumnjam da moze da se skine icon_uhoh.gif najbolje da se obratish don lestate-u icon_wink.gif a za prvu pomoc - za poison heart imash link nekoliko strana unazad pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super su ne znam zasto ih neko ne podnosi samo ne shvatam zasto se osisao i da  li je istina da se nikad ne kupa i ne pere kosu icon_confused.gif  icon_confused.gif

ma daj, najbolje da se ne qpa laugh.gif

a to za kosu, ni ja ne kapiram zashto se oshishao kad je onako bio bash sweet, a sad mi je bljax , pogotovo shto je poceo onako gayasto da se oblachi(u spotu killing loneliness)no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...