Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

 

Da li si znala da je od malijeh pantalona Ville Valo to jest njegovi roditelji su drzali Sexy Shoop, u kome je Ville radio pre muzicke karijere.

ili...

 

ima mladjeg brata, Jesse, koji je 8 god. mladji.

 

Valo, na finskom znaci svetlost

 

Njegov omiljeni film "Tim Burton's The Nightmare Before Christmas".

 

Mama mu je madjarica.

 

Idoli Clint Eastwood, Gene Simmons i Edgar Allan Poe.

 

Bio je u bendovima: Eloveena Boys, Aurora, Charlie Parker, Terapia, Winha, Unga Kaskelottär, Natas, B.L.O.O.D., Kemoterapia, Donits-Osmo Experience svirao je ili bas ili bubnjeve.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Personal quotes

Love is the funeral of hearts. Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

 

In almost every interview someone asks what does HIM stand for. I can't even remember our latest lie about that. When Hanson was hot, we said it means Hanson Is Murder. The name doesn't have a particular history. His Infernal Majesty was a totally different band. I think HIM derives from some death metal joke.

Dobro jutro Kolumbo... icon_smile.gif

Ono za kevu je novinarska patka icon_mrgreen.gif

 

Evo 2 pametne i nadasve tacne aksiome. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Da li si znala da je od malijeh pantalona Ville Valo to jest njegovi roditelji su drzali Sexy Shoop, u kome je Ville radio pre muzicke karijere.

ili...

 

ima mladjeg brata, Jesse, koji je 8 god. mladji.

 

Valo, na finskom znaci svetlost

 

Njegov omiljeni film "Tim Burton's The Nightmare Before Christmas".

 

Mama mu je madjarica.

 

Idoli Clint Eastwood, Gene Simmons i Edgar Allan Poe.

 

Bio je u bendovima: Eloveena Boys, Aurora, Charlie Parker, Terapia, Winha, Unga Kaskelottär, Natas, B.L.O.O.D., Kemoterapia, Donits-Osmo Experience svirao je ili bas ili bubnjeve.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Personal quotes

Love is the funeral of hearts. Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

 

In almost every interview someone asks what does HIM stand for. I can't even remember our latest lie about that. When Hanson was hot, we said it means Hanson Is Murder. The name doesn't have a particular history. His Infernal Majesty was a totally different band. I think HIM derives from some death metal joke.

nije upuceno meni, ali 'ajde. da razbijemo dileme...

 

1. da, prvo radno iskustvo mu je iz tog shopa. ja, na zalost, nisam odlazio do tamo, cimanje mi je bilo da se zezam trazeci isti na mapi ili preko poruka sa ortakinjom koja je bila tamo.

 

2. jedan moj poznanik je igrao FRP sa jesse-om, decko je ok, i u potpuno drugom tripu nego ville.

 

3. tako je. u stvari neka vec varijacija na temu.

 

4. istina za film. omiljeni band iz mladosti su mu fields of the nephillim, sto je uzrokovalo veoma bizaran filmski ukus. obozava lyncha.

 

5. mama mu je polu-madjarica, da budemo precizni. nije da je zbog toga ikada specijalno fermao publiku u madjarskoj.

 

6. i isus hrist, i juda iskariot, i jos gomila drugih.

 

7. zapravo kao basista i nije bio los, a kao bubnjar je go kurac. sto se cuje kad preslusas daniel lyoneye expirience, lindeov elvisovski projekat.

 

***

 

1. prvi citat ima veze sa nekim njegovim proseravanjem iz neke faze privatnog zivota. covek ima jako ruzne raskide.

 

2. tumacenje imena HIM je jako zanimljiva tema. za hansone sam tek sad cuo, ali postoji cuveni trash za helsinki ice-hockey maniacs. zapravo HIM jeste skraceno od His Infernal Majesty, veoma progresivnog death metal sastava koji je kasnije postao HIM. inace, samo His Infernal Majesty je nastavak sastava Infernal Majesty koji je morao da menja ime zbog istoimenog kanadskog trash/death sastava. prvi pevac His Infernal Majesty je bio mige, basista HIM-a. on je odgovoran za svaki grawl na ranijim snimcima i na zivim nastupima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljivo da je sa dvadeset godina u himu pevao,a dotle imao tipa hiljadu bendova, tipa krenuo je da se zeza po bendovima sa deset godina il' je po minut u svakom proveo il' su to neki govnjivi projekti iz smora....

 

hocu da upoznam dzesija, mora da je faca....

Share this post


Link to post
Share on other sites

u redu je sharkey... icon_uhoh.gif aj sad daj neku sliku koja ce se zapravo videti...

Cakana! Jako dugo se bavim novinarstvom, i predhodno ne napisah da bi se pravila pamentna nego zeze radi!

I uvuci rogove i jezik, molim lepo icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tamo, kao i ovde, mnogo bandova se formira pa se raspada. gomila su cisto zevzecenje bez poente.

 

i cita se jese. ta divna finska fonetika...

ajde ovako....ne foliraj mi se posto ni rech finskog ne znas....realno....mene ne mozes da lazes, nisam neka mentalno zaostala pichkica iz tvog okruzenja....

 

dalje....namerno ga nazvah dzesijem jerbo mi se tako vise svidja....

 

 

 

rispekt....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ovako....ne foliraj mi se posto ni rech finskog ne znas....realno....mene ne mozes da lazes, nisam neka mentalno zaostala pichkica iz tvog okruzenja....

 

dalje....namerno ga nazvah dzesijem jerbo mi se tako vise svidja....

 

 

 

rispekt....

pazi, i tebe mogu da karam kao i njih.

 

'spekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...