Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

mnaaah...dok god je albuma poput Venus Doom,sve im je oprosteno :da:

Valo je ostavio alkohol,tako da mu se glas vratio na normalu,bas kao i kilaza...i ne mislim da se lose poneo prema publici,uostalom sta mozes ocekivati od pijanog nadrogiranog gotichara?

 

nego,koja vam je omiljena pesma sa Venus Dooma? :)

ovaj album nema losu pesmu,ali izdvojio bih Dead Lovers Lane(nadam se da ce biti sledeci singl),Venus Doom,Love in Cold blood,Sleepwalking pasthope...ma sve su dobre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

s obzirom da sam se jedno jutro probudila iz sna u kojem sam pevušila cyanide sun, i da sam nastavila da pevušim još neko vreme....

sve jasno?

 

poenta je da nisam više od 7-8 puta ovo preslušala, kako mi se uvuklo u podsvest tako lako damn

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisan neki fan him-a, ali bašp sam se iznenadio kad su okarakterizirani kao muzika za 15-godišnje "darkerice" itakodalje.. iman sao album Deep shadows i još ne znam kako se zove točno, i ima mi tamo pisama koje mogu poslušat ono...a sad kritike u to neću ulazit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko zna sta mozemo ocekivati od hima ako je istina da se bacio flashe :)

 

pa Valo nije okusio alkohol vec tri meseca,to valjda nesto znaci...a i valjda je pao u komu za vreme rada na VD albumu or somethin,pa se usrao i otisao na lecenje sa Amy Whinehouse :) kasnije je Amy presla na kokain a Ville na dijetalne sokice :) salu na stranu,Valo je oficijalno postao leceni alkos.

 

i da,Bleed well je novi singl.koja bolestina od pesme,bas me zanima kako ce spot izgledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cisto da se i ja ubacim, album je fenomenalan. produkcija sa prethodnog albuma dovedena do maksimuma, ekipa krenula da svira neocekivano dobro, svako ima nekog svog prostora na albumu. jedino sto bi se moglo zameriti je miksanje svega i svacega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mnaaah...dok god je albuma poput Venus Doom,sve im je oprosteno :da:

Valo je ostavio alkohol,tako da mu se glas vratio na normalu,bas kao i kilaza...i ne mislim da se lose poneo prema publici,uostalom sta mozes ocekivati od pijanog nadrogiranog gotichara?

 

a koja je to normalna kilaza za njega :smile:

 

nije se poneo lose prema publici nego se nije poneo uopste :) al' nema veze... kul je album, passions killing floor i venus doom su najbolje :smile:

ali meni su i dalje najbolja prva tri albuma :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam,meni je najbolji ovaj poslednji...drago mi je sto je HIM bar malo sazreo u donosu na predhodne periode i sto vise ne potenciraju heartagram i love metal,cak se i zezaju na tu temu u fazonu: " posto je Gas(bubnjar) rekao da love metal vise nije u modi,resili smo da predjemo na nesto muzevniji zanr - gay doom". :)

inace,bleed well live zvuci do jaja :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...