Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

ne znam,meni je najbolji ovaj poslednji...

nisam ga preslusala dovoljno puta da bi nadmasio prva tri... ;)

 

drago mi je sto je HIM bar malo sazreo u donosu na predhodne periode i sto vise ne potenciraju heartagram i love metal,cak se i zezaju na tu temu u fazonu: " posto je Gas(bubnjar) rekao da love metal vise nije u modi,resili smo da predjemo na nesto muzevniji zanr - gay doom". :)

e, u pravu si... i meni je drago :smile: morali su valjda i oni da odrastu ;)

 

btw ja sam te ozbiljno pitala sta je normalna tezina u njegovom slucaju... jel' bio smrsao jos vise pa se vratio u normalu ili se ugojio pa je sad ponovo mrsav?

 

sramota me je sto licim na tog coveka :))))))))))))

sto? ja bih bila ponosna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmh, kako komentarisete odnos prema publici na Exitu?

 

Koliko se secam bilo je porazavajuce? :closedeyes:

 

Ja se toga ne secam. :icon_ne::icon_ne: Ja se ne secam da se obratio publici.Ono cega se ja secam,neka me neko ispravi ako gresim, je da je on ceo koncert mrmljao u mikrofon.Pesme sam prepoznavala po muzici,a tekst jedva da sam mogla da razumem.Delovao je smoreno(postoje price o tome da je bio pijan,nadrogiran,ali u to ne ulazim),nekako mi nije delovao ubedljivo na toj bini i priznajem da sam MNOGO vise ocekivala od koncerta.Set lista je bila sasvim ok,ali oni su bili ocaj zivi...

 

 

Sto se novog albuma tice,meni se nije dopao.Preslusala sam ga,ali nesto mi nije legao...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legendary founding fathers of "gothic metal" PARADISE LOST have been confirmed to support of Finnish rockers HIM on their European tour in February/March 2008. The band will use this great opportunity, which coincides with the band's 20th anniversary in 2008, to further promote their acclaimed "In Requiem" album.

 

thats cool :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:smile:

Stvarno tako ispada :), PL ce iskoristiti jedinstvenu priliku ;):smile:

 

Ali svejedno, ovo je super za HIM :rockdevil:

 

I njihov myspace bulletin kaze:

PARADISE LOST will be the special guests on HIM's European tour starting in Berlin, Germany on Saturday, February 16th through Wednesday, March 12th in Prague, Czech Republic

http://www.paradiselost.co.uk/

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu...

 

I kako pozitivan komentar... :(

 

 

Svejedno... Kaaaaako je dobar spot :rockdevil::smile:

Zaboravila sam koliko mi se svidja pesma (nisam je slusala neko vreme)...

 

Ali, da li on moze da nadje pantalone normalnog kroja :huh:

 

Edit: Hvala na linku, suicide_angel :smile:

Edited by Dragana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim da slušam neke pesme, dobri su, ali su im jebeni nastupi sranje. Vil je stalno pijan il' šta već, samo mrmlja, ne mogu pesmu da prepoznam.

 

Neki su im tekstovi glupi, valdja je i tu bio pijan, ko zna. Poslednji album mi se sviđa, dosta je bolji od prethodnog (barem po mom mišljenju), a ni spotovi nisu loši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednjih par dana se drogiram novim albumom. Konacno i oni da naprave nesto normalno.

Oseca se povratak zvuku sa starijih albuma, naravno, sa novim elementima. Mozda se sada vise nego inace cuje uticaj Black Sabbatha.

Sviraju super... :muzicar: ono sto me je iznenadilo, u pozitivnom smislu, su solaze [tj. nesto sto lici na solaze]. Vile se vokalno popravlja (u odnosu na prosli album)...samo da se na par mesta malo manje prenemagao sve bi bilo jos bolje.

Tekstovi...pa neki njihov standard... bolesno-ljubavni, sado mazo, sa nekim mracnim idejama...nista neocekivano, neuobicajeno za njih...niti sustinski drugacije od onoga sto su pre pisali...

 

Album jako fin i dosta lak za slusanje, srecom ni jedna pesma ne izaziva onaj grozni osecaj da se uvuce u glavu pa je posle nemoguce otarasiti je se cak i kad ti se ne svidja (moja iskustva sa prethodnim)

 

najaci utisak:

Love in cold blood

Breathe me in sweet suffering

:smile:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...