Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Slazem se smile.gif

Stvarno' date='da nije toliko smesno,bilo bi zalosno....... :roll:

Uopste mi nije jasna njihova tolika zelja da budu 'nesto novo',pa makar u bilo cemu.......

Iako zaista volim njihovu muziku,uopste mi nije jasan njihov ocajnicki pokusaj da budu prvi na svim top listama.A tek ona prica sa onim pacenikom Bam Margerom(ili kako vec) 8O .Coveka bi trebalo zatvoriti kao ozbiljan slucaj poremecaja licnosti,a oni koriste njegovu psihicku bolest da bi se probili u SAD.

KATASTROFA 8O

Ili ja vise nisam u toku........Mozda su 'raskinuli' prijateljske odnose....... :roll:

Sve u svemu,razocarala sam se,potpuno :ne:[/quote']

 

ja slusam HIM vec 3 godine(!!!)i obozavam ih.ali se u potpunosti slazem s tobom.prvo me je razocaralo kad sam procitala da se oni odricu imena HIM i uzimaju ime HER samo zato sto u SAD postoji grupa pod nazivom HIMblabla.

shta vishe,onaj Bam je kreten nevidjeni,tako da su se svi nasli.

 

stvarno mi ih je zao.....ali,jos uvek sam fan! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od RIJETKIH popularnih bendova koje mogu da poslusam...

 

Sve sto je Cypher rekla stoji ali ipak kada se sve odbaci i kada ostane samo njihova muzika, teka tada se moze vidjeti da im je muzika stvarno dobra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad voleh taj HIM, i prva dva albuma su zaista odlicna, ako se ne obraca puno paznje na tekstove, ali , sa treceg mogu izdvojiti jedino Please, don't let it go i...hm, ne, samo ona zasluzuje da bude izdvojena. Jebiga.

 

slazem se..inache sto se poslednjeg albuma tice,i ne secam se pesama vise...ali znam da je bilo bas fuj textova

Share this post


Link to post
Share on other sites

da lis te mozda culi Dark Secret Love od HIMa?ta pesma rastura.ona i Borellus su u stilu GLSV666 pa idite i pokusajte da ih skinete sa www.volume666.narod.ru

 

 

 

___________________

and our 666 has got the name....

we burn in it's flames again and again

what is it our dark secret love.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ville je pozer sto se tice vecine stvari.(da ne nabrajam foliranje oko biseksualizma,devojaka....... :roll: ).

Him se polako,ali sigurno,pretvorio u Boys Band sa malo drugacijom muzikom u odnosu na prototipe. :|

 

i ja se skroz slazem s tobom.u svemu.

HIM je stvarno oslabio sto se muzike tice,i tu sam se raaaazocarala nevidjeno.kako moja drugarica kaze,gay-band! :mrgreen:smile.gifsmile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li sam vec spomenula,ali najovija HIMova pesma je jedan od jadnih pokusaja imitiranja "nacina" pevanja Marilyna Mansona ili cak nekih bendova kao Soulfly ili Sisitem of a down. :roll:

jedino lepo sto mi se svidja je omot na CDu! smile.gif za XMas edition za DSaBH Ville po prvi put izgleda normalno ali mi se nije davalo 30 evra za iste pesme koje imam :roll:

kako sam cula HIM ce i u ovaj CD da ubaci par videa sa novog albuma.to je dobar fazon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zar neko stvarno vise obraca paznju na to ko je pozer, a ko ne.

Ej ljudi, pa muzika se pravi da bi ljudi uzivali u njoj, i da bi onaj ko je pravi zaradio novac. Ako je neko dovoljno talentovan da to uradi, onda mu svaka cast. Svidjaju mi se rifovi, svidjaju mi se akordi, svidja mi se melodija. Zar sad treba da ne slusam to jer su oni pozeri. Ma boli me sta su. Za mene su zvuk sa cd player-a i sa zvucnika na kompu i to je meni dovoljno sto se tice njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nephilim, ljubim te u reci!

nago ceo novi album je dobar.najvise mi se dopada pesma Sweet Pandemonium(imam je u potpisu), veoma je mracna sto mi se i svidja.

kada ce da izadje u YU?na novom CD-u se nalaze 2 ili 3 video.nisam sigurna, jos nisam nabavila novi CD. :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...