Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Hmmm zanimljivo, meni se cini da je ovo verovatno najbolji album HIM-a!

Najbolje odsviran, lepo produciran, rekao bih i da su textovi najizad pobegli iz one neke patetike koja je pre bila prisutna. I onaj feg Vili je najizad pustio glas u para pesama i uopste ne zvuci lose. Istina manje je hiticniji ali opet zesci je nego ono prethodno sranje Deep Shadows... kako vecj :wink: Nekako mi je ovaj album najkompletniji! I onim so called big metalcima mislim da ce se svideti album. "Sweet Pandemonium", "Funeral Hearts" i "Soul On Fire" su se po mom misljenju izdvojile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zashto se svi furaju sa time da je him metal ili da ima ikakve veze sa metalom :evil: Him moze bit dobar bend moze imat i po koju lijepu pjesmu ali ovo treba da stoji pod rubrikom ne metal.Kad mi je drug rekao da sviraju Love Metal samo shto me nisu kupili sa ulice!!!Kakvi crni love metal pa to je isto kao Nu Metal koji nema blage sa metalom.Shto se tice Nu metala on moze da se zove Hard hip - hop al ne Metal u nikojem slucaju Keep Fighting against False Metal :twisted:

 

Hail and Kill

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupi ga u Budimpesti biggrin.gifb ja sam tako planirao jer znam da ga kod nas nikako necju nacji sad.gif

A jel znate da je skoro bio koncert Katatonie u Budimpesti a predgrupa im su bili To/Die/For! Popiiiiizdeo sam kad sam cuo za to... mislim popizdeo sam zato sto nisam bio tamo :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM nikada i nije pokusavao da zvuci skroz metalski. Verovatno je to najbolja varijanta: sviras, i j*be ti se koji je to pravaczanr. Eto, vidite ja nisam ribica od 13 godina (cak, naprotiv), a opet mi se njihova muzika svidja. Koliko god komercijalni, "nesto" imaju...

Slazem se sa konstatacijom da je Sweet Pandemonium najbolja stvar sa zadnjeg albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahahahahahahahahahaha nije pokusavao da da pa je zato album nazvao love metal hahahahahahahahaha ovoga nema nidje....kao prvo on je jebeno komercijalan kao drugo dok ima para nece da svira metal kad bude metal na dobrom glasu i dobro se prodavao on ce da ubaca metal rifove i tako ti to uvijek ide....a red je vise da se ovo prebaci pod ne metal muziku jer je ovo ostali pravci!!!!! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elen ja od hima imam bukvalno sve za druga sam narezivao pa sacuvao u komp imam Greatest love songs imam razor blade deep shadows love metal pa onda pjesme serpent ride, i ve crossed a oceans of vine to find you, Loves requem,enjoy the silence,again.all for you i tako dalje dosadno mi kucat sve pjesme tako da znam shto je him i ja nemam predrasude jednostavno nije metal tacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razorblade je ODLICAN album, kao i Greatest Lovesongs..., ali, kako neko rece, posle... :ne: Deep shadows ima ok stvari, ali nije vise to to, cak mi se najvise svidja Please don't let it go, koja nema narocite (vidi mene-narocite???) veze sa njihovim stilom, ako ga mozemo tako nazvati. Bas sam sad pod utiskom izuzetno loseg Love metala, ja se nadala da su ovi singlovi ustvari osrednji delovi albuma, a ispade obrnuto...

I dosta tog komercijala-sranje sranja, ako vam se ne slusa, nemojte slusati i gotovo! HIM jeste komercijala, ali dobra komercijala, pa sta bi radili, stalno se pitam, da zivite tridesetak , dvadesetak godina ranije, kad su sirokim narodnim masama vladale kvalitetne grupe, tada bi slusali, da ne psujem sta, da biste bili underground? biggrin.gif

Vili jeste lep, ali ja sam to uocila tek posto su mi se svideli ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM nikada i nije pokusavao da zvuci skroz metalski. Verovatno je to najbolja varijanta: sviras, i j*be ti se koji je to pravac/zanr, DOK god ima dobre love smile.gif

 

Tacno, ali sada mozemo da nabrojimo jos 10 bendova za koje verovatno i ti i ja mislimo da su strava, a oni sviraju iz isttog razloga.

 

O ukusima ipak ne vredi raspravljati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kreni sa Razorblade Romance, pa predji na Greatest Lovesongs vol.666 (jer ako krenes obratno, verovatno ces se odmah razocarati u drugi...), a ostale albume ne moras ni da pogledas :roll: (narocito Deep Shadows & Brilliant Highlights :mrtav:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam bio razocaran trecim albumom, ali sa izlaskom ovog novog vratila mi se nada posto su mi se prvi njihovi radovi jako svideli biggrin.gifa: biggrin.gifa: A svi oni koji kazu da HIM nisu gothic ili bar da nisu metal treba da ih cuju uzivo :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo odgovaram ti na pitanje.Kroz ovaj grad u toku godine prodje milion grupa.Moze da se cuje i vidi sve od Hammerfall-a do Opeth-a,znaci svi moguci pravci su odlicno zastupljeni.Ja sam bio proslog novembra na konc. In Flames-a a da nisam ni znao da su isto vece nastupali The69Eyes!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...