Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Ville ima super glas, ali je na ovom albumu mogao malo bolje da se potrudi.vise ne peva duboko kao uobicajeno, mogo je povisio ton.ne zvuci mi mnogo mracno, kao recimo, pesma It is all teras sa GLSV666. inace je sve odlicno.i ovde ima super rifova!jeste da se ne razumem mnogo u te stvari, ali mi je ovaj album za sada najomiljeniji.kako ce ici dalje, videcemo... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam cuo The Sacrament. Veoma je... pop-asto :roll:.

Mislim nije losa muzika, ali to je kao da su se samo potrudili da malo vise zvuce kao na Razorblade Romance, ali uopste nema vise te atmosfere i sve je kao ponavljanje i nesto nisam odusevljen. Ako nadjem nekog ko ima album, narezacu ga sebi, ali sigurno neci puci kintu za original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi HIM treba imati. pirat ili original, ili mp3, to je vec stvar ukusa, ali Love Metal je HIM-ov ubedljivo najdosledniji album, za razliku od DS&BH koji su upali u nedoslednost, i samim tim olako proglaseni za los album. treba cuti alternativne verzije stvari sa DS&BH i prihvatiti cinjenicu da je to los album samo za standarde HIM-a, ali nikako u nekoj opstoj prici. npr. Limp Bizkit ili Linkin Park, ili da budemo realni, Metallica od Loada na ovamo nikada nece uraditi bolji album. a o nivou love metala, razorblade-a ili GLSV666 necu ni da trosim reci.

uostalom koga sad tu briga da li su pozeri ili nisu? oni su trenutno drugi ili treci najpopularniji metal band u evropi. oni ce prodati svoju kvotu pa ce prodati. i oni ce odrzati gomilu izuzetnih koncerata. i to treba videti. a mi mozemo samo da tupimo i da skupljamo pare kako bi ih gledali na nekom sziget festivalu. posto u nas "supak kosmosa" nece doci..[/b

Share this post


Link to post
Share on other sites

koga ja vidim da se uclanio na forum 8O Poz :wink:biggrin.gifa:

 

E sad.. pre nekih nedelju dana nabavila sam new album.. i moram priznati da mi se veoma dopada... iako sam mislila za taj album bas suprotno... al' covek gresi.. znam sta ce mnogi od vas reci.. al' poslusajte ga bas jednom bez ikakvih komentara... tongue.gif po meni jedini njihov los album je Razorblade romance biggrin.gifa: i da.. jos nesto sto se tice new albuma.. uradili su spot za najsmorniju pesmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece skoro to je sigurno! Ako bi je prebacio na ne metal to bi bilo isto kao kad bi CoF sa black foruma prebacio na Ostali Pravci odnosno na ovaj forum, razumes poentu?

Inace bilo bi im pametno da urade spot za Sweet Pandemonium! Villi je jos uvek ljiga! smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i HIM je ovaj put presao na metal.ali ja sam se nadala vise gtohic muzici... sad.gif

 

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Ovo je da covjek crkne od smjeha... HIM NIKAD NIJE IMAO NIKAKVE VEZE NI SA METALOM NI SA GOTHIC-om...a tek sa Gothic Metalom :roll: :roll: :roll: :roll:

 

I o tome treba pricati dok HIM ne odleti sa Doom & Gothic Metal foruma... jer mu tu stvarno nije mjesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ja vec rekoh, slusala sam poslednji samo dok sam ga mirisala, sad stoji zaboravljen negde iza mojih ledja, ma, vise mi se svidja cak Deep shadows nego Love metal... Praskovit je, ima tako klasicne melodije, ni trunke od prva dva (odlicna) albuma, nema veze, nije isti bend. Sweet pandemonium, beyond redemption, funeral...endless dark...to je pristojnije od ostatka, koliko se secam od poslednjeg slusanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gif Album? :?

Nemam reci.Premasili su i moja najgora ocekivanja tongue.gif Postali su smesan 'bend' bez identiteta,sa veoma providnom zeljom za brzom slavom i originalnosti.

Deep Shadows u odnosu na ovu pesmaricu zvuci kao Betovenova simfonija.Sve u svemu,slatko su me nasmejali smile.gif

Da ne spominjem ocajnicki pokusaj stvaranja posebnog muzickog pravca :roll: ....A i spotovi su im isto tako originalni :spavam:

Ocena:2- 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokusajte da nadjete i poslusate neke njihove neobjavljene stvari pre nego sto pocnete da ih pljujete. oni su tada, polovinom 90-ih pokrenuli nesto sasvim novo, u opstoj renesansi metala. taj pravac se zove LOVE METAL, i nije sad skoro izmisljen, otkako je izasao album nego postoji od vremena pre izdavanja greatest love songs vol. 666, a sviraju ga jos i entwine, charon, to die for, 69 eyes, sentenced, poisonblack, overdream (it), enmessara (hr), a u poslednje vreme i moonspell i amorphis. ako hocete da iskopam jos nekog, nema frke.

sam novi album je ok, konacno pokazuju malo vise hrabrosti da objave progresivnije i morbidnije stvari, kao npr. love's requiem, ili the path, the sacrament, za koju izlazi ili je izasao spot. istina, ranije mi se vise svidjao njihov styling... ali sta je tu je... valjda ce to popraviti do szigeta...

 

eh, da, ako hocete da opljunete novi zanr, nemojte ovde, otvaram novu temu samo u ove svrhe. tema je Love Meta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...