Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Meni nisu losi, ali ne svaki dan, samo ponekad, moram da sam u raspolozenju. Najbolja stvar po meni na novom albumu je "Circle Of Fear"

Jel ima neko od njih spotove ili DivX, da se razmenimo? :? ja imam samo Pretending, sve ostalo mi treba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa decko imas vec 18 godina...bilo bi vreme da malo oladis sa tim podelama sta je metal, a sta ne i koga treba proterivati. Nije bas kao Cannibal Corpse ali definitivno se slusa medju metalcima i pusta se u svim metal emisijama. Ako ljudi koji ga slusaju hoce da postuju na ovom forumu sta fali? Ne znam zasto ti to smeta. Ako ga ne podnosis ispljuj lepo ili ne moras ni da postujes....oladite malo s tim DAJ DA UNISTIMO SVE STO PO NASEM MISLJENJU NIJE METAL...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam gde mogu to da nadjem! :?  Jel mozes ti da mi snimis ili neko drugi? :?  Hvala unapred!!! biggrin.gif

Verovatno ima na berzi diskova ispred SKC-a nedeljom. Ako te ne mrzi da skoknes do Beograda...

Druga varijanta bi bila da ja uzmem taj disk (jer ga i ja zelim biggrin.gifa: ) pa da ti ga onda narezem ili tako nesto...poslacu ti PP pa cemo se nesto dogovoriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa decko imas vec 18 godina...bilo bi vreme da malo oladis sa tim podelama sta je metal, a sta ne i koga treba proterivati. Nije bas kao Cannibal Corpse ali definitivno se slusa medju metalcima i pusta se u svim metal emisijama. Ako ljudi koji ga slusaju hoce da postuju na ovom forumu sta fali? Ne znam zasto ti to smeta. Ako ga ne podnosis ispljuj lepo ili ne moras ni da postujes....oladite malo s tim DAJ DA UNISTIMO SVE STO PO NASEM MISLJENJU NIJE METAL...

 

Upravo tako. Nisu mi jasni ljudi koji razmisljaju po sistemu "sta ne razumesne volis, unisti!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se HIM svidja.Vil je jako simpatican.sve moje ortakinje i ja smo lude za njim,ali smo cule da je u vezi sa basistom sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

 

smile.gif A ja sam cula da mu je novi imidz (kapa) obojen raskidom sa devojkom cije je ime istetovirao smile.gif hahahahahahaha...o, moj boze, koliko je to nebitno, deco...

 

Ali, htela bih i ja te spotove koje pominjete biggrin.gifa: . Kazes, nedelja? Ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinjenica je da je prvi album mnnoooogo jak, drugi sasvim OK , treci nesto slabiji....a ovaj nije los. Kad sam vido spot za Funeral Of Hearts zivot mi se smucio... delovalo mi je tako tipski ...i muzicki i textualno...ali ceo album je u okvirima standarda.... ko voli HIM moze biti zadovoljan. On se manje iskvario od mnogih drugih i vecih zvezda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja HIM ne podnosim samo zbog onog rascepanog pedera Vile Valoa(izvinjam se fanovima) ovi ostali su ljudi super muzicari rekle mi neke drugarice da su cak svirali i u nekim Death Metal bandovima.

 

Ja neznam nijednog metalca koji slusa HIM svi se slazu da je to zesce muzika za ribe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja HIM ne podnosim samo zbog onog rascepanog pedera Vile Valoa(izvinjam se fanovima) ovi ostali su ljudi super muzicari rekle mi neke drugarice da su cak svirali i u nekim Death Metal bandovima.

 

Ja neznam nijednog metalca koji slusa HIM svi se slazu da je to zesce muzika za ribe.

 

Ниси упознао мене. smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...