Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

paaaaaa....ni ja je nisam mnogo volela kad sam je cula prvi put.nekako mi se ucinila veooooooma dugackom.ali sada je bas genijalna!

 

Meni se ucinila samo malo dosadnom.

Na prvo slusanje mi se najvise svidela Soul on Fire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

love metal je nesto nuzno sto je HIM-u trebalo u ovom trenutku. definicija pravca. povratak na kurs. meni sve deluje blago nedoradjeno i izdato suvise brzo, tako da nema pravih hitova. favoriti: the sacrament i sweet pandemonium, moze i soul on fire. funeral of farts jedina odudara od celog albuma, suvise lici na ds&bh, a endless dark je koncepcijski promasena.

ocena 7.5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma HIM mnogo smrdi na patetiku. Mislim, zaista mi nije sada namera da vredjam ljude koji slusaju HIM-a, svako ima svoj ukus (mada ja jos nikoga nisam pojeo, pa ne mogu ovo sa sigurnoscu da tvrdim smile.gif ) ali ja ga ne mirisem ni malo. U cemu je u opste ta cela fora sa kao obrnutim pentaklom stilizovanim u srce? Meni to sve lici na vrlo, vrlo prljav nacin da se izmame pre od mladjanih tinejdzerki koje se nalaze u 'alternativnim' vodama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko je ozbiljno pricati o necemu sto je ocigledni namerni industrijski proizvod da se uzmu pare...Boyz to Men, ali u heavy varijanti.

 

u pravu si. generalno ih ne volim.

ali ponekad ih pustim, odslusam nekoliko pjesama i bude mi super. dobri su u ogranicenim kolicinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si. generalno ih ne volim.

ali ponekad ih pustim, odslusam nekoliko pjesama i bude mi super. dobri su u ogranicenim kolicinama

Pa tako nesto...

Neke od njihovih pesama nisu lose, ali kako ide koja za kojom, tacno mogu da cujem maznut bon jovi u jednoj, Nika Kejva u drugoj, itd... A on nije tako los kao pevac ali je istovremeno i frankestajn sastavljen od imidza razlicitih pevaca...

Ipak bolje i losa kopija svih mojih omiljenih bendova nego ...Sta ja znam, valjda postoji nesto jos gore biggrin.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja sam rekla da se meni dopadaju,ali princip njihovog nastupa u javnosti je diskutabilan......mada-ko da je bitno.....

 

nijesu oni krivi sto su ih uzdigli na nivo boy-bandova ali ipak mislim da su u zadnje vrijeme daleko odlutali u odnosu na njihov raniji imidz seks-simbola

 

Sto neko prije napisa: "isprana kokosh koja pokusava da se fura na metal" smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Stvarno izgledaju k'o da ih je poplava izbacila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, poludeh dok procitah sve ovo do sada! I smesno i tuzno...no bas me briga...ja imam svoje misljenje i oni koji dele moj ukus su uvek dobrodosli a oni koji se ne slazu sa mnom...nije me bas briga...

No...ovde sam da nesto kazem u odbranu HIMa...

Ja ih slusam vec 4 godine. Imam sve njihove pesme sem Love Requiem (uskoro cu i to dobiti) i imam sve spotove osim The Sacrament...no to nije toliko vazno...Slazem se sa vecinom da je prvi album najbolji...RR je dobar...DS&BH je najgori(Love You Like I Do je jedino u gothic fazonu no In Joy and Sorrow i Salt in Our Wounds su OK).Love Metal je takodje OK.

I sta sad?

Nista...mislim da ludi koji dodju ovde da pljuju po HIMu uopste ne bitrebalo da dolaze ovde...ja ne posecujem teme koje mi se ne svidajaju samo da bih praznila svoju negativnu energiju!

A sad nesto lepo...Zahvaljujuci HIMu stekla sam gomilu prijatelja all over Europe! Upoznala sam ih jos davno davno na messageboardu sajta www.heartagram.com

To je bilo super mesto...imalo je neku specificnu atmosferu...ali sada je bez veze jer dolaxi gomila bezveznjakovica koji samo lupaju gluposti! E zato ja dodjoh ovde...da vidim sta se radi...

Takodje HIM su me naveli da ponovo pisem pesme...i za to sam im veoma zahvalna...i ko kaze da im textovi ne valjaju...OK ima nekih bez veze ali ima strasno jakih...recimo When Love and Death Embrace i For You...ili Borelus...no to je preuzet text iz price H.P. Lovecrafta...

HIM su uzivo veoma dobri...gledala sam ih 2 puta...

Imala bih jos milion stvari da napisem...ali me mrzi...

Drugi put...

Za sve one koji iskreno vole HIM:

666 sinnful embraces from

The Princess of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam mogla da zaboravim (sram me bilo!) Dark Secret Love?! To mi je jedna od najomiljenijih pesama! Ko nije cuo, neka nadje...a ko jeste...a ne svidja mu se i moze da kaze da ne valja...gadjacu ga stolicom!

ovo ubija:

"Set me as a seal upon thine heart

As a seal upon thine arm

For love is strong as death

Jealousy is cruel as the grave

The coals thereof are coals of fire

Which hath a most vehement flame"

Znam znam...nije ovo napisao Ville, uzeto je iz Biblije...ali se neverovatno uklapa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

princess of darkness, kad god dodjes na goth night imas vino od mene! dolazio sam na heartagram, ali na chat, a otkako su ga promenili malo ljudi iz moje stare ekipe dolazi... imao sam priliku samo jednom da ih gledam i to je bilo nesto kao "religiozno iskustvo". jos uvek tvrdim da je to bio verovatno najbolji koncert na kom sam bio, a bio sam na mnogo... btw, imam the sacrament video i jos gomilu nezvanicnih snimaka i imam love's requiem. javi se na pp ako zelis da ti dostavim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si. generalno ih ne volim.

ali ponekad ih pustim, odslusam nekoliko pjesama i bude mi super. dobri su u ogranicenim kolicinama

Pa tako nesto...

Neke od njihovih pesama nisu lose, ali kako ide koja za kojom, tacno mogu da cujem maznut bon jovi u jednoj, Nika Kejva u drugoj, itd... A on nije tako los kao pevac ali je istovremeno i frankestajn sastavljen od imidza razlicitih pevaca...

Ipak bolje i losa kopija svih mojih omiljenih bendova nego ...Sta ja znam, valjda postoji nesto jos gore biggrin.gifsmile.gif

 

e bas to! biggrin.gifa:

 

ponekad nit smrdi nit mirise ali moze da se slusa u ogranicenim kolicinama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, mrzi me da citam prethodnih 10 strana, tako da sam upao ovde samo da napisem da je HIM sranje (osim ako ste devojcica od 13 do 18 godina koju je svet smorio i razmislja o samoubistvu), i da je pitanje da l' bi bili toliko popularni da pevac ne lici na clana Backstreet boysa koga su izbacili zato sto je alkoholicar. Sto se muzike tice ona je prosta i po meni su samo tri stvari kvalitetne.

Toliko... 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...