Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Jebiga, odustali su od puta kojim su krenuli na prošlom albumu i izbacili još jedan easy listening praznjikav rad nalik Love metalu.

Upravo. Ovo nije ni do kolena proslom (iako ima momenata, dobra mi je ova Love, the Hardest Way na prvu), nije ni taj fazon uopste. Kontam da su prosli uradili za svoju dusu, a sad ipak ne bi valjalo ostati bez klinki u prvim redovima, pa valja zaplakati ponovo u mikrofon i pojacati klavijature i vratiti strofa-refren koncepciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je cak i gori od Dark Light-a, koji jeste bio easy listening i to sve ali je bar imao hitove na prvu loptu, a sa prethodnim ne moze ni da se poredi. Ovaj album mi izgleda kao neke bozicne pesmice..bash ga mnogo smekshali. Najsvetliji trenutak je pesma Like Saint Valentine, a posle nje Heartkiller, izdvajaju se i Shatter Me with Hope i Love, the Hardest Way, ostalo skroz dosadno. Dacu albumu josh neku priliku, ali moglo je mnogo bolje ovo da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsvetliji trenutak je pesma Like Saint Valentine, a posle nje Heartkiller, izdvajaju se i Shatter Me with Hope, ostalo skroz dosadno. ovo da bude.

 

Ove bih i ja izdvojio, i eventualno Catherine Wheel.

 

Evo ako nekom treba, akustična verzija celog albuma:

 

http://mediaportal.ru/mp3/242535-him-screamworks-love-in-theory-and-practice-acoustic-bonus-disc-2010.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne bih ja imao nista protiv ovih HIM hitica kad ne bi bili tako jebeno veseli. Alo jbt, dajte malo nekog mola ponegde, ovo zaista zvuci kao bozicne pesme sto rece kolega.

 

Hahaha skroooz! Prvo sto sam pomislila dok sam slusala (prvi put) je bilo to: Bozicne pesmice. I album za male devojcice:)

Ali na drugo, trece slusanje, moram da priznam da sam bas zbog toga sto je tako veseo se skroz navukla! Pa sad, neka sam i mala devojcica, ali meni bas prija da slusam te tra-la-la pesmice. Cim cujem pocnem da se smejem:)

 

A ono u Ode to the solitude kad krenu da tapsu rukama... hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nekog zanima izashao je drugi album side projekta Daniel Lioneye u kome glavnu ulogu igra Linde..za razliku od prvog albuma na kome se pojavljivao i Ville(na bubnjevima) i koji je vishe u hard rock fazonu, ovde se pojavljuju samo Linde i Burton, i album je u black metal stilu! :haha:

 

link: http://www.megaupload.com/?d=BFNOX3RD

Edited by ZheX

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Da li ovaj, sada vec potpuno bezoblicni bend jos uvek postoji, ili je napokon umro i u medijima koji su ga onoliko propagirali ranih dvehiljaditih(kad je metal bio "In")?

 

Hahaha neko mi zveknuo minus na prethodni post :D Posle prva dva albuma, i poneke pesme sa DSBH HIM je nista, deal with it...

Edited by Gospa na Sivcu
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

"As some of you might've noticed, we'll be releasing a compilation album "XX - Two Decades Of Love Metal" in October 2012, and will end the year by shaking our hips for four nights in a row at the infamous HELLDONE-festival at Tavastia Club in Helsinki.

 

We're also entering the studio in early September with the producer Hiili Hiilesmaa to work on our ninth full-length album, entitled 'Tears On Tape', to be mixed by Tim Palmer and released early 2013....

 

Ta ta for now,

 

V"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...