Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Tacno je da je glupo slusati neku muziku samo zato sto je pevac sladak,i ima takvih ljudi,ali sta da se radi...A ti si ih napljuvala bez ikakvog znanja o njima i to je ispalo glupo.Ako ih nevolis zadrzi to za sebe ili podeli sa onima koji takodje tako misle,a na ovoj temi nemoj da ih pljujes.U svakom slucaju drago mi je da je sve reseno!I jos jedna stvar:Mezim ljude koji pricaju da je Ville peder samo zato sto se sminka ili im tako deluje!Otkud oni znaju?Da nisu mozda proverili?Lepo Lestate kaze-Ville ima verenicu,a jos jedna bivsa zvala se Susan!Imam i njenu sliku!Sve vas ljubim!P.S.Poslacu slicicu u galerije pa pogledajte!

ANARCHY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je shto smo reshili ovo, jer zaista nisam imala zhelju da ikoga vredjam. To shto se meni HIM lichno ne svidja je moja stvar, ali eto, sad kao priznajem, da su na to uticali ljudi koji ih slushaju.

Predrasude, predrasude, znam. Ali znash kada ti neko neshto zgadi.... eto. Imam jedan the best of i par pesmica mi se na tom Cdu svidja, ali to je sve.

 

Shto se njegovog izgleda tiche, nisam od onih shto vichu da je peder, ili shta vecj, takodje nemam nishta protiv shminke, jednostavno mi se chovek fizichki ne dopada, sasvim mi je antipatichan.... ali opet. To je moj prob.

 

Nadam se da se vishe ne durite na mene, samo sam iznela svoje mishljenje o dotichnoj grupi, bez namere da neko ostane uvredjen...

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tako..Sad je sve Ok,nismo vise ljuti!

E ljudi,ja nisam videla taj spot kad su mu skinuli kapicu!?Kakv je,jel mu bas kratka kosa?Cula sam da je rekao da je tu kapicu nosio zato sto mu je frizer prvise skratio kosu smile.gif Joj slatkis,bas je blesav!Inace,jos malo pa idem do FELIKSA da kupim takvu kapicu,i na njoj pise HIM,a imate i sa drugim grupama,mislim da su oko 400 kinti biggrin.gifa:

KISS FROM ANARCHY

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tom spotu kosa mu je izgledala prilicno iskreno, kao recimo u in joy and sorrow spotu. inace to je neki live snimak i ville deluje kao da je upravo u sebe ubrizgao dozu heroina koja je dovoljna da ubije konja. znam da on to ne radi, ali...

 

naravno da se ne ljutim, ja se u principu ne ljutim... kao svaki fan socijalne psihologije znam kako ljudi reaguju. sto se tice sminke, mislim da njemu to jako lepo stoji, i on je jedan od kljucnih razloga zasto sam ja odlucio da pocnem da se sminkam.

 

join me, koliko je skratio kosu? nije valjda opet u onoj streberskoj varijanti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

duhovitosti nikad kraja... narocito je duhovito ako svi castujete iste fazone.

 

Nisam citao fazone drugih,ali HIM je uzas!!!

Opasna manipulacija!

Prostodusnost i beda!

Umetnost u rangu Latino serija.

"Srce me boli! i te fore.To nista ne valja.Nema razuma u toj prici!

.....ali dobar je za tezgarenje i sigurno cemo ga uvrstiti u repertoar za mlacenje para. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

procitaj sve tekstove. odslusaj prvi album. da ne pominjem neobjavljene stvari. idi na njihov koncert. ma koliko im publika bila krs, oni su veoma kvalitetan band. i umetnicki i tezgaroski. ovo ti prica neko ko ih slusa od 1995. (pre nego sto su izdali prvi album) i ko se ne uklapa u klasicnu HIM publiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da hoce! biggrin.gifa:

E pa ljudi,stvarno neshvatam!Sto dolazite na ovu temu ako nevolite HIM?!

Stvarno je glupo pljuvati ih!Kako bi tek bilo da svaki clan pljuje po grupi onog drugog?Stvarno uzas!Posebno me nerviraju ovi sto su culi dve pesme i nesto seru..Strasno!

P.S.Villu super stoji sminka,bas je mmmm.... biggrin.gifa:

P.S.2-U galerijama u opciji-RAZNO imate sliku VILLove bivse!

P.S.3-Kupila sam HIM kapicu,cena je 490!

Share this post


Link to post
Share on other sites

procitaj sve tekstove. odslusaj prvi album. da ne pominjem neobjavljene stvari. idi na njihov koncert. ma koliko im publika bila krs, oni su veoma kvalitetan band. i umetnicki i tezgaroski. ovo ti prica neko ko ih slusa od 1995. (pre nego sto su izdali prvi album) i ko se ne uklapa u klasicnu HIM publiku.

 

 

Poslusaj ti Symphony X,pa da vidis kako imas los ukus smile.gif

 

 

Ma salim se ja,meni samo na nos izlaze stvari od HIMa koje sviram uzivo.Ali ako toliko volis taj bend,pozvacu te na svirku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

procitaj sve tekstove. odslusaj prvi album. da ne pominjem neobjavljene stvari. idi na njihov koncert. ma koliko im publika bila krs, oni su veoma kvalitetan band. i umetnicki i tezgaroski. ovo ti prica neko ko ih slusa od 1995. (pre nego sto su izdali prvi album) i ko se ne uklapa u klasicnu HIM publiku.

 

 

Poslusaj ti Symphony X,pa da vidis kako imas los ukus smile.gif

 

 

Ma salim se ja,meni samo na nos izlaze stvari od HIMa koje sviram uzivo.Ali ako toliko volis taj bend,pozvacu te na svirku.

 

slusao symphony x uzivo, zakucao se, skupio "fioku" nazad i rekao WOW!!! bili su predgrupa stratovariusu.

a doci cu na tvoju svirku. nadam se da ste fino skinuli HIM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehehe

Pa bre to shto chovek voli HIM ne znachi da voli svaku budalu koja ih svira smile.gif

 

(nishta lichno)

 

Jao malena,pa sto tako :?

Jel i ti volis HIM?

Ajde i tebe cu zvati na svirku,bas da vidim kako si raspolozena uzivo :wink:

Tebi saljem kiss,zato sto si zensko :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

procitaj sve tekstove. odslusaj prvi album. da ne pominjem neobjavljene stvari. idi na njihov koncert. ma koliko im publika bila krs, oni su veoma kvalitetan band. i umetnicki i tezgaroski. ovo ti prica neko ko ih slusa od 1995. (pre nego sto su izdali prvi album) i ko se ne uklapa u klasicnu HIM publiku.

 

 

Poslusaj ti Symphony X,pa da vidis kako imas los ukus smile.gif

 

 

Ma salim se ja,meni samo na nos izlaze stvari od HIMa koje sviram uzivo.Ali ako toliko volis taj bend,pozvacu te na svirku.

 

slusao symphony x uzivo, zakucao se, skupio "fioku" nazad i rekao WOW!!! bili su predgrupa stratovariusu.

a doci cu na tvoju svirku. nadam se da ste fino skinuli HIM.

 

Jao ne spominji mi molim te tu svirku u Budimpesti,jer sam hteo da odlepim zato sto nisam uspeo da se organizujem i odem.Sada me zovu na Maidene,Children Of Bodom,a ja kazem NE!!!Kad nisam video Symphony,ostalo me ne zanima smile.gif

Ali bice jos prilike na samostalnoj turneji,nadam se.

 

Sto se tice HIMa,ja sam ukapirao i da nije vazno kako ga sviramo,jer kako god da ga odsviramo svim ljubiteljima tog benda je lepo.Inace moj pevac je veliki ljubitelj tog benda,pa tako imam s kim da se svadjam na probi smile.gif

 

Sada se trenutno spremamo za tezgarenje u Sport Cafe-u - Millenium-u"(cuo si za tu halu)i pored HIMa sviramo i Riblju Corbu,Kerber,Van Gogh,EKV,Lenny Kravitz-a,Bon Jovi-a,Guns N'Roses,U2,Billy Idol-a i dr.

Muke zive,ali nadam se da ce se isplatiti $$$$biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...