Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

letos je moja ortakinja bila kod njega u helsinkiju, vidjala ga sa devojkom, mislim bas sa suzanom... a stan mu je uzas, iz prostog razloga sto on sad pije vise nego ikada i sto mu je svega preko kurca. skroz je odlepio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto vas toliko interesuje Ville-ov licni zivot?

To je tako unfair...mislim ako ste true fans, iskreni ljubitelji muzike i postovaoci clanova benda, zasto ih jednostavno ne pustite na miru da zive svoje zivote a vi pocnete da zivite svoje? A muzika...da da da...MUSIC RULES! To je ono sto je za fanove : muzika...a ono sto svi oni rade privatno nije! Jos jednom : MUSIC RULES!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto vas toliko interesuje Ville-ov licni zivot?

To je tako unfair...mislim ako ste true fans, iskreni ljubitelji muzike i postovaoci clanova benda, zasto ih jednostavno ne pustite na miru da zive svoje zivote a vi pocnete da zivite svoje? A muzika...da da da...MUSIC RULES! To je ono sto je za fanove : muzika...a ono sto svi oni rade privatno nije! Jos jednom : MUSIC RULES!

 

neki se interesuju, a ja slucajno imam podatke o tome, zahvaljujuci ortakinji koja je malo suvise napaljena na ceo taj trip...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM i metal... nekako ne ide zajedno.... (nemojte me pogresno razumjeti, nemam ja nista protiv hima, cak mi se neke njegove stvari svidjaju)

 

Al morate priznati da je propao, mislim od vremena His Infernal Majesty i 666 do ovog MTV love metal...

 

Mislim, cim se pocne pricati o necijem stanu znas koliko je sati... Nikad nisam cuo da neko raspravlja o stanu u kojem Kai zivi???

 

Music is dead... MTV killed it...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, LM je veoma pristojan album, u rangu sa RR. DS&BH bi bili mnogo bolji da su korisceni alt. miksevi, koje ja posedujem...

a to sto se prica o stanu i privatnom zivotu znaci da ima nekih koje to zanima, a ja posto imam odredjene informacije, mada mi nisu preterano bitne, mogu da kazem ponesto. HIM na MTV-u mozes cuti samo kad se pojavljuje bam margera u emisiji jackass. a fanovi, narocito zenski im dosadjuju, i oni prolaze kroz krize... mislis da je doorsima bilo bolje? mislis da se oko njih nije stvarala fama kao oko HIM-a? i niko nije govorio da doorsi nisu rock, i da su suvise popularni da bi bili rock. kako je rock sada mrtav, a jedino metal ga nastavlja, sledi jednostavan zakljucak da HIM ipak jeste metal, i po muzici i po svemu ostalom. istina je da se ponasaju po rockstar stereotipu, ali sta da se radi kad je vrsta muzike mrtva, a termin jos postoji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na sta lice nove slike? da nemas slucajno neke starije (iz glsv666 faze)

 

E,imam i ja neke,ako te zanima posalji mi na pp tvoj mail.Ali posto mi je sjeban komp,cas idem na net,cas ne...Tako da neznam kad ce to da ti stigne. :?

 

A sto se tice onih rasprava o Villovom privatnom zivotu,normalno je da ima ljudi koje to zanima!Ja sam njihov fan,pa eto,volim da znam sto vise o njima!Ali narvno muzika je na prvom mestu! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, LM je veoma pristojan album, u rangu sa RR. DS&BH bi bili mnogo bolji da su korisceni alt. miksevi, koje ja posedujem...

a to sto se prica o stanu i privatnom zivotu znaci da ima nekih koje to zanima, a ja posto imam odredjene informacije, mada mi nisu preterano bitne, mogu da kazem ponesto. HIM na MTV-u mozes cuti samo kad se pojavljuje bam margera u emisiji jackass. a fanovi, narocito zenski im dosadjuju, i oni prolaze kroz krize... mislis da je doorsima bilo bolje? mislis da se oko njih nije stvarala fama kao oko HIM-a? i niko nije govorio da doorsi nisu rock, i da su suvise popularni da bi bili rock. kako je rock sada mrtav, a jedino metal ga nastavlja, sledi jednostavan zakljucak da HIM ipak jeste metal, i po muzici i po svemu ostalom. istina je da se ponasaju po rockstar stereotipu, ali sta da se radi kad je vrsta muzike mrtva, a termin jos postoji?

 

smile.gif Ljudi bas znaju nasmijati...

 

Kao prvo ''Burried alive by love'' mozes cuti stalno na MTVu i nakon hima ide eminem... sramota...

 

Medjutim bitna recenica je:''Kako je rock sada mrtav, a jedino metal ga nastavlja, sledi jednostavan zakljucak da HIM ipak jeste metal, i po muzici i po svemu ostalom.''

 

Odakle ti informacija da je rock mrtav? Ja jos nisam vidio smrtovnicu na drvetu... Oprosti ali ja nisam shvatio kako taj ''jednostavan'' zakljucak sledi... rock je mrtav+metal ga nastavlja=HIM je metal A ja jadnik mislio da mi ide matematika...

 

...i po muzici i po svemu ostalom??? Po cemu to ostalom? Jedino bitno za svrstavanje nekog benda u odredjeni zanr je njihova muzika. (tacka!)

 

Umalo da zaboravim, LM je sranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rock jeste mrtav. pojeo ga je pop. postao je mainstream.

uporedi coldplay i HIM i primetices razliku. da bi iole imao pojma o HIM-u moras da razlikujes sta je pravljeno za publiku, a sta je izraz samih umetnika. da li si preslusao makar ceo love metal, o ranijim stvarima necu ni da diskutujem jer su glsv666 i rr metal, bez diskusije, i to veoma dobar. sta od njihovih stvari znas osim funeral of hearts, sacrament i buried alive? imas li ikakvu predstavu o HIM-u ili dolazis ovde da lecis komplekse i ispadnes cvrst, pravi i iskreni lik?

grow fuckin' up!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...