Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

lepo je znati da ja mogu da nestanem na par dana i da neko moze da se svadja umesto mene. ni ja ne osporavam da je HIM komercijalan band, zar to nisu bili i doorsi jos od samog pocetka?

 

E pa i oni su bili isto sranje, nadri-filozofija drogiranog hipika zamotana u prostu muziku predvodjena markantnim frontmenom...

Zaista mnogo slicnosti... I sad sam ja u dilemi... Da li bi bilo bolje da se Ville ubije ili ne...? Ako se ubije, nece vise biti HIMa, ali ce postati besmrtan, a ovako dok zivi i dalje ce praviti bljutave ljubavne pesme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje ce praviti bljutave ljubavne pesme...

 

Da, zaista su pesme bljutave...

 

Imam utisak da su pravljene u stilu:

"E, mogao bih da napisem koju pesmicu? Da...vidim...vidim... ljubav posle smrti, mi gorimo,da ,da, nasa srca su mrtva,da , tvrdjava suza, hobit u njoj biggrin.gif (oops, wrong story), da, dalje, misli Ville, hajde, vidim krug, krug vatre, ne, suza, ne, vec radjeno, hmm...dobro, dalje...e da, together in eternity, to je uvek cool...TO! Imam pesmu!"

 

A ja sam njih volela :roll: Pa dobro ni sad ih ne mrzim... :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo je znati da ja mogu da nestanem na par dana i da neko moze da se svadja umesto mene. ni ja ne osporavam da je HIM komercijalan band, zar to nisu bili i doorsi jos od samog pocetka? ali idalje ne volim pljuvanje po inerciji to je ovde tradicija... i sta se tu moze, ja ne mogu vise da se bakcem sa masom ljudi koji samo strasno vole da pljuju, da vise i ne gledaju koga, i svaki negativan komentar lici na prethodni... smorilo me je biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zaista su pesme bljutave...

 

Imam utisak da su pravljene u stilu:

\"E, mogao bih da napisem koju pesmicu? Da...vidim...vidim... ljubav posle smrti, mi gorimo,da ,da, nasa srca su mrtva,da , tvrdjava suza, hobit u njoj biggrin.gif  (oops, wrong story), da, dalje, misli Ville, hajde, vidim krug, krug vatre, ne, suza, ne, vec radjeno, hmm...dobro, dalje...e da, together in eternity, to je uvek cool...TO! Imam pesmu!\"

 

A ja sam njih volela :roll: Pa dobro ni sad ih ne mrzim...  :|

 

a ovamo lupetash kao da znash Villea i kako on pishe pesme. Jako bedno...josh kazesh da ne mrzish HIM.

priznajem da textovi nisu za Nobelovu nagradu, ali da li mozesh stvarno da mi navedesh neki text(tj. neku pesmu)nekog danjasnjeg benda a text stvarno ima nekog smisla? :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne, ja sam samo rekla da imam utisak da pise pesme na taj nacin...i dodacu: "sada", jer nisu im sve pesme lose, naprotiv...ali pesme sa poslednja dva albuma jednostavno ne zvuce iskreno...

 

Naravno da ih ne mrzim, jer sam ih ranije zaista mnogo gotivila...

Jednostavno izlazem svoje misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM SUCKS!!! TO JE SAMO GOMILA PEDERA NA KOJE SE PALE KLINKE

 

Ma nije, to su samo skup umetnickih dusa koji su naucili da kanalisu strast kroz romanticne stihove koji kao heruvimske strele pogadjaju u esenciju nase duse...

 

ovo mi se svidja, elegantno ironicno i duhovito receno. btw. i ja mrzim him.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo je znati da ja mogu da nestanem na par dana i da neko moze da se svadja umesto mene. ni ja ne osporavam da je HIM komercijalan band, zar to nisu bili i doorsi jos od samog pocetka? ali idalje ne volim pljuvanje po inerciji

vidis mi avatar. nikad ne odustajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskulirajte. Nemojte da se lozite na njihove komentare. Vazno ja da vi znate sta vam se svidja i to i radite. Zasto bi vas boleo k**** sto tamo neki iskompleksirani tip misli da je Ville Valo peder na koga se pale klinke ili da je patetican ili bilo sta drugo.... ?Pustite lozane da pljuju i dalje...kada nemaju pametna posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskulirajte. Nemojte da se lozite na njihove komentare. Vazno ja da vi znate sta vam se svidja i to i radite. Zasto bi vas boleo k**** sto tamo neki iskompleksirani tip misli da je Ville Valo peder na koga se pale klinke ili da je patetican ili bilo sta drugo.... ?Pustite lozane da pljuju i dalje...kada nemaju pametna posla.
jedino tako inace odlepicu od svih tih silnih pljuvaca, nije da to uzimam k' srcu vec me nervira u globalu, branila bih i panteru (i ako mi se ne dopada preterano) zato sto obicno "pljuvaci" ih nikad nisu ni slusali vec misle da ih to cini okrutnim i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM SUCKS!!! TO JE SAMO GOMILA PEDERA NA KOJE SE PALE KLINKE

 

Ma nije, to su samo skup umetnickih dusa koji su naucili da kanalisu strast kroz romanticne stihove koji kao heruvimske strele pogadjaju u esenciju nase duse...

 

Zato tebi neko kaze kako se lozi na tvoj avatar, pa posle toga ne skidas tog idiota Vina Dizela 6 meseci. Ko je tu stvarno jadan,a majmune?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...