Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Boze dragi, kako nekim ljudima ume biti dosadno. :| Znaci, yum je zvanicno postao mesto gde ce neka budala da preti coveku zato sto govori svoje misljenje o bendu koji mu se svidja ili ne svidja.

 

 

Idem ja da bijem likove koji vole Bananaramu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugi je najbolji user posted imageicon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

ville ima strasan glas! mlogoooooo mi se svidja!

E pa imam jednu vest za tebe: da li znas da Vil nije bio u stanju da otpeva sopstveni koncert jer mu je glas pukao ? Cinjenica je da sam uzivao u nekim njegovim starim koncertima, ali cinjenica je i da se od tada on isuvise bockao u venu. I jos nesto : HIM NIJE GOTHIC vec POZER!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cemu se radi:

Ovo je jedina tema o bandovima koju posecujem i svaki put kad se pojavim, imam sta da vidim: pljuvanje i pljuvanje. Ako ne volite HIM koji cete moj ovde? Jel' ja serem nesto na Nightwish temi? Ali ne, to su sve,zaboga, iskreni metalci koji ne trpe tamo neke pedere koji sebe zovu HIM. To su sve mnogo zajebani tipovi...

Da se ja ovako proseravam na Nightwish(npr.) odma' bi reagovao moderator. O ovdasnjim moderatorima tek nemam reci.

Plus, gomila idiota sere lestate-u cim on pomene love metal...

 

Za razliku od nekih koji se ovde duvaju i kurce, ja, ako te nadjem, imacemo itekakav razgovor, sine moj...

 

Na momente mi neo-fasisti koji priznaju sebi da su neo-fasisti (iako to u glavnom cak i nisu, nego kompenzuju nedostatak testosterona) cak postaju i simpaticni kada vidim ovakav komentar.

 

Ajmo ispocetka. U jednom trenutku posle Srednjeg Veka covecanstvo je doslo do jednog velikog civilazcijskog dostignuca: koncept slobode govora. Verujem da cu morati ovo da pojasnim jer da ti je ovaj koncept jasan, ne bi bilo potrebe da ga na ovaj nacim isticem. Daklem, sloboda govora omogucava svakom coveku da, u teoriji, iskaze svoje misljenje i bude siguran da nece trpeti legalne, disciplinske i/ili fizicke posledice zbog toga.

 

Nesto malo kasnije, covecanstvo je doslo do jos jednog dostignuca, ovaj put ne na pravnom vec na psihijatrijskom polju. Ustanovljeno je da frustrirani muskarci imaju tendenciju da posezu za odredjenim sablonom ponasanja strucno nazvanim "overcompenzation". Necu nagadjati zbog cega je tako u tvom slucaju, ali precenje pakovima, hokejaskim stapovima i krupnijim ljudima koji sa tobom igraju hokej bi bio skolski primer doticnog sablona.

 

Ovo je HIM tema. Ovde stoji da bi ljudi iskazali svoej misljenje o HIM-u. Nije ovde da bi ljudi postavljali manje-vise identicne postove u kojima velicaju HIM, niti je ovde da bi frustriranim hokejasima omogucili da prazne komplekse. Ako ja imam negativno misljenje o HIM-u i ocu da ga iskazem, to cu ovde raditi. Odredjen broj nas vec neko vreme praktikuje medjusobno pljuvanje iz sporta i, u stvari, mislim da do sada ni jednom nisam razmenio par recenica sa Lestatom a da se iz fazona ne isprozivamo oko odredjenih muzickih afiniteta (ja pljujem po HIM-u i lav metal bagri, on po EBM bagri). I to nas u opste ne sprecava da sasvim normalno i dalje budemo ortaci. Ako te iskazivanje tudjeg negativnog misljenja toliko nervira, predlozio bih lecenje. Wolf i Lestate ce bolje od mene moci da preporuce tacnu ustanovu i/ili privatnog psihijatra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte ljudi, spustite loptu malo. poenta je da se treba ovde raspravljati, ali ne uzimati stvari koje su izrecene za svetogrdje ili kojesta. da ja sve uzimam k srcu, polovina 15-ogodisnjih troo necro grim blackera bi skupljala zube na ulici. stvari, medjutim stoje drugacije. wolf i ja recimo ucestvujemo u jednom love metal bandu kome je HIM jedna od osnovnih referenci i privatno smo ortaci. jako dobri ortaci. isto vazi i za greetera, koji je nazalost anti-talenat za muziku i slusa onaj techno sto se uvukao u gothic i zove se jEBeM ili tako nesto, pa on ne svira sa nama.

inace, ponekad mi smeta na sta ova tema lici kada se skupi grupa spamera. medjutim to nije dovoljno da dohvatim motku i bijem ih. ali je dovoljno da ih napusavam, sto se na 40 i nekoj stranici moze videti.

zato smirite se i budite cool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sad jedna ozbiljna informacija:

HIM ce do kraja 2004. izdati kompilaciju na kojoj ce se naci svi najveci hitovi i jos dve nove pesme, od kojih je jedna "solitary man" (obrada, ne znam koga), a druga se zove "love said no", po kojoj ce kompilacija i dobiti ime. ta stvar je prvi put izvedena na novogodisnjem specijalu koji se svake godine odrzava u klubu tavastia u helsinkiju. stvar mozete skinuti sa www.heartagram.ru sa napomenom da je u pitanju live snimak radjen amaterskom opremom pa zvuk i nije nesto. stvar lici na razorblade romance period i sasvim je solidna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugi je najbolji icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

ville ima strasan glas! mlogoooooo mi se svidja!

E pa imam jednu vest za tebe: da li znas da Vil nije bio u stanju da otpeva sopstveni koncert jer mu je glas pukao ? Cinjenica je da sam uzivao u nekim njegovim starim koncertima, ali cinjenica je i da se od tada on isuvise bockao u venu. I jos nesto : HIM NIJE GOTHIC vec POZER!!!

 

ville nije bio u stanju da otpeva sopstveni koncert, ako mislis na onaj u pragu kad je izasao na pola ne zbog svog glasa, nego zbog neispravnog monitora. dakle, nije cuo sam sebe i samim tim zvucao uzasno. inace slazem se da ima prilicne oscilacije u glasu, ali vecina koncerata HIM-a su neponovljiv dogadjaj za pamcenje. sa bockanjem je prestao, sad samo pije i guta kojesta, pa zbog toga lupeta gluposti tipa: "we have a new number again, it's called 'in joy and sorrow'. it's about... joy and sorrow"

Share this post


Link to post
Share on other sites

wolf i ja recimo ucestvujemo u jednom love metal bandu kome je HIM jedna od osnovnih referenci i privatno smo ortaci. jako dobri ortaci. isto vazi i za greetera

 

Uh... sad si me iskompromitovao smile.gif

Ali eto koji je veci dokaz da HIM ima prostu muziku nego to da ja umem da ga sviram smile.gif 8)

Ali definitivno ne postoji nista bolje za basistu da se nauci ritmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Day Will Come When Warhounds Will Rise And Feast On False Little Dogs. They Will Eat Their Flesh And Rip Their Bones So Once Again The True Blood Can Flow Within The Veins Of This World. Brohers And Sisters I Howl Into The Night, I Call You. Come Join Me, Join The Feast

 

I vi ste mislili da sam ja zajeban...

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Day Will Come When Warhounds Will Rise And Feast On False Little Dogs. They Will Eat Their Flesh And Rip Their Bones So Once Again The True Blood Can Flow Within The Veins Of This World. Brohers And Sisters I Howl Into The Night, I Call You. Come Join Me, Join The Feast

 

 

 

I want my mommy :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawngreeter:

 

Ako malo obratis paznju, ja NIKADA ne potezem pricu o tome kako cu nekoga da bijem stapom ili pakom(cak i na utakmici ljudi se tuku golim rukama, hokej verzija fairplay pojma), vec drugi dovode mene u vezu sa pomenutim sportom. Od mene neces cuti da nekoga cimam ili gnjavim hokejom(to iskljucivo radim sa svojom suprugom); ja ovde pricam o necemu drugom. 57 stranica sranja. Pokusaja mnogih da budu duhoviti. Znas, pomenuti da slusas HIM u mom starom kraju je ravno smrtnoj presudi medju svim tim macho boys likovima, a, koliko vidim, i ovde ispadas kreten zbog istog razloga.

Svoje frustracije lecim upravo na utakmici, ali nikada nisam osecao potrebu da o tome pricam ovde. Postoji forum za te price.

"HIM su gomila pedera" i nije preterano konstruktivna rasprava na kojoj insistiras, jel' tako? Secas se pp-a koji sam ti poslao? Da si odgovorio sa "da", nikada ti ne bih rekao nijednu ruznu rec, covece. Nisam ovde ja taj sa psiho problemom i potrebom da prozivam. Samo vise ne trpim one koji to jesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikada nisam rekao nista u fazonu "HIM su gomila pedera". Ali sam apsolutno za bilo kakve radove koji ukljucuju besciljno prepucavanje oko ociglednih stvari (da je HIM sund i kic, naravno). Jako tesko da mogu da upadnem u kategoriju "macho boy lika". No, postoji razlika izmedju prozivanja oko benda i gadjanja fiktivnim cinjenicima i stvarnog prozivanja ljudi zbog njihovog iskazivanja negativnih stavova prema HIM-u. Da, ima 57 stranica sranja. Alternativa je da bude 5 stranica gde svaka maloletnica koja se lozi na Ville-a ovde stavlja postove tipa "HIM KONZA! Pozdrav Lestatu". To nije nista produktivnije od besciljnog prepucavanja. That's all I'm saying.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Day Will Come When Warhounds Will Rise And Feast On False Little Dogs. They Will Eat Their Flesh And Rip Their Bones So Once Again The True Blood Can Flow Within The Veins Of This World. Brohers And Sisters I Howl Into The Night, I Call You. Come Join Me, Join The Feast

 

I vi ste mislili da sam ja zajeban...

 

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

pa, da.

povlacim sve. smile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sad jedna ozbiljna informacija:

HIM ce do kraja 2004. izdati kompilaciju na kojoj ce se naci svi najveci hitovi i jos dve nove pesme, od kojih je jedna "solitary man" (obrada, ne znam koga), a druga se zove "love said no", po kojoj ce kompilacija i dobiti ime. ta stvar je prvi put izvedena na novogodisnjem specijalu koji se svake godine odrzava u klubu tavastia u helsinkiju. stvar mozete skinuti sa www.heartagram.ru sa napomenom da je u pitanju live snimak radjen amaterskom opremom pa zvuk i nije nesto. stvar lici na razorblade romance period i sasvim je solidna.

 

solitary man je obrada Johhny Cash-a biggrin.gif

cula sam je, not bad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...