Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Shta mislite koliko godina cje ziveti Ville s'obzirom na forsiranje krdze i alkohola?Ja mu dajem josh 10,u najvishe 15god.Dileja.

 

Pitanje je da li je sve to istina ili samo jos jedan od traceva... :roll:

Kolko sam ja cula,alkohol ne koristi mnogo,ali zato cigare....60 dnevno! 8O

Ako je tako...Onda ko zna.... :? sad.gif

 

I tata bi sine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma him je ok u nekim tackama ali malo preteruju izneverio me je ville cuo sam da je ozenio klavijaturistu gey jedan sram ga bilo
dezinformacija. isto je bilo i za basistu i za bubnjara. ville je sam rekao da BI VOLEO DA JE GAY, zbog toga koliko im turneje traju i koliko ne vidja svoju verenicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto malo odgovora:

1. solitary man spot je reziran glavom i sk8-om gospodina margere, vec pominjanog na ovoj temi, zato lici na tupavu LM fazu spotova, kao sto je mega tupav BABL, a blizu njega i sacrament. este obrada, original je neil diamond, cak sam se istripovao da skinem, ali me mrzi da trazim.

2. deathroll, kiitos!

3. black cat, pogledaj prvih 60-ak strana teme.

4. dokle vise o ville-ovom izgledu? nekome je on strasan frajer, nekome je ruzan, a po mojim estetskim kriterijumima, ja bih samo pozeleo da tako izgledam. dobro je dok sam jednako mrsav.

5. 3 pakle? znaci, smanjio je? bilo je 4. inace, dosta pije otkako susana ne zivi vise s njim, a od letos se efektivno nije otreznio.

6. COF ne dolazi u martu, kao ni narednih godina, a HIM ne dolazi u oktobru, bar ne za sada. maksimalno izbegavaju odgovore na pitanja tipa "da li cete doci tu-i-tu?" inace, za takve stvari se pita samo seppo, njihov menadzer.

7. mor+icia, kod vas je bio, a bice ponovo. pazi kad ne sumnjam, i pazi kad ces videti mene i ortaka iz siska u prvom redu. kod nas jos nije, a kad ce - ne znamo.

8. da li sam vam nedostajao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. solitary man spot je reziran glavom i sk8-om gospodina margere, vec pominjanog na ovoj temi, zato lici na tupavu LM fazu spotova, kao sto je mega tupav BABL, a blizu njega i sacrament. este obrada, original je neil diamond, cak sam se istripovao da skinem, ali me mrzi da trazim.

 

Pretpostavio sam da je obrada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I opet ja moram da saljem post da bi citao sta ste pisali jer mi se ne pojavljuje poslednja stranaaaa  :?

 

jedan od bagova php foruma. brisao sam spam koji se nakupio na poslednje dve strane (po 10 poruka identicnih postova od black cat na primer), i kada obrises dovoljno postova sa pretposlednje strane da bi ono sa poslednje strane preslo na prethodnu, forum ga zajebe i odsece, tako da se vidi tek kada se napuni nova strana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako niste do sada skontali, sve vreme pokusavam da kazem kako je ova tema glupa, i da bi sve ukupno trebalo da se izdvoje samo 2-3 strane koje su smislene. Sve se vrti u krug, i bas zato na jednoj strani iz ciste zezancije pljujem HIM, a onda ih na sledecoj zdusno branim... laugh.gif Inace, moje misljenje o njima je da su fina komercijala za pustanje u kaficima na otvorenom...Pojedine pesme su iznad proseka i na tome im svaka cast, ali ovo ostalo "nit' smrdi, nit' mirise"... biggrin.gifa: Toliko. smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...