Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Ne seri Nwoogy bio na TVu u vestima sa HIMom... al cu da ga zezam...

nije, ali je bio u prostorijama televizije kad je onaj majmun to rekao. video sam ognjena veceras na knjazu. skocim na pivo sa zenom, a ne mogu da izbegnem bar nekog sa yum-a. zivot je reka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A veceras u kuglashu je bilo yum okupljanje... barem jedno 12 ljudi sa istoga....

malo sam mrtav, a za narednih par dana imam ambiciozan raspored, a veceras bih (ionako) pre bio u voodoo nego u kuglasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj ganci sa metropolisa. isti onaj koji je rekao da je HIM black metal. ja sam to cuo od pokojnog toze, on od svoje sestre, a ona od neog ortaka koji je gledao metropolis, a nwogi je bio na TV-u kad je ganci to izrekao. odetao sam se do site-a just in case i zakljucak: ziv je. ali bas me zanima koje su to klinkice zvale metropolis i plakale.

 

courtney, ako je limited edition, kakav je bonus DVD?

Eh,precenjujes me. Za 180 din ipak ne mozes dobiti mnogo no.gif Dve nove pesmice (And love said no i Solitary man) i to je to. Mozda nekom drugom prilikom,kad budem pri parama... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome se svidja HIM, mozda mu/joj se dopadne i "icon and the black roses" (postoji tema), a meni se svidja i "methonia" (i za njih je otvorena tema), narochito jess-ov glas musik20.gif

otvorila sam temu i za "venus in tears" ali mi oni, bar za sada (jer nisam pazljivo preslusala sample-ove), nisu nesto...

Samo ti tako otvaraj teme kako stignes! Grr! violent.gif

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,precenjujes me. Za 180 din ipak ne mozes dobiti mnogo no.gif Dve nove pesmice (And love said no i Solitary man) i to je to. Mozda nekom drugom prilikom,kad budem pri parama... icon_sad.gif

ok. 180 din?! gde to ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha.... rikno Ville Valo... prica mi ortak kako je doticnu TV stanicu zvao neki lik u fazonu " jebem vam mater, cerka mi place zbog vas vec sat vremena, nemoze da prestane lozi se na tog tipa...."

 

haha evotigana.gifmusic.gifmusik19.gif

hahahaha... nemoj da pricas........hahaha icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U chemu je fora sa tim albumom?

Bacila sam pogled na njega i izvalila da imaju samo 2 nove pesme icon_rolleyes.gif

Je l' su ostale u nekim drugim verzijama, or what?

 

Btw. kako bi bilo da mi neko nabavi taj LP Pretending gde ima ona lepa verzija Lose You Tonight (pesma mi se mnoooooogo svidja, bash ssam se nalozhila icon_redface.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

lose you tonight caravan version mogu ja da ti dopremim, kao i jos ponesto, a ako bas hoces famozni pretending single, ja idem u pestu uskoro, pa cu tamo potraziti.

album je kompilacija + 2 nove pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...