Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

a kako vam se svidja in joy and sorrow (string version) i salt in our wounds (thulsa doom version)?

string verzija nije losa, meni su uvek te akusticne i "string" verzije bile bas primamljive... mada ova druga verzija Salt in our wounds mi se mnnnoooggoo dopala zato sto ona verzija sa albuma ne lici na nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kako vam se svidja in joy and sorrow (string version) i salt in our wounds (thulsa doom version)?

thulsa doom razvaljuje, a strings verzija je repriza slicne stvari sa gone with the sin (feat. apocalyptica), anyways jako dobro zvuci... DS&BH bi bio ubedljivo najbolji album da su malo bolje uradili produkciju i pustili alter verzije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametno icon_da.gif

Lose You Tonight je najlepsha pesma HIMa ever!

 

 

To lestate: Posh'lji ti meni taj katalog, ja cju tebi spisak pesama, a za ostalo cjemo se dogovoriti.

Btw. mp3 format je u pitanju, ili?

Inache, donosim ti prazan CD, ne verujem da bi se pronashao u muzici koju imam, a ono shto bi te interesovalo verovatno vecj posedujesh icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametno icon_da.gif

Lose You Tonight je najlepsha pesma HIMa ever!

 

 

To lestate: Posh'lji ti meni taj katalog, ja cju tebi spisak pesama, a za ostalo cjemo se dogovoriti.

Btw. mp3 format je u pitanju, ili?

Inache, donosim ti prazan CD, ne verujem da bi se pronashao u muzici koju imam, a ono shto bi te interesovalo verovatno vecj posedujesh icon_wink.gif

ne znas stasve ja slusam... saljem ti mail....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne mogu da otvaraju novu sekciju zbog jednog benda..u ostalom koja je to opterecenost definisanja ...ko ga j*** gdes pada dok god moze da se slusa i ako jos i pri tom uzivas, to je pun pogodak

ocigledno da ga je mrzelo da cita sve one prethodne stranice na kojima se ista stvar vrtela po hiljadu puta...

smara me v ise ova prepirka.

dobro si rekla. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, mene. icon_cool.gif

Moni, nisam ja upala u klan!!!!!

Da se razumemo, ja ne volim HIM. Mislim, nije da ih mrzim, dopada mi se par pesama, Ville mi je odvratan, odvratne su mi one devojchice koje se loshe na him samo jer je on 'sexy' i da ne smaram dalje...

 

E sada, nisam ja kriva shto su oni napravili tako dobru pesmu, da sam ja odlepila icon_smile.gif

 

A da, nikada nisam rekla, pored ove svidjaju mi se i Gone With The Sin, Right Here In My Arms, The Beginning Of The End, Bury me Deep In You Heart, One last Time, i narafski, Wicked Game.

 

Ostale pesme su mi, vishe-manje, nezanimljive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocigledno da ga je mrzelo da cita sve one prethodne stranice na kojima se ista stvar vrtela po hiljadu puta...

smara me v ise ova prepirka.

dobro si rekla. icon_da.gif

pa mi razumni se kapiramo...

 

Devoured--> relax... pa ko kaze da je ovo klan... i meni se mnoge stvari dopadaju, ali ima i nesto nezanimljivih stvari kao sto ti rece... u ostalomdrago mi je da ti se nesto od HIM-a dopalo posto znam kako si bila skepticna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...