Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Neverovatno je koliko se ovde vise raspravlja o Ville-u neko o HIM-u

Him je po mom misljenju bila super grupa dok nije izdala Love Metal- totalan fljasko, i da preveliki broj ljudi ih slusa (medju njima i moja keva)

Devojke su uglavnom popaljene na Villea, koji jeste sladak ali je glupost slusati him samo zbog njega, a pouzdano znam da to rade mnogi, cast izuzetcima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja slusam HIM a mrzim onog Ville-ta pedera.

I bas boli da li ce neki tr00 necro cult grim pagan viking metalac da mi kaze da li sam pozer ili ne.

Vidite ja sam toliki metalac da mogu da kazem da mi svidja muzika HIM-a jer ja znam da nisam pozer i boli me kuac a ovi tako zvani metalci koji ma se HIM svidja a nece da priznaju se plase da ih neko nazove pozerom(jer oni nisu sigurni u svoju metalnost).naravno ima metalaca kojima se ne svidja HIM ali vecini se svidja samo nece da priznaju.

I da HIM nije metal a pogotvu nije neki LOVE metal bullshit him je crossover rocka,popa i gothick rocka tako da nema sta da trazi na ovom forumu.

 

Omiljene pesme:Gone with the sin,The Reaper,Join Me In Death,Your Swit six six six i tako dalje.

 

 

JEL IMA NEKO ENKI PROBLEM icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

I ko kaže da fanovi HIMa nisu brutalni? icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti se to rugaš njegovom paklenom veličanstvu? icon_evil.gif

 

Nego, kad se sad nisam srušio od smijeha:

user posted image

Turbonegro Tribute Album with Kozik cover and 25 exclusive tracks from:

THERAPY?(UK) "Denim Demon", HIM (Finland) "Rendezvous With Anus", MOTORPSYCHO (Norway) "He´s a Grungewhore", DWARVES (USA) "Hobbit Motherfuckers", BELA B. & DENIM GIRL (aka Jasmin Wagner, ex-Blümchen/Germany) "Are You Ready For Some Darkness?"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti se to rugaš njegovom paklenom veličanstvu? icon_evil.gif

 

Nego, kad se sad nisam srušio od smijeha:

user posted image

Turbonegro Tribute Album with Kozik cover and 25 exclusive tracks from:

THERAPY?(UK) "Denim Demon", HIM (Finland) "Rendezvous With Anus", MOTORPSYCHO (Norway) "He´s a Grungewhore", DWARVES (USA) "Hobbit Motherfuckers", BELA B. & DENIM GIRL (aka Jasmin Wagner, ex-Blümchen/Germany) "Are You Ready For Some Darkness?"....

bajate su ti vesti biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, to su meni rekli, ja nista ne pricam...

kad me vidite, sami procenjujte...

Negde sam to napisao, dva najbolja komplimenta koja su mi dali 1) da licim na Johnny Depp-a 2) da licim na Andrew Eldritch-a Zaista ne znam kako se ta dva uklapaju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bas ruzan od kad je pustio bradu, narocito zabog toga sto nema sta da pusti..... Mrzim bradu, a volim kad mladic ima jaku bradu (znaci da se muci svaki dan da je brije icon_mrgreen.gif )

Ville je bio lep dok nije propao od raznih opojnih sredstava, dok je zracio nekom pozitivnom energijom, a sad je bas isfoliran

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, lestate rece da pozira kao ville, ali da je svakako lepsi, ili u najmanju ruku da ima bolju kosu. problem sa njim (ili to mozda i nije problem) je sto je ozenjen. ne videh jos lika koji lici na burtona (klavijaturistu)

 

kome god treba sta god od HIM-a neki mi sibne pp, posto imam skoro sve ikad snimljeno. ako ste iz beograda, mozemo i kafu da popijemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...