Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

ater, to je samo neki helsinski vampir. ma pozercina. slikano negde u subotici.

 

DevouredSoul, snimi slobodno ceo koncert, taj bootlegg nemam.

 

angel of desire, jel sigurno idemo tako gadno rano ujutro? kad se kupuju karte? ipak sam pre da idemo nesto kasnije, ima u pola 11 voz za zagreb. ponesi disk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod ville mi se jedino svidja to sto mrtvacki izgleda. i svidjaju mi se po neke pesmice, lepo zvuce, al muzika je njesra. onaj bubnjar mi se pali tamo kao da je nicholas iz Dimmu Borgir. ima dva dobosa, jedan basic, dve cinele i pali se kao da ima super mega giga 3000 set za svemirce. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod ville mi se jedino svidja to sto mrtvacki izgleda. i svidjaju mi se po neke pesmice, lepo zvuce, al muzika je njesra. onaj bubnjar mi se pali tamo kao da je nicholas iz Dimmu Borgir. ima dva dobosa, jedan basic, dve cinele i pali se kao da ima super mega giga 3000 set za svemirce. no.gif

dobro primjeceno za bubnjara icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

inace je ville razlog 90 % ''fanova''..joj sta volim kada mi one curice od 13,14 vriste i sline uz stage..pa lik bi kao pedofil najbolje prolazio..

salu na stranu..volim ih u svakom smislu,i iz svih razloga (bez obzira na neki put upitnu kvalitetu).

kako komentirate onu skidacinu HIMa od to/die/for-a : our candle melts away??

p.s. imam hrpu live snimaka.. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ater, ma kakav finac. jedine veze sa finskom ima po tome sto je gay i pozer.

 

m, our candle melts away je takva fraza da svi zivi mogu da je (zlo)upotrebe. kao i sintagma fragile dream i mnogo drugih. divota poziranja. btw, odakle si? rekao bih da si iz cro, a posto dolazim na anathemu, mogli bi da se upoznamo... i voleo bih da cujem tu hrpu live snimaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...