Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Sad ozbiljno: HIM je sazvakan, prezvakan i ispljuvan sasvim dovoljno da postaju krajnje nebitni u bilo kojoj prici. Sve se kod njih vrti u krug,a ja vec 3 godine nisam teenager, prema tome fan manje.

Isto nisam teenager odavno ali nije me blam da slusam HIM...

Meni je to OK bend..nista vise...nista manje...

Emotivno sam vezan za neke pesme tako da ce uvek imati special part in my heart...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha

Emotivno sam vezan za neke pesme tako da ce uvek imati special part in my heart...

To da. Valo pada u ocima troo fanova(ne HIM-a vec ideja i emocija koju su plasirali kroz svoju muziku)

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, nikad mi nece biti jasni ljudi koji dodju- hajde, neka bude konkretno - ovde, da kazu neshto negativno (+nekonstruktivno), a, pri tom, je chitanje & pisanje (da ne spominjem slushanje muzike kojoj je tema posvecena) ne-obavezna "radnja".. to se, uopshte recheno, odnosi na sve koji izjavljuju ili na bilo koji drugi nachin nepozvani daju na znanje svoja "negativna" mishljenja.. pa cu prvi (u zivotu) i poslednji put (ovde, a nadam se i inache) reagovati na to citatom nepoznatog "autora"..

 

"there is this thing called life ......

...maybe you should get one.."

Edited by mai

Share this post


Link to post
Share on other sites

I have a life a dokaz su 160 poruka na yumetaly za 3 godine. Dakle, internet nije moj zivot. Drugo, pratio sam HIM od prvog albuma, pa dajem sebi za pravo da bilo sta kazem...ako hoces, mogu odsada sve ljude da quotujem i kazem da su potpuno u pravu. Nisam dosao da vam kvarim temu, vec da malo caskamo icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha
Kritika moze biti pozitivna i negativna,svako ima svoje misljenje i slobodu da ga izrazi,ili da se slozi odnosno ne slozi sa necijim stavom. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono je trebalo da bude post koji necu dalje komentarisati, ali kad sam vec tu ..

@Akasha- sto se tiche prvog dela tvog posta, prochitaj ponovo onaj deo gde pishe "ne-konstruktivno" ... krtitika postoji s razlogom valjda icon_uhoh.gif

- a sto se tiche slobode, znala sam de ce neko obavezno to da spomene icon_rolleyes.gif ... naravno da svako ima slobodu da izrazi svoje mishljenje, ali, koliko vidim, svi se polomishe od zurbe da kazu *neshto loshe* umesto da .. aaah .. lost cause...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokle bre ljudi? HIM je sigurno u prvih 5 bandova kod mene, uvek bio i uvek ce biti. prosto kao pasulj. suvise ih dugo pratim da jedna obrada ili jedan los album mogu da mi sjebu njihovu koncepciju. to nije band za dubokoumnu analizu, ali je savrseno natrpan emocijama i ima jako znacajnu istorijsku ulogu za dalji tok main stream metala. neka su stereotipni, dosadni i prezvakani, oni su jos uvek drugi najpopularniji band u evropi, oni jos uvek mogu da napune koncertne hale sa kartom od 50 eura. toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stices neprijatelje svojim pozrtvovanjem za nesto krajnje bezvezno kao sto je HIM. Da li je jedna grupa vredna da se posvadjas sa gomilom likova koji slusaju HIM, ali ga cisto pljuju da bi dobili reakcije HIMofilicara.

By the way, volim Him(ali mi se Vallo gadi). Vise bi ih voleo kad bi im pevao Mortiis, ili onaj iz Sentenceda(ruzan je ali dobro peva) i cvrsto verujem da je to globalno misljenje svih "pljuvaca" HiM-a.

A na: "Get a life" naredbu necu da odgovaram jer se moj zivot jednostavno tebe ne tice

Edited by Talichni Tom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim da kazem: Kada bi Love Metal bio mainstream komerciala na planeti, ja bih bi najsrecniji covek. Koja je svrha cele nase j#b#n# price ili poruke koju imas da preneses ljudima ako te slusa 20 ljudi u nekoj rupi? Najbolji nacin da se boris protiv kulture sarenih zombija koji razmisljaju televizorom je da ljudima serviras nesto sto je "pitko" i "svarljivo" ali ipak sa stilom i, koliko god pljuvali po tome, u "nasoj" prici.

Zahvaljujuci HIM-u, mnogo klinaca u Beogradu je spaseno od "turbo kulture". Pricajte sta hocete, to je cinjenica.

 

Btw, nikad nisam bio fan Hima, volim da cujem par njihovih stvari koje mi bas prijaju i to je sve, cisto da ne bude zabune icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba da vidis koliko turbo klinki gotivi HIM u poslednje vreme...

Radi se o tome da ako vec slusas muziku i posvecujes joj puno vremena i paznje, logicno je da ti muzicki ukus evoluira. A ne k'o Aca Celtic da imam 30 i kusur godina i da se i dalje lozim na power metal...Isto tako j*bes band cija muzika NE evoluira...

Edited by NorthWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ talicni:

sizifov posao. a znam da bih se za pink floyd cak i pobio sa nekim...

 

@talicni & north wind:

ruznoca pevaca nema veze sa tim da li je band troo ili komercijala. razlika je samo u uspesnosti tog banda. slazem se da je sentenced podjednako zasluzan za love metal koliko i HIM, ali oni jednostavno nisu doprli do toliko sirokog auditorijuma cak ni sa rip-off albumom TCWL, i to nema veze sa tim sto je pevac ruzan, nego sa mogucnoscu hvatanja novih fanova. da, MTV ili VIVA+. pogledajte primer jednog prosecnog LM banda kao sto je entwine. oni su za pola klase ljigaviji od HIM-a, tim zavija i prenemaze se vize nego bono vox i ville valo zajedno, ali je ruzan k'o pas i muzika mu nije ni blizu kvalitetna, pa cak ni originalna kao HIM. poenta je da njih, pored mene, slusa jos mozda 10-ak ljudi u SCG.

 

@north wind:

ne bih se slozio da HIM nije napredovao i opadao u toku karijere. pogledaj 4 albuma, svi su medjusobno prilicno razliciti, kako po kvalitetu, tako i po emocijama. ono sto kod HIM-a globalno nervira je nedovrsenost i stancovanje kojecega iz ko-zna-kojih razloga. takodje upada u oci villeova nesposobnost da prestane da privlaci paznju po svaku cenu. tabloidske gluposti koje on pravi i meni idu na zivce. za razliku od ostatka foruma, ja znam da on privatno nije takav. ali nije ni to besmisleno. ne postoji los publicitet.

 

@ttued:

skroz se slazem. HIM, rammstein, audioslave, foo fighters i ostali komercijalni bandovi jedini mogu da budu realna alternativa disco-house, nu-metal, hip-hop, pop, dance, world music i ostalim politicki korektim sranjima koja se naveliko serviraju po televiziji. dobra muzika je u krizi i opet nam treba komercijala da pokrene talas zestoke muzike. nesto sto je sweet ucinio u kriznim 80-im.

 

sto se tice turbo-klinki, one ce pre ili kasnije morati da biraju da li su turbo ili su HIMice. ili jesi ... love ... ili nisi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha
Kad smo kod komercijalnlh i iritirajucjih poteza, onaj jackass-ovski idiot Bam se ne odvaja od Villea, u svakom intervjuu, u vecjini emisija pukeface.gif Ah da ne zaboravim, razmenjuju tatooe icon_mrtav.gif A Bam nabavlja pljuge jeftino, tako da ce drugarstvo da potraje... icon_smile.gif Edited by Akasha

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne k'o Aca Celtic da imam 30 i kusur godina i da se i dalje lozim na power metal...Isto tako j*bes band cija muzika NE evoluira...

Ovo si lepo rekao..ne mogu da objasnim klincima koji se loze na Rhapsody da ce mi to biti smesno za par godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...