Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Guest Akasha
Inace,upravo svice divno maglovito jutro, oh how gothic it is... ph34r.gif Prijatno je , mada je prohladno, ali ko voli da seta neka se umota u sal,mantil,sta vec i izadje, prelepo je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

izdala si hardcore! icon_razz.gif

Bahahaaa... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif Postoji li tužnija rečenica? Btw, na odmoru sa kog sam se upravo vratila videla sam dečka koji MASA liči na V.V., samo ima plavu loknactu kosu, leleeeeeeee... wallbash.gif Uzgred, ljudi koji su se naložili na HIM SLUŠAJUĆI ih ima, to mu verovatno dođu tr00 fanovi mhihi.gif , ali, šta sad, ne možemo da pogazimo ribe koje su se naložile na HIM po gledanju spota, one će ili bataliti bend kad vide gaja koji im se više sviđa ili zavoleti muziku samu po sebi kad malo odrastu... PEACE, LJUDI icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, dobro, gotovo uvek je tako sa uspešnijim bandovima, pogotovo ako je frontman lutka kao Ville Valo, a još ako on i piše textove i muziku... jbg, možda bi bilo bolje da promene ime u Ville Valo, kao Marilyn Manson, oni su bar iskreni-zna se ko je glavni. Nisu krivi ljudi što samo o njemu pričaju kada je očigledno da ovi ostali slobodno mogu i da ne postoje... Ville sam na omotima albuma, sam u spotu za Gone with the sin... eto tako, ali to nije nešto ni bitno, bitno je da se priča icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, đakonije, gde iskopa izraz? icon_smile.gif E, sad u ''Svetu plus'' (znam, izdala sam hardcore ovim priznanjem), pričali o sektama i valjda se neki zovu ne satanisti, nego SANATANISTI, haha, krokodokodil, jebote! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif I cried and love said no,no,nooo, čisto da nije off topic icon_biggrin.gif

Edited by bestia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...