Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

na avataru je moja slika. snimljena na ovogodisnjem szigetu ispred satora mojih prijatelja. perspektiva je jako cudna, slika je izokretana da bi licila na nesto.

 

HIM je na ovom podforumu jer bi bilo jako glupo da bude bilo gde drugde. od 4 albuma 3.5 su metal, prvi je najbolji primerak finnish gothic metala. uostalom, koliko bi bilo glupo da tema stoji bilo gde drugde?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslala mi je jedna devojcica link...

 

zato sto sam sweetest guy...

biggrin.gif

 

 

@The Princess of Darkness - pridružujem se oduševljenju icon_biggrin.gif

 

@Magdalene~ - him = gothic za maloletnike icon_rolleyes.gif deder, objasni mi to malo bliže, molim te sleep.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lestate

 

Pa, stvarno, ne mogu da verujem da jos uvek ne odustajes od svoje borbe branjenja HIMa...ja sam odaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno odustala od prosvetljivanja drugih icon_surprised.gif

By the way, gde si , bre, ti sinoc na goth nightu?

bio. ne znam gde si ti bila. ja sam visio u separeu i na podijumu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gothic je odredjeni tip poziranja i foliranja. a HIM donekle upada u celu tu pricu. nema to veze sa muzikom u toj meri. a sad ako neko ne vidi dalje od sisters of mercy (retro prica) ili moonspella (neo prica), onda je to pomalo i problem. gothic sam po sebi nema neke veze sa muzikom i nije muzicki ogranicen. znaci, dokle god poziras na odredjeni nacin, to je gothic.

 

sto se HIM-a tice, oni su suvise u tripu "love & death" poziranja da bi bili 100% gothic.

 

sto se saradnje sa 69 ociju tice, i bilo je za ocekivati. bolje sa njima nego sa razguzom. inace novi album 69 eyes ce biti do jaja, bar kako je najavljeno prvim single-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Magdalene~ - a ja sam mislila da je bilo jasno da me je zanimalo kako objašnjavaš gothic za maloletnike orangelistening.gif

 

ljub za moje vitezove wub.gif

 

@lestate - visiš li ti ikad ispred faxa? prolazim okolo milion puta dnevno, nikad te ne vidim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

gothic je zesci pozeraj, ako se samo na muziku skoncentrises.

gothic ce da umre, kao sto je i punk crko bio. onda ce opet da vaskresne, kao i punkeri sto su vaskrsli. i tako sve u krug.

svakom svoje - HIM i je gothic i je metal. svidelo se to vama ili ne. ima ljudi koji sede tamo negde i to odredjuju. mislim da oni bolje znaju ko u sta spada.

i ja sam misljenja da CoF nije ni G od gothic-a, ali opet je na gothic melat forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fantasmic-SMARAS!

Magdalene je u pravu(mada su HIM imali i vise svojih svetlh tacaka).Btw,ovde niko ne drzi lekcije  vec samo iznosi svoje misljenje.A predpostavljam da ti najbolje znas sta je gothic mhihi.gif

sto jes' jes'.gothic i jeste poziranje!

Malena nemam ti ja pojma sta je Ghotic...

Niti me nesto preterano interesuje...

Da sam pozer - NAJVECI medju vama - to je sigurno ...

..i to svi znaju...

Tema o HIMu moze jedino ovde da stoji...

a o tome se i pricalo

@Magdalene~ - a ja sam mislila da je bilo jasno da me je zanimalo kako objašnjavaš gothic za maloletnike 

 

ljub za moje vitezove

Verovatno je mislila Ghotic za infantilnu ekipu icon_smile.gificon_smile.gif

Mada se ne slazem da je Him samo za klince...

 

kizzz za tebe...

Hmm ne mogu da vjerujem da se o HIM-u prichalo na 133 strane

I HIM nema veze sa gothic metalom

Klasican primer da apprantice prvo ide na temu da pljuje bend koji mrzi pa tek onda ostavlja postove tipa

bas su super,mnogo ih volim na temi benda koji voli...

Oh well...vec vidjeno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...