Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Onda je u pitanju pretposlednji, zato shto doticna devojka bila prisutna tamo 3 ili 4 godine unazad .. Bash cu je pitati za ovo. Ja sam ubedjena da je u pitanju poslednji festival (i jako mi je zao ako si ih ti cuo tek u Helu i pukao ko zna koliko para za koncert ... )

poslednji put su svirali u pesti, i to na szigetu, 2002. i ja sam bio na tom certu. inace, trebalo je za novu 2003. da budem u hellu na svirci, ali eto, odoh sa malim zakasnjenjem, tek 2005... mislim da cu ih na leto videti. ruissrock festival, turku, finland. posle toga sentenced na tuska festival, helsinki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chak i kad bi se skupili svi fanovi Hima(tj.sve zensko+Lestate icon_smile.gif )mislim da ne bismo skupili kintu da sponzorishemo njegov dolazak...a neko od "bitnijih",tj. uticajnijih ljudi ne bi uchestvovao u tome,jer Him ipak nije dovoljno nafuran bend da bi doneo neku extra zaradu...mada ko je s druge strane dovukao Paradajz ovamo i kako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

chak i kad bi se skupili svi fanovi Hima(tj.sve zensko+Lestate icon_smile.gif )mislim da ne bismo skupili kintu da sponzorishemo njegov dolazak...a neko od "bitnijih",tj. uticajnijih ljudi ne bi uchestvovao u tome,jer Him ipak nije dovoljno nafuran bend da bi doneo neku extra zaradu...mada ko je s druge strane dovukao Paradajz ovamo i kako?

ako neko hoce da ih juri, neka. pokusali su ovi sa exita, ali bilo je previse cak i za njihove procene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa zagrebom je mnogo lakse. postoji zvanicni ugovor izmedju neke izdavacke kuce na lokalu i HIM-ove maticne kuce, BMG records. tako da preko izdavackih kuca je jako prosto uraditi booking, cak i sa varijantom procenta. u srbiji nema ovlascenog ugovora sa izdavackom kucom, nego varijanta cash na sunce. e, to je problem. inace sto se tice sledece turneje, ako bude certa u zagrebu, idem, sve pete u dupe. prvo HIM, drugo zagreb, koji prosto obozavam, trece devojke najlepse u celoj bivsoj domovini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa zagrebom je mnogo lakse. postoji zvanicni ugovor izmedju neke izdavacke kuce na lokalu i HIM-ove maticne kuce, BMG records. tako da preko izdavackih kuca je jako prosto uraditi booking, cak i sa varijantom procenta. u srbiji nema ovlascenog ugovora sa izdavackom kucom, nego varijanta cash na sunce. e, to je problem. inace sto se tice sledece turneje, ako bude certa u zagrebu, idem, sve pete u dupe. prvo HIM, drugo zagreb, koji prosto obozavam, trece devojke najlepse u celoj bivsoj domovini.

Ja tek sad provaljujem...ti si prvo musko koje ja srecem a da ne pljuje po HIM-u...zaista...svaka chast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Šta si radila, ako si tek sada srela njihovog najvećeg fana ...

Nije tačno da nema muške populacije koja voli HiM.

 

icon_mrgreen.gif

Sedela kod kuce i smarala se...pila crno vino... biggrin.gif

 

Svako musko kome sam spomenula HIM se posvadjalo samnom... icon_evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedela kod kuce i smarala se...pila crno vino... biggrin.gif

 

Svako musko kome sam spomenula HIM se posvadjalo samnom...

icon_evil.gif

Da, to je uobicajena reakcija... ali za samhain sam bila na akadem. sa drugom i on je pevao, bila je neka pesma hima, i bilo mi je nekako lepo, simpaticno, uopshte nije delovao isfeminizirano i sl... Igor dushica..

mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao, sto je ruzna ta amy lee, ili kako se vec zove...

enivej, u novom izdanju gothic casopisa ORKUS ima intervju sa Villeom na CDu i intervju clanak s Migeom. icon_rockdevil.gif steta samo sto tog casopisa nema u Bgu...

icon_razz.gif

Nije ruzna, prelepa je...i prelepo peva...

 

@lestate-u ovoj rupi gde ja zivim samo moja frendica(na zalost, pozerka) i ja slusamo HIM. Ovo ostalo fenseri...jedva cekam prvi septembar!(upisala sam dizajnersku, pa gledam, bice tamo normalnih ljudi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ruzna, prelepa je...i prelepo peva...

 

@lestate-u ovoj rupi gde ja zivim samo moja frendica(na zalost, pozerka) i ja slusamo HIM. Ovo ostalo fenseri...jedva cekam prvi septembar!(upisala sam dizajnersku, pa gledam, bice tamo normalnih ljudi)

nije ruzna nego gabor...o glasu.. i ja lijepo pjevam icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ruzna nego gabor...o glasu.. i ja lijepo pjevam icon_mrgreen.gif

I sad si ti neki prosek zato sto je vredjas, a? Ma da, bas si lik...koja je poenta toga?

 

Ako HIM dodje u Zagreb, mogu samo da znam da mi je ceo bend makar malo blize... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ruzna, prelepa je...i prelepo peva...

 

@lestate-u ovoj rupi gde ja zivim samo moja frendica(na zalost, pozerka) i ja slusamo HIM. Ovo ostalo fenseri...jedva cekam prvi septembar!(upisala sam dizajnersku, pa gledam, bice tamo normalnih ljudi)

Pa onako.. nije bash ni najlepsha.. ali sigurno nije ruzna.. slazem se icon_da.gif i super peva icon_da.gif

A shto ti se Dizanerske tiche.. pa sad... mislim ima normalnih ljudi.. ali je vecjina vec zavrshila (npr. ja icon_mrgreen.gif ) .... nacjicjesh vecj nekog normalnog icon_wink.gif

 

Ako HIM dodje u Zagreb.. moram da idem pa makar me oni Hrvati spalili na lomachi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onako.. nije bash ni najlepsha.. ali sigurno nije ruzna.. slazem se icon_da.gif i super peva icon_da.gif

A shto ti se Dizanerske tiche.. pa sad... mislim ima normalnih ljudi.. ali je vecjina vec zavrshila (npr. ja icon_mrgreen.gif ) .... nacjicjesh vecj nekog normalnog icon_wink.gif

 

Ako HIM dodje u Zagreb.. moram da idem pa makar me oni Hrvati spalili na lomachi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ja nemam pasos, pa nameravam da se prokrijumcarim... ph34r.gif

 

One Wish, ti i ja smo srodne duse... icon_mrgreen.gif Sad si na Akademiji, ili kako...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...