Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Poslusaj starije albume i dark light. Kada bi pushio manje glas bi mu bio mnooogo bolji. Lik je zeshce propao u svakom smislu te reci. Jebiga...

icon_da.gif to jeste icon_sad.gif

 

glupost - naravno da mu glas nije savrsen - na neki mozda nacin nekom zanimljiv, mozda, al' savrsen nikako....

jel' moze ovako - po meni savrsen icon_biggrin.gif

 

veliki poster bogova metala u metal hammeru.. 

strasno, 'ajde sad da ga mrzimo zato sto ga je MH slucajno stavio medju bogove metala (ovo nije toliko drsko koliko zvuci icon_biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gif to jeste icon_sad.gif

 

 

jel' moze ovako - po meni savrsen icon_biggrin.gif

 

 

strasno, 'ajde sad da ga mrzimo zato sto ga je MH slucajno stavio medju bogove metala (ovo nije toliko drsko koliko zvuci icon_biggrin.gif )

ne moze ni po tebi da bude savrsen - moze da ti se svidja i da pritom ne dajes kvalitativne kvalifikacije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasi sistemi vrednosti se ocigledno razlikuju, tako da moze da bude savrsen po meni (mom sistemu vrednosti)

moram da budem malo uvredljiv zato shto zasluzujes....

 

fascinantno mi je da neko sa 20-ak godina ne moze da shvati da sistemi vrednosti NISU subjektivna kategorija, UKUS i SENZIBILITET su ti subjektivne kategorije, a sistem vrednosti - ne....

 

negde si se izgubila u vremenu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif ok...

nisam se uvredila

a, bilo bi lepo da si u pravu za sistem vrednosti... trebalo bi da postoji univerzalan sistem po kom ce svi ziveti i koji ce postovati,ali nije tako...

svako posmatra stvari iz svog ugla, tako da je sve manje-vise subjektivno.

jel' imas, mozda, neku definiciju sistema vrednosti, po kojoj ja apsolutno gresim, nemam pojma sta je to ustvari i mnogo sam glupa? biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif ok...

nisam se uvredila

a, bilo bi lepo da si u pravu za sistem vrednosti... trebalo bi da postoji univerzalan sistem po kom ce svi ziveti i koji ce postovati,ali nije tako...

svako posmatra stvari iz svog ugla, tako da je sve manje-vise subjektivno.

jel' imas, mozda, neku definiciju sistema vrednosti, po kojoj ja apsolutno gresim, nemam pojma sta je to ustvari i mnogo sam glupa? biggrin.gif

sistem vrednosti postojI, a dal' se po njemu zivi il' ne, ti se svodi na moju konstataciju vezanu za to da je pitanje ukusa nesto drugo kada pricamo o muzici....

 

sistem postoji, postoji etika, postoji moral, postoji right i wrong, tvoja negacija sistema vrednosti povlaci automatski i to....ne verujem da cesh negirati dalje....

 

u muzici imas isto tako sistem vrednosti shta je dobro, shta nije, dakle dobra ilosa muzika nije subjektivna, nego objektivna kategorijA....

 

sincerely, profesor Stefan R....

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sistem estetskih vrednosti postoji za umetnost nastalu do drugog svetskog rata. sve posle toga je pipanje po osecaju. kad ste vec krenuli da filozofirati o sistemu i normama. negacijom sistema estetskih vrednosti se otvara prostor za nesto novo u umetnosti.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mozes da kazes da postoje univerzalni estetski kriterijumi u poslednjih 60 godina. nema 'leba. jer, da ih ima, da li bi u teoriji moglo da dodje do ovolike raznolikosti i negacije negacija negacija sistema estetike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kriterijumi vezani za bilo koju oblast su u korenu onI 'praistorijski', ostalo je pitanje modifikacije, a senzibilitet je nesto drugo....

zakljucak - ville valo nije vrhunski pevac....ni za milion godina....ni kada johny rotten bude bio najbolji pevac i kriterijum se okrene, ni onda nece biti....

 

p.s.opet se ti drogiras.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je instantno, a sta nije moze da se govori tek posle nekog vremena, kada se odredjena muzika (o ovom slucaju) kandiduje za evergreen. iskreno, smatram da HIM ima potencijala za to, bio ville vrhunski vokal ili ne. iz neke moje perspektive, on je zanimljiv vokal, vise ima lep glas nego sto ima veze sa teorijom, ima pomalo sjebanu dikciju i ne dise pravilno. da je vrhunski, ne bih se usudio da kazem, jer ako bih rekao da nije, morao bih da razmislim ko jeste, sto nisam sad u stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne kazem da glas nema nekog smisla, 'smeka'....ti znas da je po meni on (muzicki) najmanji problem u bendu....ja chak mislim da iMa odlican akcenat za finca, imajuci u vidu stratovarius, nightwish, pa i marginalniju sonatu....

i nikako se ne slazem da moze da se kandiduje za evergreen jedan bend koji je posle 2 sekunde razmisljanja i skidanja 'scenskog' mraka i mistifikacije, samo josh jedan pop rock bend....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...