Jump to content

Deicide


Guest kArLo

Recommended Posts

DEICIDE will not be playing any European shows in July. A representative for the group's booking agency, Taylor Touring, told BLABBERMOUTH.NET, "The person in Europe who was booking the tour never got us any of the information needed such as transportation information, contracts, etc. This is not DEICIDE's fault whatsoever and we are looking to play Europe in early 2007.

 

Legacy...?Ima neke sanse?Razmotrite ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To im je cifra u celoj evropi i americi, 400 ljudi i da pevaju. Svi pljuju po posecenosti certova u srbiji, ovde posecenost nije bas najgora u sloveniji i hrvatskoj se cesto desavaju svirke sa 50-100 ljudi, oni to regulisu preko sponzorstava i ovi nasi kad razrade posao i nadju sponzore, bole ce ih kurac da li je 20 ili 1000 ljudi doslo. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HELL YEAH!!!

 

Preslusao sam novi EP sa 2 pesme i utisak je VEOMA pozitivan!!!Stvarno zvuk vuce na Legion,pesme su jebeno furiozne i zvuce "gladno",tako da kazem,nije brutalnost radi brutalnosti,nego stvarno nose. icon_rockdevil.gif Steve mu je jebo kevu,na Homage for Satan je mozda i njegov najbrzi rad!Glen ostao najdublje grlo Death metala,tematika standard.Gitare dobre,dobre rifcine,jebes mi mater ako solaze nije odsvirao Ralph,jer su dosta melodicne i malo vuku na Heavy,ali bez straha ovo je i dalje Deicide,jedan i jedini! icon_rockdevil.gif Dosta smo se nasrali ovde o njima,i to ne bez razloga,ali ako album bude ovako dobar... icon_rockdevil.gif Znaci,Satane,Abigail i ostali - nabavljajte pod hitno!Hail Deicide!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cuh onaj sempler od 5minuta za vreme snimanja i oni rifovi jebu mamu u picku. Moram da pokusam da ga nadjem negde na netu da cujemo ovo cudo... nisam ocekivao ovako nesto i ako sam cuo samo 30sec.

Mogli bi da ih dovucete vamo kad krenu po Evropi, da cujemo ludaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim prodju morbidi imacu cistu sliku o tome ko,sta i koliko moze publike da dovede. Ako Morbidi prodju slabije nego kanibali onda ne vredi dovoditi vise nista. Jer onda publike za ovu vrstu muzike nema. Ja se samo nadam da to nije tako...

Grave:

Videcu da nadjem negde nemas frke...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...