Jump to content

Deicide


Guest kArLo

Recommended Posts

Što se Deicida tiče iako ni meni nisu u top 5 DM bendova svih vremena, svakako su jedan od najbitnijih, a prva tri albuma DM klasici za sva vremena. Naravno da su i meni Morbidi bolji, ali to ne znači da je Bentonov bend bulja, zapravo kad se radi o brutalnosti i silini koju oni poseduju verovatno su nešto izmedju Canibala i Morbida, a opet imaju svoju prepoznatljivu svirku-stav, a to je za veliki respekt u svakom slučaju. Najlošiji period mi je od Serpents pa do Scars-a, ti albumi su baš loši i sam Benton je govorio kako je te albume zbrzao samo da bi otkačio RR.. Od ovih albuma iz dveiljaditih par dosta dobrih (Stench, To Hell..), ostatak prilično prosek, ali ipak se nadam da će ovaj novi biti makar malo iznad tog proseka, ova nova stvar obećava, al videćemo uskoro..

Share this post


Link to post
Share on other sites

S Bentonom sam odrasto, pa bi reko ovo:

 

prvi je jeben, sećam se kako nas je kao klince munuo, prljavo, sumanuto, divlje, nekontrolisano, ni nalik ostaloj Floridi;

Legion bez konkurencije, malo je takvog zla;

naredna dva već mnogo upeglanija i namenjena ozbiljnijem tržištu (tad ga je bilo za dm, a i Bentonu više ništa nismo verovali, odraslo se, hehehe);

sledeća dva ni benton sam ne želi da čuje, istina je da ih se maltene odrekao;

Scars sam voleo, i pored očiglednih mana;

Stench totalno iznenađenje, pozitivno, najbolji iz kasnije faze, Santola included;

o naredna dva ni sam ne znam šta da mislim, bilo je i ovoga i onoga, može se lepo živeti i bez njih;

In the Minds of Evil sasvim dobar, više nego dobar;

pa da vidimo šta će sad biti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Odličan novi Deicide, čak mi i ova viking stvar (Crawled from the shadows) kul zvuči, baš kafanski hit :bigblue: Inače, ovaj gitarista Mark English eksplodirao načisto, prvo je ubio sa novim Monstrositijem, a onda i ovde dominira čovek, stvarno mu svaka čast, jeste ovde malo bazičniji thrash-death stil, ali opet, ovo mi sigurno jedan od najboljih Deicide albuma godinama unazad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan novi Deicide, čak mi i ova viking stvar (Crawled from the shadows) kul zvuči, baš kafanski hit :bigblue: Inače, ovaj gitarista Mark English eksplodirao načisto, prvo je ubio sa novim Monstrositijem, a onda i ovde dominira čovek, stvarno mu svaka čast, jeste ovde malo bazičniji thrash-death stil, ali opet, ovo mi sigurno jedan od najboljih Deicide albuma godinama unazad!

 

Benton viking je postao i zabavan u prvoj starosti! Zapevajmo svi: Satan majesty, infinite power, your enemy!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=yUFeVBGgh5c

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni ovaj novi kao dva prethodnika, dakle bez nekog preteranog uzbudjenja ali drzi vodu cisto bez neke bruke. Uvek se moze potegnuti argument da nije Illud ali za to treba bas dobrano otici u kurac. Props sto dolazi pet godina posle prethodnika, da ih stancaju brze bilo bi mnogo dosadnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...