Jump to content

Deicide


Guest kArLo

Recommended Posts

Duh zaista si krajnje nevaspitan...nisi demokrata.Ako Skull misli da je glen Benton mentol to je njegovo misljenje,ja nemam pravo da se mesam u njegovo misljenje kao ni bilo ko drugi!!!Naravno hteo bih da dodam da delim njegovo misljenje da je Glen Benton mentol.Moras nauciti da postujes tudja misljenja jer ako ne naucis sada neces nikad i onda ces propasti.Po tebi mi bi trebali sada da lincujemo Lilah zbog toga sto je popljuvala MORBID ANGEL?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duh zaista si krajnje nevaspitan...nisi demokrata.Ako Skull misli da je Glen Benton mntol to je njegovo misljenje,ja nemam pravo da se mesam u njegovo misljenje kao ni bilo ko drugi!!!Naravno hteo bih da dodam da delim njegovo misljenje da je Glen Benton mentol.Moras nauciti da postujes tudja misljenja jer ako ne naucis sada neces nikad i onda ces propasti.Po tebi mi bi trebali sada da lincujemo Lilah zbog toga sto je popljuvala MORBID ANGEL?

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote:

Prvi poslao LILAH:

a pomalo nevezano sa temom...

mene zapravo interesuje koliko se svi ti ljudi stvarno "foliraju" za pare i slavu ili koliko i da li uopste veruju u takve, citaj satanisticke, sadisticke, mazohisticke, i ostale izjave!?!?!??

 

 

Otprilike 95%, obzirom da su dogme, tabui i sl. stvari veoma profitabilne.

Po pitanju navedene osobe, mislim da je ipak re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate sta, ako se Benton folira, onda to mnogo dobro radi, a i zesci je mazohista. Ja ne bih otrpeo da mi neko nesto zigose u celo, pa ne znam koliko jako verovao u to. S druge strane, mozda je on kao Manson, pa je spreman da otrpi malo bola zarad slave i popularnosti. A, opet, to nije tolika popularnost kao kada govorimo o Mansonu, posto on cilja na socijalu i rusenje svih dogm i malogradjanstine, dok Bnton cilja na religiozne grupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...