Jump to content

Deicide


Guest kArLo

Recommended Posts

Pa pogledaj kada je Sinner postovao to o odlasku iz benda, da je stvarno otisao mislim da bi vec culi nesto vise o tome. biggrin.gif

DEAD BY DAWN!!!!

 

Onda je moja pokojna baba odradjivala vokale na zadnjoj turneji, prerusena u Bentona.

 

How about LUNATIC OF GOD'S CREATION 8) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tema je malo zamrla,pa da je vratimo u zivot!

Bogovi Death metala se vracaju u svoj sili i slavi 26.februara 2004 albumom Scars on the Crucifix za Earache.Glen obecava album u stilu legendarnog Once upon the Cross.

Inace,Deicide su potvrdjeni za Wacken 2004.

HAIL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ko god kaze da DEICIDE ne valja taj je potpuno zalutao u vodama death metala. Jeste da oni sad izdaju bezvredne albume, al' gde je ko bio ranijih 90-ih godina? DEICIDE je harao, ostali su jos lizali dojke svoje majke, tako da... pusta prica. Pravi je death metal tih dana sviran i na 'najpraviji' nacin. I jos zivi death satanic... Ave DEICIDE! :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Skulls i Duca, imam drustvo u biogenetici, koje ce mi pomoci da napravim mutirane besne gliste nekrofile, pa cu da vam poubijam majke, i nabijem im ove gliste u cmar...naravno, prvo cu da im iskopam oci i da im izdrkam u krvave rupe...vi cete te oci dobiti lepo spakovane, i nabijene u cmar! Naravno, moracu malo da vam izrezem cmar nozem,doduse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko god kaze da DEICIDE ne valja taj je potpuno zalutao u vodama death metala. Jeste da oni sad izdaju bezvredne albume, al' gde je ko bio ranijih 90-ih godina? DEICIDE je harao, ostali su jos lizali dojke svoje majke, tako da... pusta prica. Pravi je death metal tih dana sviran i na 'najpraviji' nacin. I jos zivi death satanic... Ave DEICIDE! :evil:

ma jebo te satanic tongue.gifsmile.gif

sluš'o sam 2 albuma - ovaj poslednji in torment in hell i once upon the cross i odmah se primećuje blonša, medjutim kvalitetan je to death metal sa dosadnom i glupom tematikom koja se stalno ponavlja (zato su oni death metal varijanta manowara tongue.gif ) - svidja mi se što nije previše agresivno i brutalno (such as tombs....od CC-a), a ima i ponegde thrasherskih riffova....

leshoyebe, genijalan nick smile.gif:uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre dva meseca sam ih gledala uzivo smile.gif momci su razbili kako su dobro odradili svirku meni su se bas dopali no ukusi su razliciti ...

Za divno cudo i ovdasnja obicno ljigava publika je poztivino reagovala tako da je kocert prosao fantasticno smile.gif Rado cu ih ponovo gledati na wacken-u ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skulls i Duca, imam drustvo u biogenetici, koje ce mi pomoci da napravim mutirane besne gliste nekrofile, pa cu da vam poubijam majke, i nabijem im ove gliste u cmar...naravno, prvo cu da im iskopam oci i da im izdrkam u krvave rupe...vi cete te oci dobiti lepo spakovane, i nabijene u cmar! Naravno, moracu malo da vam izrezem cmar nozem,doduse...

 

Koja si ti legenda!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre dva meseca sam ih gledala uzivo smile.gif momci su razbili kako su dobro odradili svirku meni su se bas dopali no ukusi su razliciti ...

Za divno cudo i ovdasnja obicno ljigava publika je poztivino reagovala tako da je kocert prosao fantasticno smile.gif Rado cu ih ponovo gledati na wacken-u ...

 

Blago tebi,sta si ti sve gledala...Stvarno ti zavidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo,izgleda da sam ja prvi cuo novi album.Dakle,dame i gospodo,na ovo smo svi cekali jos od Serpents - DEICIDE SU SE VRATILI!Jebote,album je zver.Brutalan je do bola,mozda je samo Legion jaci.Produkcija na vrhunskom nivo,cista,Glenn odradio vokale savrseno,non-stop kecevi na bubnjevima,blasfemicni tekstovi...ma,album ima sve.Prva stvar Scars on The Crucifix je prava himna u rangu Once...,mada ni ostale pesme nisu nimalo slabije.

 

BOGOVI SU SE VRATILI!!!!HAIL DEICIDE!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidjeh spot za neku pjesmu sa novog albuma (ne zapamtih koja je, tako vam je kad gledate metal show u 4 ujutro icon_smile.gif ), ali nije me nešto oduševila... uvodni rif me neodoljivo podsjećao na FF, a vokali su provučeni kroz neke ... čudne efekte icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...