Jump to content

Deicide


Guest kArLo

Recommended Posts

E jebiga ne mogu se nikako sloziti,jer ne volim CC prevashodno zbog debilskih,komplexaskih i prema zenama uvredljivih textova icon_mad.gif ,a i mislim da muzicki nisu dorasli Bogovima Deicide i Morbid Angel.Gore definitivno nije moj izbor vise volim mracnije i apstraktnije stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se slazem da Kanibali spadaju u (ne)sveto trojstvo DM-a uz Morbide i Deicide,ali se takodje slazem da su ova dva benda malo ispred njih.Poredak je ovakak:

 

1.MORBID ANGEL (najbolji extremni metal bend koji se ikada pojavio na ovoj planeti)

2.DEICIDE

3.CANNIBAL CORPSE

 

....pa onda svi ostali

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga ne mogu se nikako sloziti,jer ne volim CC prevashodno zbog debilskih,komplexaskih i prema zenama uvredljivih textova icon_mad.gif ,a i mislim da muzicki nisu dorasli Bogovima Deicide i Morbid Angel.Gore definitivno nije moj izbor vise volim mracnije i apstraktnije stvari.

Sto se tice textova,oni su bili uvredljivi prema zenama prevashodno u Barnesovo vreme,zbog cega su imali problema cak i sa Americkom vladom i feministickim kokoskama.Sad su takve textove malo redukovali.

 

Sto se tice ove muzicke strane,po meni draz Kanibala i lezi u toj "Straightforward" brutalnosti,nema mnogo filozofije i apstrakcije,vec samo aagresija na svim poljima,od muzike preko textova do artworka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se slazem da Kanibali spadaju u (ne)sveto trojstvo DM-a uz Morbide i Deicide,ali se takodje slazem da su ova dva benda malo ispred njih.Poredak je ovakak:

 

1.MORBID ANGEL (najbolji extremni metal bend koji se ikada pojavio na ovoj planeti)

2.DEICIDE

3.CANNIBAL CORPSE

 

....pa onda svi ostali

Kad vec pomenuste ova tri benda.

Cannibal Corpse su najkvalitetniji od sva tri. Najaci kvalitet pesama.

Sto se tice Deicide, oni su najbrutalniji death metal koji sam ikada cuo. Mozete vi da nabrajate bendove do sutra ali kada cujete Deicide, pogotovu uzivo, promenite potpuno pogled na brutalni death. Morbidi su jako dobar bend, jedan od mojih omiljenih. Trey ima najbolje solaze koje sam cuo u zivotu. Sinoc sam gledao spot Enshrined By Grace i odusevio se solazom sa bolesnim zvukom.

 

Kod mene bi bio poredak

Cannibal Corpse

Morbid Angel

Deicide

sa vrlo malol (neznatnom) razlikom izmedju bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga ne mogu se nikako sloziti,jer ne volim CC prevashodno zbog debilskih,komplexaskih i prema zenama uvredljivih textova icon_mad.gif ,a i mislim da muzicki nisu dorasli Bogovima Deicide i Morbid Angel.Gore definitivno nije moj izbor vise volim mracnije i apstraktnije stvari.

Curo (ako si zensko?), moras shvatiti da kod mladje populacije, pogotovu kod pubertetlija, najvise prolaze textovi o silovanju zena, jos ako su mrtve joooj i jos iskasapljene aaaaaaaaajooooooooj!!!!!!! Veruj mi i ja sam bio pubertetlija. Cannibali znaju sta rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Kakva bre cura icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif .Onaj ko pishe textove da bi pubertetlije drkale na to nije ozbiljan bend i ne moze se ubrajati u najbolje Death Metal bendove.A kako si zakljucio da CC imaju najbolji kvalitet pesama,po kojim to merilima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma trazi preko nekog P2P programa npr. DC++

 

nego jel slusao neko novi album Deicidea

ja sam nabavio pre neki dan i po meni je odlican!

 

samo kucanje 111111 icon_wink.gif

 

Vokali su odlicno uradjeni, najace je kada na pocetku prve pesme krece sa screamom pa onda polako prelazi na growl

 

ma deicide je po meni najbolji DM bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...