Jump to content

Deicide


Guest kArLo

Recommended Posts

opa ooooo evo dodjoh i ja malo ovde!sta je ovo ko dira deicide????????

icon_mrtav.gif

neka te super su grupa,barem meni,to sto se furaju na satanu jes mozda istripovano al pazi....da nema toga,da pjevaju o ljubavi i tim sranjima ko bih od vas slusao??????

i na kraju mozda ostaju isti,al barem ostaju verni svom zvuku,za razliku od nekih grupa......bojanee podrziii meeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif Mnogo si napaljena...Razmisljaj malo o ovim stihovima,ima tu mnogo vise.

hahaha ok ja sam napaljena mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif jesssssssssss ja sam looda ja sam nezrela hahah maxeeeeeee to je samo muzika a ne psihologija.....sta je?ti slusas muziku da te uci zivotu jel? pa ok je to,samo sto je ja slusam da se zabavljam.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

ne znam jesam li piso ovde sta o njima, ali et...

meni su 1 od boljih death metal bendova... legion i deicide albumi su nenadjebivi (sto se tice Deicide-a), once upon the cross je ok, a ostalo je sranje....samo ponavljaju prva 3 albuma i to ofirno pravo... muzika im je dobra, ali su textovi njesra pravoooo.... novi nisam sluso osim one pjesme Scars of the... ono sto sam cuo je dosta dobro, ne znam kakav je ostatak albuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam jesam li piso ovde sta o njima, ali et...

meni su 1 od boljih death metal bendova... legion i deicide albumi su nenadjebivi (sto se tice Deicide-a), once upon the cross je ok, a ostalo je sranje....samo ponavljaju prva 3 albuma i to ofirno pravo... muzika im je dobra, ali su textovi njesra pravoooo.... novi nisam sluso osim one pjesme Scars of the... ono sto sam cuo je dosta dobro, ne znam kakav je ostatak albuma...

Jeooo nemoj da mi dirash Serpents Of The Light!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...