Jump to content

Fear Factory


Recommended Posts

odlican bend, oni su skoro i pokrenuli cyber-metal, jos davne 1992. ovim zadnjim albumom su se malo bacili u nu-metal i malo zasrali stvar, ali nije ni toliko los Digimortal. za mene su najbolji "Obsolete" (kakava mracna atmosfera!) i "Demanufacture"... prvi nije los, ali izgubio sam kasetu svoju poodavno icon_sad.gif a i nisam ga se naslusao, pa ga ne znam bas najbolje...

kraljevi cybera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"remanufacture" je dobar, mada ja iskreno mrzim tehno muziku, bolje da su pravili trance ili electro remixe... slusam sam par trance remixa sa obsoleta i do jaja su... radili su to neki anonimni bendovi, nije zvanicni album. pa pocujte kakav je "obsolete" u trance verziji.

na "remanufacture" su mi najbolje istoimena pjesma, "burn", "machines of hate", "21st century jesus (pisschrist)" i "rafinery"... i remix replice nije los, neki breakbeat icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sto rekoh RIP... jebiga, ode Emperor, pa Chuck, pa sad i FF... majke mi, sta je ovo kad mi se omiljeni bendovi raspadaju i nestaju

 

nadam se da ce Dino Cazarres krenuti raditi sa Maxom u Nailbombu posto su njih dvojica ranije nesto pricali oko toga... ako bude zasvirao, mogao bi nastati jedan dobar bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Fear Factory - Ressurection????? ( sa www.scissors.tk )

Prema informacijama koje smo dobili sa njihovog oficijelnog sajta, Burton C. Bell, Raymond Herrera i Christian Olde Wolbers bi trebali ponovo da se okupe kao Fear Factory radi snimanja svog poslijenjeg albuma, koji je bio u planu u ugovoru sa njihovom izdava

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fear Factory - Ressurection????? ( sa www.scissors.tk )

Prema informacijama koje smo dobili sa njihovog oficijelnog sajta, Burton C. Bell, Raymond Herrera i Christian Olde Wolbers bi trebali ponovo da se okupe kao Fear Factory radi snimanja svog poslijenjeg albuma, koji je bio u planu u ugovoru sa njihovom izdava

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

ovih dana sam se ponovo počeo ubijati sa "Demanufactore" albumom... nevjerovatno je kako i nakon 5 godina gotovo konstantnog preslušavanja može da bude ovako svjež i brutalan biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

( pokušaj oživljavanja teme biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...