Jump to content

Fear Factory


Recommended Posts

Prichash iskljuchivo o FF koncertima ili uopshteno?

 

Uopšteno, kod nas naravno, mislim bilo je stvarno JEBENO dobrih koncerata(slayer, morbidi, kreator, prist, cannibali, malevolent...) ali sam

FF uvek zamišljao na festivalu, velikoj bini pa mi je zato i doživljaj bio veći, a i realno POKIDALI su, jedina zamerka što nisu opičili "self bias"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda sam preterao, ali mi je ff sad svežiji cert, nateraćeš me da povadim sve karte, pa da ih ocenjujem :mhihi: , evo prisećam se još i Nile-a u onoj školi kako su jebali kevu, pa Suffocation pred OGROMNIM auditorijumom(50max), Exodus... Au zamalo da zaboravim no.2: TESTAMENT(prvi je narafno Slayer :rockdevil: exit)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da na Legacy fest mislim, znaš kako, jesu se odvrnuli do maximuma, ali su bili prilično precizni, mada sam se ja toliko drao i headbangOvao, pogotovo je ludnica bila na D.N.R. i DISCIPLES OF THE WATCH! Znam samo da smo kostatovali da je ovo najbrutalniji Thrash koncert kome smo prisustvovali, tako da kad sve sabereš meni jedan od najboljih koncerata!

 

Ma sam Legacy je bio strava(sem nedostatka publike naravno), Obućari, Vader, Dark Funeral su bili odlični, a posebno bi izdvojio UNLEASHED koji su Razvalili!

Jedini minus bi dao za Destruction, jer smo od jebene buke pobegli u donje prostorije :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nego jeli istina ovo za FF da ponovo dolaze?

 

Пише се "је ли".

 

Ја нешто сумњам. Мада, било би убер. Иначе, на том Легасију јесте много брујало. Тонац одврнуо као да смо на стадиону. Желудац ми се се тресао. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Одгледах Динов интервју. Видех неколико лепих цура у публиКи. :bigblue: Сад ми још више жао што не бејах. И штета што не планирају да се уједине опет са Крисом и Рејмондом. Очекивао сам да ће то казати, али опет... Кратак и јасан одговор. Волео бих да је дао и разлог. А што се турнеје тиче, дакле, ипак ће се вратити у Европу. Доведите их у Београд, душмани! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja tek sad vidim da je bilo finih curica, a bio sam na koncertu!!! :haha:

Teško da će dolaziti skorije opet, ko je video VELIKANE na Exitu nije se zajebo, ja sam čak malo i sumnjao kako će zvučati, ali ljudi su prevazišli sva moja očekivanja( možda zato i nisam primetio čega je sve bilo u publici)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dvoumio sam se da li da ih pogledam opet za par dana, a onda sam video setlistu:

 

Martyr

Scapegoat

Shock

Edgecrusher

Smasher/Devourer

What Will Become?

Damaged

Powershifter

Archetype

Soul Hacker

Dielectric

Regenerate

Demanufacture

Zero Signal

Replica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...