Jump to content

Kuga


Darken

Recommended Posts

svaka cast lepom dzoniju za kec ipo, i ljiljak je dobro otpevao repertoar al mi se cinio smoren ko zmaj.

 

+ porka za momke sa gitarom u rukama: momci jel ste vi to negde zurili posle svirke? il ste prerasli metal?

Sledeci put najsmdrdljivije i naj krvavije majce da obucete a ne ko da ste tu u prolazu

 

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast lepom dzoniju za kec ipo, i ljiljak je dobro otpevao repertoar al mi se cinio smoren ko zmaj.

 

+ porka za momke sa gitarom u rukama: momci jel ste vi to negde zurili posle svirke? il ste prerasli metal?

Sledeci put najsmdrdljivije i naj krvavije majce da obucete a ne ko da ste tu u prolazu

 

111

 

Odakle ti to da smo zurili?Pa ostali smo dok se oprema nije vratila u nas studio!!Znaci bio prazan living room!!!

Dream theater nije dovoljno metal majca? :)

 

Bice uskoro i KUGA majce pa ce da budu najsmrdljivije posle 2 oblacenja!!

pozz

 

Hvala svima koji su bili, nadam se da je bio ok provod!!Odusevise me fatality kako sviraju a nemaU ni licne karte!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti to da smo zurili?Pa ostali smo dok se oprema nije vratila u nas studio!!Znaci bio prazan living room!!!

Dream theater nije dovoljno metal majca? :)

 

Bice uskoro i KUGA majce pa ce da budu najsmrdljivije posle 2 oblacenja!!

pozz

 

Hvala svima koji su bili, nadam se da je bio ok provod!!Odusevise me fatality kako sviraju a nemaU ni licne karte!! :)

 

 

ma ok je D.T majca al sa onako brzu ,prljavu i znojavu svirku mora nasto odgovarajuce, ipak ste vi predstavnici jednog zanra koji nije toliko zastupljen u Srbiji,

normalno mlacenje glavama dize kvalitet svirke za 40%

 

ko sto sam rekao Kuga uvek dobros odpegla i pesme su dobre ali nedostaje nesto neka agresivnost na bini, kontam da ce i toga biti vise i da ce Kuga kdati za sve pare...

 

 

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Hvala! :D

 

Odusevise me fatality kako sviraju a nemaU ni licne karte!! :)

 

Hvala na pohvalama, još jednom! :)

 

Btw, ja sam nabavio ličnu kartu! Naterala me keva. :lol:

 

nedostaje nesto neka agresivnost na bini, kontam da ce i toga biti vise i da ce Kuga kdati za sve pare...

 

111

 

Meni je sve izgledalo OK, pogotovo Bojan, jedino mi je gitarista bio malo statičan, ali kad krene s pikingom, sve mu se oprosti. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pjevac im je dovoljno zao na sceni

 

za gitariste je dovoljno da dobro sviraju, bitno je da je muzika ARRRRRRRRGH angry

 

mora kosa da bude masna i zla da se to zlo oseti na 15 metara:0 haha

mlacenje glavom prvo pa da pricamo...

 

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek bre, pa pokuso sam da mlatim na pocetku al nista ne videh sta sviram, u jednom trenutku promeni pogresan zvuk na procu, e tad sam morao da se privezem!! :)

 

hahaa znam to jeste zajebano i oce da smori, al reko ako moze bar opake majce i da se vidi da ste nasi, i ima da budete kult..

i Ljiljak da se gubi ,greota super pewa a ne mlatara se:0

 

kazem sve po statutu

111

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сувише је он матор да би се сад нешто губио. А и углавном пева у припитом стању, а тад је миран к'о бубица и само се смејуљи. Је л' тако?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сувише је он матор да би се сад нешто губио. А и углавном пева у припитом стању, а тад је миран к'о бубица и само се смејуљи. Је л' тако?

 

Peva uglavnom u pijanom stanju :) sto na probi sto na svirkama!!Al i kad nemoz' da stoji od alkohola odpeva za sve pare!Valjda covek naucio da tako peva xexe!!

 

 

A jos i neke od njegovih: 'Jooooooooj' 'prc milojka' 'zguza zguza'

 

A kao sto moze da se vidi na temi svirke, bice dobar metal spektakl, pogotovo sto ce neso da gostuje na nekoliko pesama!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
:alkos: jooooooooooooooojjjjjjjjjjjjojjjjjjjjjjjjjjjjjjojjjjjjjjjjjjjjjjjjj, rajkooooooooooooooooooooooooooooooo. radi tastatura jojjjjjjjjjjojjjjjjjj , kuga majica 16.08. u golupcu 1 komad za fanove, i 30 komada za 29.o8. u bg-u u living room-u na prodaju. nove stvari i snimci uskoro , album ubrzo, pare - blizu ...nakon sledecih koncerata prelazimo s kavurme na krvavicu i sa zrenjaninkog na valjevsko. al nije dovoljno iskreno kad se u kanalu spava sa plastikom a ne sa staklom, to je fancy , ali je prakticno radi zastite........ipak kuga je bend za ljude koji vole dobar provod, kafanu, za ljude koji piju svaki dan, za one koji piju 1-2 nedeljno ,za one koji se prave da piju , i za one koji nepiju. za muske i za zenske. za prave ljude a ne ljudske sise, i na prvom mestu za sve one kojima je metal u srcu. pozdrav braco metalna.... jedan smo od retkih domacih demo bendova koji peva metal na srpskom . retki thrash/speed bend koji od pocetka 2003( kad je srbijom jos vladao death i black) pa do danas nema ni jedan ozbiljniji snimak i koji uprkos svim nedacama i stanjem srpskog metala i dalje postoji i i odrzava odredjen status na sceni , a sve zahvaljujuci vama. hvala na podrsci . KUGA.

 

Edited by speed metalll

Share this post


Link to post
Share on other sites

eej fina pegla u goluPcu ,lepo ste odpeglali samo je malo bio kurac zvuk ,al jbg svakom bendu je bio njesra:P

 

posle sam se vukao do bulevara (u stvari SKC-a) sa vasim basistim hahaa kakav car otkino se ko zmaj covek :)

puno pozdrava za njega i celu ekipu pa se vidimo ovijeh dana

 

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bend KUGA , ce se pojaviti na jednom kultnom izdanju,a to je tribute to BOMBARDER, na kom ce se pored 5-6 domacih naci 5-6 inostranih kultnih podzemnih bendova sa svoji obradama BOMBARDERA, OVAJ cd i ploca bice izdati u martu 2009, a kuga ce kao sigurno jedana od prvih, ako ne i prvi, bend u srbiji koji je na koncertima svirao bombarder ( obrada GLASNIK SMRTI prvi put je izvedena 23.01.2004 u domu omladine kad smo svirali sa bendovima heretical guilt,kramp, nibelung, in cold silence)..........znaci KUGA ce snimiti pesmu GLASNIK SMRTI ,ili mozda cak jednu baladu za koju JE grupa BOMBARDER snimila spot............. vise informacija u vezi ovoga .uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel slusao neko ovaj bend? Prilicno mlad bend, sviraju heavy/thrash, koliko znam imali su samo jednu svirku 23.01.2004. u domu, i na mene su ostavili dosta dobar utisak. pivopije.gif

 

hvala Darken od srca sto si 2004 postavio ovu temu, ta svirka u domu u januaru 2004 mi je i dalje najdraza ,secam se da je oko 2h ostalo oko 200ljudi da nas slusa zadnje a da se 30-ak ljudi vratilo na koncert jer su nas culi napolju, tada smo svirali BOMBARDER,Divlje jagode,autorske stvari: 3 stvari na engleskom i 2 na srpskom , pesmu ZLOBA- vise nazalos nesviramo,i bukvalnno nijednu stvar koju smo pravili od pocetka 2003 pa do sredine 2004. tada smo svirali bez basiste, jer je nas tadasni basista Igor (sad je u grupi Aetar) isao na terapije jer je imao neko prikljestenje nerava na ruci, a ja sam onda onako pijan rekao pred ljudima da nemoze vise da svira sa nama jer je dobio ''kugu''. tad smo mozda bili mladi ,a sad s prosekom od skoro 28 godina po clanu benda spadamo u starije i iskusnije bendove, a pre 23.01.2004 imali smo i koncert u Junu 2003 kad smo svirali samo 3 autorske stvari u klubu holiday u skadarliji zajedno sa bendom papricice koji su svirali obrade rage against the machine i pepersi , i jos nekim punk i rock bendovima.

 

U to vreme strava su bili INFEST-nesto kao sepultura,i jos mozda 2-3 benda ALISTER.,AZAZEL.,ali svi su po mom misljenju vise vukli na death nego na thrash , i to death/thrash sa kraja 80-ih i pocetka 90-ih . Koliko znam autorski thrash/heavy/speed metal sa uticajem 80-ih na srpskom , u to vreme niko nije svirao osim nas KUGE, svirao je BOMBARDER,al oni su svirali 98 valjda kst, pa 2002 dom omladine pa pauza par godina.... kasnije su se pojavili ostali thrash bedovi koji su verovatno I svirali 2003-2004 i to obrade ali u svojoj sobi. Mogli bi ste vi stariji metalci od 80-og godista da dodjete da nas cujete sada kako zvucimo. PUNO POZDRAVA KUGA

Edited by speed metalll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...