Jump to content

Kuga


Darken

Recommended Posts

  • 2 months later...
Srecnu novu godinu zeli vam grupa KUGA .

 

hahah :D

 

evo i ovdje da kazem sinoc je bilo totalno speed razaranje.. na japanskoj kad bez glave ne ostadoh (%

 

nego, par puta sam primjetio kameru, jel snimljena svirka ^^

Edited by cotoha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hvala svim fanovima na podrsci svih ovih godina background.jpg. Stvarno smo poceli.

 

Evo konacno informacije da smo od prosle nedelje poceli sa snimanjem naseg prvog (1 st) albuma sa radnim nazivom ''Najcrnje Noci''. Bubanj je vec zavrsen , a dalje snimanje nastavljamo od 15 januara 2009 , zbog svih praznika , potom snimamo ostalo . Materijal ce sadrzati 11 pesama , i trajanja negde oko 35 min i bice kompletno zavrsen do pocetka februara 2009.

KUGA- Najcrnje Noci 08'/09' Prvi album

 

 

 

1. DEBELA ZENA

2. LJUDSKI OLOS

3. NAJCRNJE NOCI

4. LOST SOUL- japanska

5. NEMA IZLAZA

6. PRIMITIVNA NACIJA

7. SILE ZLA

8. SVET PREVARA

9. RISING DEATH

10. VECNI RAT

11. PRINCEZA ( Bombarder)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ce da se zalije , kad zavrsimo album i to na vise mesta sa raznim ljudima u duzem vremenskom intervalu , mada nama u principu i netreba povod da zalijemo , jer to radimo i pre nego sto je nastala KUGA , radimo to i za vreme snimanja prve ploce , a radicemo i posle , i jos dosta godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svim fanovima na podrsci svih ovih godina background.jpg. Stvarno smo poceli.

 

Evo konacno informacije da smo od prosle nedelje poceli sa snimanjem naseg prvog (1 st) albuma sa radnim nazivom ''Najcrnje Noci''. Bubanj je vec zavrsen , a dalje snimanje nastavljamo od 15 januara 2009 , zbog svih praznika , potom snimamo ostalo . Materijal ce sadrzati 11 pesama , i trajanja negde oko 35 min i bice kompletno zavrsen do pocetka februara 2009.

KUGA- Najcrnje Noci 08'/09' Prvi album

 

 

 

1. DEBELA ZENA

2. LJUDSKI OLOS

3. NAJCRNJE NOCI

4. LOST SOUL- japanska

5. NEMA IZLAZA

6. PRIMITIVNA NACIJA

7. SILE ZLA

8. SVET PREVARA

9. RISING DEATH

10. VECNI RAT

11. PRINCEZA ( Bombarder)

Jedva čekam.Valjda će moći da se kupi u Mordoru (kad dođem na Soulfly).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
pa ljudi, sta ste uradili sa pesmom sile zla? :no:

 

tek sam sad cuo, na myspace, verziju jun 2008, na onom live snimku iz 2006 meni 100 puta bolje zvuci...

 

Zao mi je lafe ali na taj snimak je radjen preko kompa , i samo je otpevano u studiju , ali ipak bolje se cuje nego na live snimku , a takvu svirku kao sa live 2006 mozes ocekivati kad dodjes na nas koncert i u buduce .Malo je tvrdje priznajem na live 2006 nego ovaj novi snimak , ali to je i zato sto se sve cuje i malo je preciznije sve otpevano i odsvirano , a i ja sam uvek govorio od pocetka da je Kuga heavy speed thrash band a ne samo Thrash, a taj snimak iz 2006 nam je puno znacio za dalje .

 

Evo da te obavestim da krecemo sa mix-om i produkcijom naseg prvog albuma , malo se oduzilo zbog moje bolesti (.....) , i zbog zauzetih termina u studiju , ali evo zavrsili smo i pocinjemo sa produkciju uskoro, i nadam se da ce biti zaintersesovanih izdavaca s obzirom da je dobar materijal od 11 pesama i da je 9 otpevano na razgovetnom Srpskom jeziku , i nece ti trebati tekstovi , sto je retkost za ovakvu muziku kod nas. Mislim da imamo dobar materijal i da bi trebao da ga kupis kad izadje ili sacekaj da ga neki metalac stavi na net pa poslusaj ,

 

Evo da najavim da ce fanovi Kuge koji budu posedovali nase original proizvode , a to su majice , a uskoro i muzika -(nas prvi album je pri kraju) , imati odredjene olaksice prilikom : posecivanja nasih koncerata , kupovine buducih i starih snimaka( demo 2003 , live demo 23.01.2004 dom omladine , live demo 2006 , i pesma sile zla 2008), video snimaka... Sve ovo ce poceti da vazi nakon nase promocije prvog albuma za jedno 2-3 meseca.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...