Jump to content

Kuga


Darken

Recommended Posts

Pozdrav , evo i prve recenzije od strane domaceg rok novinara Baneta Loknera !Veoma lepo je covek napisao , s tim sto Kuga u istom sastavu nastupa od 2005 ,i danas smo u istom sastavu + sto smo pojacani od pre 2 meseca jos jednim gitaristom 16-ogodisnjim Danilom (Dacom)Orbovicem .

 

http://www.timemachi...rg/k/recenzije/

 

 

 

Uskoro informacije o gradovima gde i kad nastupamo u okviru promocije albuma Najcrnje Noci 2011 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta da kažem... Album je fenomenalan. Upravo ono što sam i očekivao od njih. Kada sam slušao njihov demo iz Dangube prokomentarisao sam kako bi bilo dobro da ovi momci snime album. I eto ga... tu je, pred nama. Za početak od pjesama bih izdvojio: Rising death, Najcrnje noći i Sile zla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka pjesma je hit.Rising Death mi je najbolje legla.

 

 

Smederevo - subota 24 septembar - ulaz :300 din

 

Beograd - nedelja 2 oktobar - klub''Kuglaš '' - ulaz: besplatan !

 

Novi Sad - nedelja 9 oktobar - klub ''Route 66'' - ulaz :200 din .

 

Šid - subota 5 novembar - klub ''Stari Atol '' - ulaz: 200 din . :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil: ovo će da se ispoštuje

 

Sofia (Bu) - februar 2012 - Thrashing Mania VII - ulaz : ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ,u nedelju 2 oktobra u klubu Kuglas u Beogradu odrzacese promocija dugoocekivanog prvog albuma grupe Kuga ‘’Najcrnje Noci ‘’ 2011 .Ulazna promociju je BESPLATAN , kako dolikujekada se nesto promovise . Bend ce nastupiti samostalno u dva bloka trajanja po45 min ,a tom prilikom ce odsvirativecinu autorskih pesama nastalih u periodu od 2003-2011 ! Takodje bend ceizvesti i par obrada kao sto su Fast as a Shark , Masters of Metal , BlackMagic , Metal Command , Motori , Tormentor….

 

Cena cd-a ‘’Najcrnje Noci ‘’2011 je 400 din , prisivac Kugaje 200 din , a ukoliko budu izradjene i majice ,cena za njih bice 500 din. Vidimo se !

 

 

 

U okviru promocije poseticemo jos i Smederevo ,Novi Sad , Sid i josnekoliko gradova u Srbiji i u okruzenju !

 

Hvala ljudima iznad na lepim recima

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Razvalili juche! nisam imao priliku jos od koncerta sa Tankardom da ih vidim! Album je super, drago mi je da su konacno uspeli da ga izdaju. mada meni se mnogo vise svidjao zvuk sa onog demo snimka iz 2006.. u svakom slucaju su mi najjachi bend da domacoj sceni, posto me Toxic Trace razocarao sa prebrzom svirkom :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi sto ste bili na koncertu Kuge u Novom Sadu . Hvala na komentarima i pohvalama , i nama je bilo super, zao nam je sto nije bolo vise ljudi . Cujem da je za Darknes bilo jos manje !Nista to je nasa realnost ,a mi nastavljamo sa nasom ''Turnejom'' po Srbiji !

 

Smederevo - subota 24 septembar - ulaz :300 din 

 

Kikinda - petak 30 septembar - club Infinity - ulaz: besplatan !

 

Beograd - nedelja 2 oktobar - klub''Kuglas '' - ulaz: besplatan !

 

Novi sad - nedelja 9 oktobar - klub ''Route 66'' - ulaz :200 din .

 

Bor - petak - 21 oktobar - klub :

 

Negotin - subota - 22 pktobar - klub :

 

Sid - subota 5 novembar - klub ''Stari Atol '' - ulaz: 200 din .

 

Sofia (Bu) - februar 2012 - Thrashing Mania VII

 

 

U pregovorima smo jos za Krusevac , Kragujevac , Nis , i sa jos 2 grada iz Bosne .

 

Cesto nas ljudi pitaju kako da dodju do cd-a ? Odgovor : Mi nismo veliki rock sastav pa da nas cd moze da se kupuje po prodavnicama po srbiji . Nazalost cd mozete kupiti sami ,preko prijatelja ili rodjaka na nekom od nasih koncerata po Srbiji ,jer zbog navedenog nismo u mogucnosti da saljemo postom po na osob .

 

Drugi nacin je da pokusate preko naseg izdavaca ,koji ima skromnu distribuiju po evropi . (pogledajte reklamni flajer )

 

Takodje mozete kontaktirati Milosa SOME KIND OF DISTRO

Covek je zeleo da prodaje nase cd-e , i dali smo mu dozvolu da to ucini po ceni od 5 eur .+ ptt . To je To .

Edited by Spaskerock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini put Kuga je svirala u Zajecaru 2006 , a evo nas opet u tom delu nase zemlje u sledecim lokalima :

 

Bor - petak - 21 oktobar - klub : Nocni Bar 69 - ulaz : 100 din.

Negotin - subota - 22 oktobar - klub : Caffe "Cinema" -ulaz 100: din.

Edited by Spaskerock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju kakve to veze ima sa grupom Kuga !

Ovo je tema o bendu Kuga ,znaci tu je bitno sledece :

 

 

Bor - petak - 21 oktobar - klub : Nocni Bar 69 - ulaz : 100 din.

Negotin - subota - 22 oktobar - klub : Caffe "Cinema" -ulaz 100: din. [media]333036_10150353785094145_545379144_8186453_1754598762_o.jpg[/media

Edited by Spaskerock
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju od kako sam smanjio alkohol krenuo sam malo vise da vodim racuna o higijeni , a druga stvar mladi , pa jel ti znas da za buduce koncerte Kuge u inostranstvu za jednog clana moramo da ponesemo i papir na kom stoji odobrenje roditelja da moze da putuje. Tako da mladi smo ,mladi mi.

 

<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}">USKORO JOS NEKOLIKO GRADOVA KOJE CEMO POSETITI U OKVIRU PROMOCIJE ALBUMA ''NAJCRNJE NOCI '' !

 

Lukavac -(BiH) petak - 20 januar 2012 - ulaz : ?

 

Mostar (BiH)- subota - 21 januar 2012 - ulaz : ?

 

Sofia (Bu) - februar 2012 - Thrashing Mania VII - ulaz : ?</h6>

 

Jos nesto , prodaja cd-a Najcrnje Noci ide sasvim solidno , cak za nijansu bolje nego sto smo se nadali . Pre neki dan stigla nam je porudzbina od 15-ak cd-a . Informacija za one koji planiraju da kupe i za one koje Kua zanima kao bend :od 250 cd-a , 50 ( treba da bude podeljeno ili je vec podeljeno prijateljima i medijima ) ; 70 cd-a zakljucno sa ovom porudzbinom je prodato. Ostalo je jos pola tiraza za Balkan ....smatramo da ce biti dosta , a nama se i ne zuri i sa ovom cifrom blizu smo odluke da mozemo sebi da priustimo snimanje 2 albuma .Ko zeli da kupi cd Najcrnje Noci ,moze to uciniti preko nas na koncertima po ceni od 400 din , ili preko naseg prijatelja Milosa iz grupe Kolac ,koji se bavi distribucijom i izdavastvom . . Njemu smo dali dozvolu da cd prodaje po vecoj ceni od 400 din .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Kuga nastavlja sa promocijom albuma ''Najcrnje Noci'' 2011.

 

16 decembar petak - Klub Basment , Pancevo , ulaz 50 :din .

21 januar - subota - Lucky Loser klub - Lukavac ( BiH) , ulaz 5 km

4 februar - subota - Thrashing mania 7 - Sofija ( Bg ) , ulaz - ?

 

ocekuje nas na leto koncert u Sloveniji u jednoj sali u Ljubljani sa grupom Lene Kosti .

 

 

Koncert u Mostaru smo morali da otkazemo , jer nismo mogli da sredimo zamenu basiste za spojene koncerte u Bosni i za koncert u Bugarskoj .

Pored najavljenih mozete ocekivati jos jednu ili maksimano dve svirke u nekom od sledecih gradova : Beograd , Smederevo , Kragujevac ,

i to bi onda bilo to sto se tice promocije albuma Najcrnje Noci 2011 .

Postoji mogucnost nastupa sa stranim grupama ili nastupa ne Exit festivalu 2012 godine .

322225_10150420970166037_831946036_8329136_467165095_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li šanse da nastupite na Keep It True? Znam da si pominjao tu mogućnost.

 

Jesam pominjao sam , tako nam je rekao izdavac da ce probati da uradi nesto za KIT 2013 . Sigurno ne bih pricao u prazno , a ako bude nesto od toga bicete blagovremeno obavesteni . U principu to mi je mozda i omiljeni metal festival koji cu u svakom slucaju morati da posetim kad tad ,ili kao deo publike ili kao muzicar.

Samo ime mu kaze kakav je to festival , tu nema sminke , pozeraja , i bendova koji sviraju popularane metal pod-pravce, vec samo onih pravih koji to sviraju jer osecaju i znaju sta je i kako treba da zvuci pravi metal. Naravno tu je takva i publika , i moracu jednom da odem tamo privatno , bez obzira sta bude sa Kuginim nastupom.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...