Jump to content

Kuga


Darken

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

 

Pozdrav prijatelju , ovo sto si postavio je projekat koji se zove ''Vatrene Struje'' od strane Vladimira Lazovica ''Lasketa'' i mene ( pevaca grupe Kuga ) . Dakle ovo nema veze za grupom Kuga . U svakom slucaju hvala sto si postavio , bilo da ti se svidja ili ne , nadam se da nece uticati lose sto se tice tvog i misljenja ostalih o grupi Kuga , jer ovo je samo projekat , ljudi imaju pravo da se bave muzikom i pored svog maticnog benda . Prva pesma je iz 2012 a druga iz 2013 godine.

 

Sto se tice KUGE , strpite se jos malo za mesec -dva ulazimo u studio , fali nam jos 1-2 pesme , i po neka strofa u pojedinim pesmama , blizu smo .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свиђају ми се обе песме, посебно "Како да побегнем одавде", текст је одличан и веома реалан.

Поставио сам овде клипове да не бих отварао посебну тему, а овако ће више људи видети.

Наравно да неће лоше утицати на моје мишљење о групи Куга.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Hvala ljudi , drago mi je da vam se svidja i taj projekat . Pozdrav od Lasketa koji pravi muziku i od mene .

 

Sto se tice Kuge , sad 1 Maja 2013 bilo nam je 10 godina od prvog nastupa kao grupa Kuga .

Sviramo Mezdra rok festival na otvorenom u Bugarskoj sada 18 Maja , a onda 25 Maja opet sviramo u Jagodini za kratko vreme . Bice jos par koncerat posle i onda cemo se verovatno upustiti u snimanje drugog albuma Kuge . Na mestu drugog gitariste Kuge sada je Andra bivsi gitarista Deadly Mosh-a i Pollutiona .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

Evo ga snimak jos iz Bugarske sa Mezdra Rock festivala , a gore je snimak iz Jagodine i 2 pesme sa predstojeceg albuma pakleni ratnici i Strast i zlo . Poslusajte u drugoj pesmi negde od 6 minuta sto imamo dobru foricu , kad stane muzika , a nastavi bubanj sa pevanjem ... ne kazem da smo mi izmislili ...zamo nama zvuci super . Nadam se da ce se svideti i ljubiteljima kuge . i da Hvala Sasi Grbicu za recenziju .
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

10 GODINA KUGE , 25 oktobar ,petak- Vracar Rocks - Bozidarac , ulaz 250 din u pretprodaji u Felix shopu, na vratima 300 din . S nama jos sviraju Groteska i Courtesy of None iz Beograda , kao i grupa Granulom iz Sofije . Drugu plocu krecemo da snimamo krajem novembra :) zivi bili pa videli i culi . Vidimo se !

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...
http://youtu.be/kssy-8lNS2s

Pozdrav ljudi malo sam omasio za datum snimanja ploce , za 10ak meseci ali nije strasno kas sviras spid metal na srpskom u Srbiji....vazno je da se snima . Da jeste, bice to tek nas 2 album koji ce izaci pocetkom /sredinom 2015 tacno za 12 godina benda Kuga . Mogli smo mozda da snimamo sada 3-4 album ali za nas to nije merilo kvaliteta , trudimo se da napravimo dobar metal na srpskom i zato ce ovo biti 2 album . Album se snima dakle , i zvace se Vatra u Nama . Bice u klasicnom heavy /speed/thrash Kuga fazonu na srpskom naravno ,9 stvari , sviracki i produkcijski bolji od prvog . Mislim da ce i ovaj album imati 4-5 dobrih pesama kao i prvi , tako da nadamo se najboljem . Sta jos ima novo svirali smo u Skoplju ,Zadru ,i ovo s Hllerom u sali bozidarca , po Bugarskoj, svuda je bilo super i ljudi super reaguju na nas . , pre toga bilo je 10 god kuge isto u sali Bozidarca , tu smo snimili jedan live video spot za pesmu ''Djavoli ja i ti'' i bice jos par snimaka . Vest za 2 album je izasla u Nocturne-u a i u mnogim drugim medijima : http://nocturnemagaz...rema-novi-album a evo ga i officialni live video ''' Djavoli ja i ti ''

Edited by Spaskerock
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Klub "Sioux", Skadarlija, Beograd

 

Petak, 20. maj 2016,

21h

 

Sviraju:

 

* Kuga (heavy speed thrash metal)

* Jenner (thrash metal)

* Shotgun Sally (Belgrade bitchez - 21st century decadence)

 

Ulaz: 200 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...