Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

Pa neko rece da je najbolji marketing anti-marketing i tu ima mnogo istine....Likovi su prenapaljeni pozeri koji misle da su posebni i da kreiraju nesto specijalno a sve je sminka i kich najgori i njihovo ponasanje govori sve (zasto li me ovo podseca na Pepperse....hmm)...Extra mi se gade takvi likovi i bendovi koji utripuju kako su "umetnici" koje niko ne razume...visoko,kulturno i filozofski izdignutiji od drugih....seljana

Po koncertu u Zagrebu se vidi kakvi su to bambusi...

 

 

nastavljam na istom nivou i sa istim vidom logichkog rasudjivanja... :

koliko si glup jbt... !!!!! :) :) :) :) :rockdevil: :rockdevil:

 

Hands to the sky crying,

"Why, oh why?!"

 

:da::)

 

 

p.s. dobro se naruchkajte i izbrchkajte...

Edited by Ochi_Boje_Pajda

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, ovi u hrvatskoj su popizdeli...odsvirali su 8 pesama :)

to je realno bedak....i nadam se da je to iskljucivo zato da bi veceras svirali ta famozna 2 sata.........2 sata.......2 sata........2 sata.....

 

 

aj' da vidimo i to cudo.

 

 

no, ja jedva cekam, iako nemam pojma dal sam dao ispit i iako nisam oka sklopio.....sto bi rekli braca madjari: TUUUUUUUUUUUUUULJ!!!!!!

 

 

[/neverni_toma_hristoljubivi]

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.forum.hr/showthread.php?t=15729&page=117

 

Utisci sa koncerta u Zagrebu sinoć. Logička povezanost dužine koncerata, belog pečkira i pušačkih navika... Šalu na stranu, aj' pušači maksimalno se potrudite, bio sam pušač pet godina i kapiram da je frka, al' ako su došli već...

Ako bude ovako izgledalo i ovde (kao što hoće) nek dobijem i epi-napad, vredeće...

 

Još samo par sati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih zabranio pusenje u hali na svom koncertu.

 

da hocu da se prodam, snimio bih St. Anger, a ne 10.000 days.

 

muzika - do jaja. meni nista vise nije potrebno.

 

St. Anger je do mudiju!

 

Ocesh da kazhesh da se Metallica prodala kad je snimila St. Anger, da bash, do tog trenutka su (ono kao) zhiveli na ulici... aaahahahaha!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

usao sam sat vremena ranije, samim tim birao mesto (citaj: seo na onu terasu iznad lasera sa savrsenim pogledom na binu. bravo za pricu o numerizaciji sedista :*).

odslusao sam sve pesme, uzivao u svima sem u rosetta stoned.

efekti su bili fenomenalni, instrumentalni deo se odlicno cuo.

 

mane: maynard se ocajno cuo, nije bilo biseva niti ikakve komunikacije s publikom, pusenje je gistro zabranjeno a likovi oko mene su purnjali ko lokomotive i niko im ni "a" nije rekao, svirali su pola sata manje nego sto je trebalo kasneci pri tome (sto takodje negira onu pricu da su "od onih bendova sto pocinju u 21:00").

 

 

sve u svemu, bilo je do jaja haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

za pocetak kasnili su jer im je javljeno zakolaps na ulazu. itekako bi oni krenuli na vreme da ih nismo molili da sacekaju.

drugo,ako si ikada gledao koncert toola pre ovoga, zakljucices da je maynard imao ustvari vrhunski kontakt sa masom, plus oona kolicina reci za njega moze da se racuna kao brbljivost.

ljudi, bilo bi lepo da se skappira da je ton stvar tonca. z anjih rade ljudi koji su dovoljno profi da umeju da ozvuce i paleolitsku pecinu, a kamoli halu,kakva god da je ona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da sam gledao tool koncerte, nego nisam lepo napisao. :)

ovde sam konkretno mislio na to da su rekli da ce kao bis ubaciti aenima-u ukoliko budu zadovoljni publikom.

u hrvatskoj to nisu radili zbog pusaca, cak je valjda maynard stavio mokar peskir na usta.

ne znam kakvo je stanje s cigaretama ovde bilo u parteru, ali mislim da je atmosfera bila stvarno odlicna i da su realno mogli da ubace taj bonus. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko na ulazu B u halu pred koncert video bradatog kosatog tipa sa tetovazom spirale na desnoj podlaktici (znate na koga mislim)? Izasao je napolje i prosetao se kroz masu koja je bila skoncentrisana na ulazak a ne na stvari koje se desavaju oko njih.

Pa neko rece da je najbolji marketing anti-marketing i tu ima mnogo istine....Likovi su prenapaljeni pozeri koji misle da su posebni i da kreiraju nesto specijalno a sve je sminka i kich najgori i njihovo ponasanje govori sve (zasto li me ovo podseca na Pepperse....hmm)...Extra mi se gade takvi likovi i bendovi koji utripuju kako su "umetnici" koje niko ne razume...visoko,kulturno i filozofski izdignutiji od drugih....seljanaPo koncertu u Zagrebu se vidi kakvi su to bambusi...
Jebote ti pricas o nekom kicu i pozerima a pogledaj svoj nick name.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko na ulazu B u halu pred koncert video bradatog kosatog tipa sa tetovazom spirale na desnoj podlaktici (znate na koga mislim)? Izasao je napolje i prosetao se kroz masu koja je bila skoncentrisana na ulazak a ne na stvari koje se desavaju oko njih.Jebote ti pricas o nekom kicu i pozerima a pogledaj svoj nick name.

 

da, ja sam par puta skocio i poceo da vicem, ali svi su me iskulirali...onda pomislih "u jbt, budalo, to nije on"...pa sam shvatio da definitivno jeste, ali da dobar deo nas vip fanova ne zna kako izgleda cetvrtina toola....no, dobro...probao sam da nekome izmuzem olovku pa da ga smaram za autogram, niko nije imao i jebiga....a pajaga u'vatio kozu za sner...umalo i trejd da padne :)

 

 

cert....reci cu samo da je plejlista bila identicna kao u budimpesti (sa dodatkom lost keys), ali da je sam koncert, ukljucujuci tu i mjk drkosa bio savrsen...i da, kraj lateralusa......hteo sam da implodiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...