Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

Dobro, bre, Matija, kako da ostanem inkognito pored takvih tvojih izjava?! I o kakvom trejdu ti pricas kad je ocigledno da je Dejvova koza bas meni bila namenjena?

 

DEJVOVA?!?!?!

 

pa ovo je svetogrdje, sad moras DENIJEVU kozu da lepo upakujes i nalazimo se sutra tacno u podne na trgu.

eto, prvih trista ljudi, a niko ne vidi dzastina, a ne zna se ni kako se zove bubnjar...zato bitno da smo imamo VIP i da hvatamo suvenire.

pu. turisto! :ne:

 

 

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko na ulazu B u halu pred koncert video bradatog kosatog tipa sa tetovazom spirale na desnoj podlaktici (znate na koga mislim)? Izasao je napolje i prosetao se kroz masu koja je bila skoncentrisana na ulazak a ne na stvari koje se desavaju oko njih.Jebote ti pricas o nekom kicu i pozerima a pogledaj svoj nick name.

 

 

Ja ne znam na koga mislis? :rolleyes:

 

Da li na ovog ciku:

 

 

DSC03706.jpg

 

 

 

Ili pak na ovog:

 

 

DSC03704.jpg

 

 

Lik je do hale od hotela, ili odakle vec dosao biciklom, tako da ga niko nije prepoznao napolju, i izjebao je sve zive time....A inace ovojica su vozila bicikle po hodnicima pionira i opusteni su skroz....

 

 

 

P.S.Evo malo deo koncerta, sad mi krivo sto nisam snimio ceo koncert(audio):

 

http://rapidshare.com/files/53920286/Tool_..._in_Serbia_.WMA

Ovo je zadnja pesma (Vicarious)+zadnje odusevljenje publike!Inace velicina je oko 4mb ako se lepo uplovdovalo, a trajanje oko 10 min.

A kome je bio los zvuk na koncertu, preporucujem da skine ovo iznad OBAVEZNO jer je ovo snimano krs diktafonom+setao sam se non stop, dakle nisam bio na jednom mestu samo, + cujte sta je zvukcina, pa jedite govna i dalje da vam je zvuk los....Ako je ovo lose ja onda nemam sluh....!!!!

 

Poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto se desilo u pioniru ne sme da se komentarise....jos mi nije dobro,samo zao mi organizatora iscimali se ljudi jbg nije sve ok oko organizacije proslo al sta je tu je, i jos nesto kapiram da od ovog dogadjaja moze samo da bude bolje novo gostovanje s novim albumom.

:opusteno: ko nije bio ne moze mu se objasniti recima sta se desilo...KOJA SVIRKA BRATE :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sva sreca te je alita ipak ostala sa kartom u rukama na kraju :)

pricam sa chief securityjem hale, i svaki put kada lik oce nesto da mi objasni, uzima njenu kartu i pokuauje po njoj...ali trebalo je da vidite njenu facu kada joj je uzeo prvi put, ta tuga i neverica u ocima, kao aaa, neee :) koji wub... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...