Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

Odokativna procena: dovoljna količina antidepresiva, upera, downera, tableta protiv bolova prošla je kroz tvoj krvotok i sada ti je Tool konačno Cool? icon_smile.gif

 

P.S. Kao što vidiš, nisam otiš'o s' foruma icon_smile.gif Sad jopen mogu da šaljem poruke po muzičkim temama ph34r.gif

daj choveche ispadoh narkoman

ali pokupila sam disk jedan koji se zove

tool je cool

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

CLOSED EYE VISUALS je stvar shvedskog benda zvanog MESHUGGAH (chitaj, one and only) sa njihovog e-tako-se-pishe-muzika-!-!-!-!-! albuma iz 2002. NOTHING... (ako ne verujesh meni, pitaj bracu iz Tool-a icon_da.gif)

 

 

...ako ih nisi chuo, obavezno to uchini... na yum-u imash temu na Avantguarde Metal...

 

http://www.meshuggah.net .... enjoy..

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh sunce ti, cuo sam ja za njih al mi se nije dalo da ih odslusam posteno.......mada imam 'new millenium cyanide christ' live sa ozzfesta 2002......

 

imal' ko mp3 od nji'?

 

zuba.gif

spremi se da batalis Danny-a kao omiljenog bubnjara.

 

 

enter Tomas Haake, god of thunder. icon_da.gif

 

user posted image

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ne mogu da verujem da sam tek sad video ovaj topic!!!

Tool je ono sto me pokrece... Tool je rec koja mi je istetovirana na mozgu... Tool je umetnost, uzvisenost i mudrost... Najinteligentnija muzika, najdublji tekstovi... Tool je veliki deo mene...

 

Dobro, malo sam preterao, nisam fanatik, samo mi se JEBENO MNOGO svidja taj ludacki bend!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Ne mogu da kazem da je bolji ili gori od ( ... ) benda, jednostavno, ne moze se porediti ni sa jednim bendom, jer ne lici ni na jedan bend. Tool ima svoju atmosferu, odredjen spektar osecanja koja izaziva, a po tome znam da je bend dobar (i ne govorim samo o bendovima). Autenticnost kao prvi uslov kvaliteta... Po istom kriterijumu, Tool (i APC, naravno) svrstavam u isti rang sa npr Primus, Aloce in chains, Block out-om... To su po meni ODLICNI bendovi! I nemojte mi sad kenjati o tome kako Tool ne moze da se poredi sa njima jer je muzika komplikovanija itd. To ostavite po strani, jer se sa tim i ja slazem, a i ko rangira muziku po tehnickoj osnovi, taj boje da prestane da slusa muziku i da pocne da se bavi slepim kucanjem na pisacoj masini (ni zajebanije tehnike ni cudnije muzike)...

 

Pozdrav vam svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma taj Toma Shvedjanin nema pojma, samo ispada icon_razz.gif

 

Tool je keva, Meshuggah ima loshOg bubnjara. I tu se samo nesto dernjaju.

 

Pre nego sto neko krene da me psuje, ovo bi trebalo ljubicasto da svetli i vristi "ironija" tj. shala, ali mislim da je Tool zanimljiviji za slusanje, mada, stvar je ukusa.

 

I ju, nemojte nesretni blokaut i Tool u isti kosh! Mislim, alo!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...