Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

Guest Zli 0bucjar

uh pa stvarno ne znam nikog ko bi voleo to da svira...

vredili nabediti igora da podigne shtim i skine par stvari?

na kraju krajeva mozemo da ostavimo oglas ovde...

 

a shto se tiche seta...

user posted image

icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

As I'm sure all of you know*, DANNY CAREY is playing drums on ADRIAN BELEW's solo project entitled "SIDE ONE" (Sanctuary Records), with the third member of the "power trio" being Primus bass guitarist Les Claypool. "Side One" is the first of three solo releases by Belew, so look for more of the triumvirate in the future.

 

 

ja samo zamišljam kako će to da zvuči...

Share this post


Link to post
Share on other sites

videh i to na sajtu......

 

pa nisam siguran kako racunaju da je neko u srbiji cuo za side one, al ajd' icon_smile.gif

 

 

 

skinuo sam ceo live in san diego, mnooooogo je dobar.......ako nekog zanima dobice ga u zamenu za 2 prazna diska (posto ne moze da stane na jedan)...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar

rekao sam ti josh onda

ali ti si magare (:

 

evo shta imam od video fajlova:

iz Wikes Barre-a imam Schism,Parabol,Parabolu,Lateralus i deo Stinkfista

imam celu prvu polovinu koncerta iz Radio Cityja (600mb)

skoro celu prvu polovinu iz Columbusa (500neshto mb)

iz New Yorka imam Schism i Stinkfist

imam Ticks and Leeches live (pa ti vidi)

imam Third Eye iz Montrala i Stinkfist odatle

mislim da sam neshto izostavio

al to je to uglavnom

 

i imam od APC-a Thomas Live (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest perf.drug

Ma ,koji "NU Metal" bend..A, zasto je to bitno u koju vrstu muzike spadaju?Imaju mnogo vrednije teme o njima o kojima se moze diskutovati..Ipak, lepo da si pokrenuo temu.Pozdrav svima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tool NU metal?!#$^^#@ (icon_smile.gif=x Mozes da cujes svakakvih odvala na yumetalu ali ova je vrh, svetski a nashe. Svidja mi se ova, meni ona pesma, sta pricate bre ili ti se svidja TOOL ili ne. Izvinite, pogresio sam. Ili VOLIS TOOL ili NE. Kada sam sinoc u woodoo-u na gothic nightu ili kako se vec zove vece cuo sobber a bio sam pripit, poludeo sam, vristao sam kao curica kad vidi negativca u filmu, bila je to jebena ekstaza icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je meni bilo pretproslog petka isto u voodoo-u........prvo su pustili skoro ceo toxicity a onda......stinkfist, aenima, lateralus........ustvari, morao sam da odem na pola aenima-e............ali sam bio vise nego jebeno odusevljen.................dakle....sutra uvece.....icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je meni bilo pretproslog petka isto u voodoo-u........prvo su pustili skoro ceo toxicity a onda......stinkfist, aenima, lateralus........ustvari, morao sam da odem na pola aenima-e............ali sam bio vise nego jebeno odusevljen.................dakle....sutra uvece.....icon_smile.gif

i kod nas u grizliju pustaju tool .. mislim ovde u ks .. to je jedini bend koji ono pustaju a da nje neki poznatiji rock ..

 

tool solidan bend odlichan bubnjar .. ne bije brzo . ali bije odlichno

kao kopozitor je fenomenalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Passanger

Ajd da novi clan iskopa staru temu... biggrin.gif

 

TOOL KICKS ASS!!!

 

musik19.gif

 

[kenj@nje]Tek od skora sam se bas zainteresovao za Tool i Perfect Circle i mogu da kazem da i pored psihoticnih tripova kroz kojih sam prolazio dok sam prvi put gledao spotove ( icon_twisted.gif ) mislim da su jedan od onih, "posebnih" bendova...[/kenj@nje]

 

Evo jedan do jaja sajt

 

http://toolshed.down.net/0000.html

 

TOOL IS COOL!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
imam audio celog certa sa king crimsonom......i na listi cekanja sam za obradu comfortably numb od floyda icon_smile.gif

 

konacno da malo zazivi i ova tema icon_smile.gif

 

novi album sredinom godine..

Chekaj,mrzi me sada da pratim tudje razgovore,ali hocesh da kazhesh da Tool obradjuje Pink Floyd?? Doooooooooooooooooooooo jaaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...