Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

@amy

 

pa mislim, nisam hteo da ometam toolovane i da ih u sred snimanja dugo iscekivanog albuma cimam da mi dolaze u emisiju icon_smile.gif

 

a dule mnogo vole tool i hteo sam da predstavim r.d. jebiga stexy, da svirate atorske....laugh.gif

 

 

poz

pa dobro...ono....i ja mnogo volim Tool...cak i vise od Dusana (ako on vidi ovo ubice me evotigana.gif )...pa me nisi zvao u emisiju...ali dobro....zapamticu ti to icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

salim se...kad ce emisija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ma koju bre nedelju..........to je cetvrtkom u 11 pre podne na RTS2...............emisija se zove stepeniste.............onako, zanimljivo je...........ima svega i svachega sto se tiche mladjarije, a u muzickoj sekciji bice moja kratka prica o tool-u i intervju sa dusanom & anom iz RD..........

 

javicu kad saznam koji cetvrtak tacno...................

 

 

[curently listening to: tool - opiate (live)]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tako i ja..................slusam sve vec godinu ipo....al' onda kupim original Ænimu i ne vadim ga......... (ovo je bilo icon_razz.gif @ Amy)

 

icon_smile.gif

ja imam original Lateralus koji mi je i omiljeni od Toola...icon_da.gif

 

to je bilo- suck my hairy balls @ Matija icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak 3. Jun 

  Akademija

Vece Posveceno Bendovima

Tool I Perfect Circle

 

A mozda i haluciniram...

jel to sigurno??? jesi sigurna??? nemoj takve sokove da mi priredjujes....

ne sad ozbiljno...gde si to videla ?

 

 

 

jao...jeste!!!!!!!!!!! sad sam pogledala na sajtu...weeee biggreens.gif

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajoj.....................ako mi ne srede upad na marleya u petak (sto cu znati sutra popodne) TU SAM!!!!!!!!!

 

ne znam gde bih pre isao.................ajoj.............ali mislim da cu na kraju ipak zavrsiti na demiji......................can't wait....

 

@ amy

aj ti meni donesi lateralus malo a ja cu tebi Ænimu.....mala kratkorochna razmena icon_smile.gif

 

pliz? i narezacu ti tri bootlega toola (mada treci jos nisam skinuo do kraja) i APCov Eulogy cover i onu evanescence i sta god jos hoces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...