Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

tool jeste nu... ali nu alternativa... jedina nu alternativa... jebu keve... originalni su to ne treba pominjati ... spotovi su im ... ni to ne treba pominjati... a sto se tice nastupa... ni to ne treba pominjuti ...ono jednostavno ... savrseni su tongue.gif mada ne znam nisu to cisti ljudi ... ima tu nekih mracnih sila da dejstvu... biggrin.gifa:

 

e da zaboravih da kazem... ipak se zna ko je veci bend od njih i plus koji ih je probio RATM naravno... tako da se ne zanosimo mnogo sa toolom... ipak su oni ti koju su bili srecni da sviraju sa RATMom... a i ko ne bi... tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znas koja je fora... progresiv je sve sto je novo... tako da oni defitivno jesu to... pa i mesuggah je isto progresiv... ali oni su alternativa to i oni kazu za sebe...pravac za sebe su zato sto to niko ne svira... ali ako se malo zagledas videces elemente LEd zeppelina ciji su oni fanovi inace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

RATM nije nula prema nicemu!

Mozda ostalo prema RATM...

TOOL = zakon

RATM = zakon

 

covek je u pravu skrooooz... ali opet cinjenica je ko je koga probio ! inace znam ortaka pa azal je bio na koncertu tool...a krajem godine izlazi i DVD veroval ili ne sa koncerta...sta im bi ne pitaj ?! tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e ajde ovako, ja kao damica kojoj je T O O L omiljena grupa ( jedna od ) je zestoko uvredjena sto je ova tema svrstana na ne-metal muziku !! :evil:

alo "ljudi" !!!!! ako vam je HIM metal ..... mislim no comment !!! svejedno tool je metal ...kakav nije me briga al ja bih ga stavila pod progresivan jer su im textovi bas zesci :twisted: svejedno tool je umetnost..sa kvalitetnom muzikom ....textovima koji imaju smisao i najboljim spotovima. ja trenutno nisam raspolozena za nesto komplexniju poruku al ajde ionako ne znam dal sam ista rekla ovom porukom...al eto svako od nas se smori

T O O L rules !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TakeTheRedPill

tool je prog i nije mu mjesto ovdje, trebalo bi ga premjestiti na progressive forum

tool mi je ubjedljivo najbolji bend uopste, najbolja pjesma - undertow i reflection, totalno mi je bolesna cinjenica da im bubnjar ima 45 godina(vjerovali ili ne), a basista 27 :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa proces je sledeci kada ljudi ne znaju gde da stvae neki bend ili ga stavljaju na avangard ili na nemetal...sve jedno, meni je tool pre jedno 2 godine bio jedan od omiljenih bendova, strasno interesantan bend, sto se tice muzike ona sama po sebi nije komplikovana vec samo, recimo, ima elemente originalnosti koje ostali muzicari ne koriste a oni su to dobro sve iskombinovali i napravili nesto sto zvuci dobro biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Azale nemoj da se ljutis smile.gif ...

Valjda sve to zavisi od nacina na koji covek gleda na muziku, tako da su meni sve te teme o diskotovanju kvaliteta ili cega vec, veoma necu reci glupe, ali jednostavno svako ima neki svoj stav i razlog zasto stoji iza takvog stava biggrin.gifa:

Meni licno tool nije vrh, ali ukusi su razliciti :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melinda, Azal je potpuno u pravu, lupila si zescu glupost. Ti Tool sa tehnickog aspekta sigurno ne mozes razumeti, jer ocigledno ne sviras, niti si ikada svirala neki instrument cim tako govorish, ali dobro, nije strasno, samo nemoj pricati o necemu za shta nemas podlogu.

Tool RULA!

Pozdrav!!!! :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusajte bre vas dvoje biggrin.gif sto se tice muzickog obrazovanja imam ga, jer iskreno ranije dok sam ih slusala, ja ih nisam slusala zato sto su tehnicki buji- baji, nego zbog same njihove muzike, melodija, i valjda zato sto sam se u tom preiodu nalazila u toj muzici, eto priznajem nisam obratila paznju na tehniku, nemojte me ubiti zbog toga ipak ih nisam slusala duze vreme ali evo preslusacu opet diskove i obratiti paznju, pa stoga moji sl. komentari ce biti temeljitiji a ne na osnovu samo secanja :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melinda, Azal je potpuno u pravu, lupila si zescu glupost. Ti Tool sa tehnickog aspekta sigurno ne mozes razumeti, jer ocigledno ne sviras, niti si ikada svirala neki instrument cim tako govorish, ali dobro, nije strasno, samo nemoj pricati o necemu za shta nemas podlogu.

Tool RULA!

Pozdrav!!!!  :wink:

biggrin.gifa: Mislim da bi ovu temu komotno mogli da prebacite na progressive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...