Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

Flame Of Recca Manga se mora procitati. Odlicna stvar, plus na jednoj filler stranici stoji Recca sa duksom na kome se nalaze logo-i bendova kao sto su Megadeth, Anthrax, Kreator i sl. Inace, Manga ima 33 vol. tako da ce trebati neko vreme dok ne procitate sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

A da li neko gleda seriju Blood+ ?

Nastala je posle filma Blood:The last vampire?

Meni je serija odlicna pa me zanima vase misljenje...icon_redface.gif

A sto se tice filmova Howl's moving castle,Princess Mononoke,Vampire hunter D bloodlust ...Moji favoriti icon_smile.gif

 

Ako neko ima da mi preporuci jos neki dobar bio bi zahvalan pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li neko gleda seriju Blood+ ?

Nastala je posle filma Blood:The last vampire?

Meni je serija odlicna pa me zanima vase misljenje...icon_redface.gif

A sto se tice filmova Howl's moving castle,Princess Mononoke,Vampire hunter D bloodlust ...Moji favoriti icon_smile.gif

 

Ako neko ima da mi preporuci jos neki dobar bio bi zahvalan pivopije.gif

KOMPRESSOR preporučuje Himo_Wishmaster-u sledeće filmove: Kaze No Tani No Nausicaa, Kurenai No Buta, Hotaru No Haka, Neko No Ongaeshi, kao i ostatak filmova iz studija Ghibli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Full metal Alchemist forever.... kakav anime!!!!

 

Mada, kraj mi je bas bio nekako tuzan... Eh, navikla sam na komercijalu, tako mi i treba icon_smile.gif

Izasao je i film Fullmetal Alchemist koji zavrshava pricu. I to na fin nacin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Ja bih se opredelio za Gravitation, Yami no matsuei i Fake jeste yaoi ali ima jaku pricu.

A inace predpostavicu da ste saznali da je u februaru izasao novi Hellsing, nije nastavak vec puna prica u 26 umesto 13 epizoda, koja objasnjava sve od toga kako je Alucard uhvacen, Wallter poceo da radi za Hellsing , sve sta se zbivalo za onih 13 epizoda + razresenje sa vestackim vampirima.

Fansub stize za par meseci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Au, al je zamrla ova tema.

 

Evo i ja odlgledah Full Metal Alchemista, mada još nisam video taj dugometražni film. Malo kasnim, ali eto...

 

Stvarno sjajan crtani, ima poneka smorna epizoda, ali većina serijala je veoma uzbudljiva, duhovita, inteligentna. Likovi su super osmišljeni, naročito negativci. Posebno me je obradovalo to što je na većinu pitanja koja sam imao od početka (i pretpostavljam drugi koji su gledali) blagovremeno odgovoreno do kraja. Tako se priča na veoma zanimljiv završava ...

 

Jedna mi stvar ipak nije jasna - iako je sitnica u pitanju - moguće da je u pitanju sitan previd, ali stvar je kontradiktorna. Negde pri početku je već rečeno da je Ed izgubio prvo nogu i brata da bi platio za vraćanje majke, a potom je hteo da žrtvuje svoje delove tela (nacrtao je krugove svuda po sebi) da bi fixirao bratovljevu dušu za onaj oklop. Za to mu je ipak uzeta samo ruka. Kasnije u priči Wrath kaže da je na kapiji video Eda kako traži da mu se vrati brat i uzeo mu levu nogu i desnu ruku, ali to je bilo nemoguće - jer je noga već bila uzeta. Sem ako se nisam istripovao, to je mali bag ...

 

U svakom slučaju od 4 anime serijala koje sam pogledao, ovaj mi je verovatno bio najuzbudljiviji. Iako pomalo detinjast i sastavljen dobrim delom od gomile stereotipa nađenim u mangama, crtaćima, filmovima i kompjuterskim igricama, sve je sjajno spojeno i na odličan način prezentovano. Čista desetka.

 

Živeli!

Edited by Old Smuggler

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ja bih se opredelio za Gravitation, Yami no matsuei i Fake jeste yaoi ali ima jaku pricu.

A inace predpostavicu da ste saznali da je u februaru izasao novi Hellsing, nije nastavak vec puna prica u 26 umesto 13 epizoda, koja objasnjava sve od toga kako je Alucard uhvacen, Wallter poceo da radi za Hellsing , sve sta se zbivalo za onih 13 epizoda + razresenje sa vestackim vampirima.

Fansub stize za par meseci!

Gravitation, Yami No Matsuei i Fake su Shounen Ai, a ne Yaoi. A još uvek nema govora o tome da izađe Hellsing pun serijal, tako da nemam pojma odakle ti to.

 

Inače, moja preporuka za danas je BECK. Odličan Anime, priča o nastajanju benda, svirkama uživo i legendi o "Lucille" (ne BB King-ovoj). Jedan od retkih Anime-a kome ne mogu da nađem neku veću zamerku osim užasno lošeg engleskog jezika pri pevanju. Dok su me stihovi na nekim pesmama prijatno iznenadili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise se "Shonen ai", a Yaoi i Shonen ai su isto... s' tim sto su yaoi-i manje cenzurisani. icon_wink.gif

 

 

Toliko pca prokleti forum, nemojte se iznenaditi ako mi post usled bug-a izleti nekoliko puta...

 

 

EDIT: Evo, deslo se... no.gif

Edited by Three Tears

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...